w

Po 50 zł premii w Programie Poleceń Santander Bank Polska

Program Poleceń Santander "Polecam mój Bank"

Ruszyła VII edycja programu poleceń „Polecam mój Bank w Santander Bank Polska. W jej ramach do zgarnięcia jest po 50 zł dla osoby poleconej i dla polecającego.

Polecający może otrzymać nawet 500 zł premii za skuteczne polecenie konta 10 osobom.

Akcja „Polecam mój Bank – VII edycja” trwa do 31.07.2020 roku.

Jeszcze wyższa premia po 80 zł dla obu stron w nowej edycji programu poleceń Santader:

Program polecający “Polecam mój bank” w Santander [po 80 zł dla obu stron + 500 zł za otwarcie konta]

Polecam mój Bank – VII edycja

VII edycja programu poleceń Santander nie przyniosła żadnych zmian jeśli chodzi o wysokość premii i warunki promocji. Premia pozostaje w wysokości 50 zł dla każdej ze stron (polecającego i poleconego). Polecający może otrzymać premię za maksymalnie 10 poleceń w łącznej wysokości do 500 zł.

Od razu warto zaznaczyć, że Program Poleceń to jest tylko dodatek do premii podstawowej za założenie konta. Obecnie czekamy na jakąś ciekawą promocję z premią na start dla nowych klientów.

Kto może zostać polecony?

Konto w ramach programu poleceń może zostać polecone osobie posiadającej polskie obywatelstwo, która nie posiada konta osobistego Santander od 1 maja 2019 roku. Konto może też być polecone osobie niepełnoletniej w ramach której wystąpi przedstawiciel ustawowy.

Okres karencji został przesunięty o kolejne 3 miesiące, co jest dobrą wiadomością dla wyjadaczy wisienek.

Jak otrzymać 50 zł z polecenia?

 • Do 31 lipca 2020 r. wypełnij wniosek o Konto Jakie Chcę lub Konto Select wraz z kartą debetową lub mobilną kartą debetową i usługami bankowości online:
  • Konto możesz założyć w pełni online za pomocą wideorozmowy lub za pomocą wizyty kuriera / agenta mobilnego banku
  • We wniosku podaj kod polecający otrzymany od polecającego i zaakceptuj regulamin programu poleceń – możesz wykorzystać mój pewny kod polecający 1000710686
  • Wyraź zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych oraz na otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną i telefoniczną
  • Wyraź zgodę na Elektroniczny Kanał Kontaktu (EKK)
  • Wyraź zgodę na ujawnienie informacji niezbędnych do otrzymania premii przez polecającego
 • Do końca miesiąca po miesiącu zawarcia umowy o konto:
  • zaloguj się do systemu bankowości elektronicznej Santander internet lub do aplikacji mobilnej Santander mobile
  • zapłać min. 300 zł za zakupy kartą debetową lub mobilną lub za pomocą płatności BLIK (liczą się wyłącznie płatności bezgotówkowe)

To już wszystko! Teraz wystarczy czekać na nagrodę, która zostanie przekazana na założone konto osobiste do końca miesiąca po miesiącu spełnienia powyższych warunków i jest ona zwolniona z podatku dochodowego.

Przykład.

Konto zakładamy w maju 2020 r. Spełniając warunek płatności w miesiącu założenia konta, tj. w maju, premię za założenie konta otrzymasz do końca czerwca 2020 r.

Premia do 500 zł za polecanie konta

Po założeniu konta możesz przystąpić do programu poleceń i polecić konto znajomym czy też komuś z rodziny zgarniając do 500 zł premii za 10 skutecznych poleceń.

Jako polecający musisz miec wyrażone zgody marketingowe oraz zgody na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną i telefoniczną, jak również zgodę na Elektroniczny Kanał Kontaktu (EKK).

Polecający nie musi spełniać żadnych dodatkowych warunków. Wystarczy, że na dzień wypłaty nagrody posiada konto osobiste w Santander.

Do premii 50 zł dla polecającego bank dorzuci i automatycznie odprowadzi za nas do właściwego Urzędu Skarbowego 19% zryczałtowanego podatku dochodowego.

Jak przystąpić do programu poleceń?

Do programu poleceń „Polecaj Bank” przystąpisz przez system bankowości Santander internet. Po zalogowaniu przejdź kolejno do zakładki „Oferta Banku” -> „Program poleceń” -> „Polecam bank”.

Dokumenty / linki:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Co myślisz?

Nawet 1700 zł za konto firmowe Alior Bank założone w pełni online

Nawet 1000 zł za Konto Przekorzystne Biznes w Pekao S.A. (+200 zł za konto osobiste)