w

[Szybka akcja] 25 zł do Pyszne.pl za samą rejestrację w loterii Citibank

Citibank postanowił zachęcić swoich klientów do udziału wielkiej loterii „Tyle wygrać” oferując bon o wartości 25 zł do Pyszne.pl za samą rejestrację karty w loterii.

Dzisiaj rano sam otrzymałem zaproszenie do opisywanej właśnie promocji za pomocą wiadomości SMS. Jeśli więc masz już kartę założoną w ostatniej rekordowej promocji to masz duże szanse na kolejny bonus od Citibanku + nagrodę w loterii „Tyle Wygrać z 2511 nagrodami”!

Uwaga: Promocja startuje dzisiaj o godzinie 14:00.

Ps. Dzisiaj jest ostatni dzień na skorzystanie z kumulacji 200 zł + 3% w Alior Bank oraz ostatnie dni na 2,7% + 150 zł w Getin Bank.

25 zł na Pyszne.pl za rejestrację w loterii przez telefon

Osobiście nie przepadam za loteriami z uwagi na brak nagrody gwarantowanej. Lubię natomiast wszelkiego rodzaju promocje, w których nagrody są pewne lub niemal pewne po wykonaniu premiowanych czynności lub dobremu timingowi.

Z tego też powodu ustawiam już przypomnienie na godzinę 14:00, aby otrzymać voucher 25 zł od Citibanku.

Kto może wziąć udział w promocji z voucherem 25 zł na Pyszne.pl?

Promocja przeznaczona jest dla osób które posiadając konto osobiste z kartą debetwą lub główną kartę kredytową Citibank oraz w ciągu 90 dni przed rozpoczęciem promocji (tj. przed 30.04.2020 r.) nie logowały się do bankowości elektronicznej w przeglądarce telefonu lub w aplikacji mobilnej Citi Mobile.

Dodatkowy wymóg to otrzymanie w ciągu ostatnich 5 dni zaproszenia do promocji w postaci maila bądź SMS’a (w moim przypadku mail trafił do folderu SPAM).

Jak odebrać voucher 25 zł do Pyszne.pl?

Sprawa jest bardzo prosta, ale liczyć się będzie szybkość. Aby otrzymać 25 zł do Pyszne.pl wystarczy, że jak najszybciej od godziny 14:00 30 kwietnia 2020 r. zarejestrujesz się w loterii „TYLE WYGRAĆ” za pomocą przeglądarki telefonu (logując się do bankowości Citibank Online).

Teoretycznie promocja trwa do 14.05.2020 r. jednak przygotowanych zostało 1000 nagród, stąd zalecam pośpiech 😉

Nagrodę w postaci voucher 25 zł do Pyszne.pl otrzyma pierwsze 1000 osób, które s . Vouchery zostaną udostępnione w ciągu 7 dni roboczych od zakończenia promocji tj. od 14 maja 2020 r. Voucher zachowuje ważność do 31.03.2021 roku.

Dokumenty:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Bankier
Bankier
4 lat temu

Gotowi do startu 😉

Darek M. W.
4 lat temu

Jakoś minutę po 14 się zarejestrowałem.

Darek
Darek
4 lat temu

Dzień dobry Dariusz,

Dziękujemy za udział w naszej ofercie. Miło nam poinformować, że znalazłaś/eś się wśród pierwszych 1000 osób,które zalogowały się do Citibank Online i zarejestrowały do Loterii „TYLE WYGRAĆ”.

Twój kod na 25 zł do Pyszne.pl : xxx,

Pamiętaj, że masz czas do 31/03/2021, aby wykorzystać Voucher na stronie Pyszne.pl.

Zachęcamy do dalszego aktywnego korzystania zarówno z naszej aplikacji mobilnej Citi Mobile, jak i bankowości elektronicznej Citibank Online, gdzie czekają na Ciebie informacje o dostępnych rabatach w ramach programu Citi Specials.

Pozdrawiamy,
Citi Handlowy

Co myślisz?

Ostatni dzwonek na 2,7% do 400 tys. zł (+ 150 zł na start i 3,5% przez rok dla chętnych)

Łatwa premia 200 zł z Kontem 360° w Banku Millennium (+2% i do 960 zł z kartą dla chętnych)