w

Revolut Business – 200 zł za konto dla firm [Poradnik]

Revolut Business - promocja 200 zł

Revolut ruszył z kolejną prostą promocją konta Revolut Business dla osób prowadzących firmy. Do zgarnięcia jest 200 zł premii na start za … zasilenie konta.

Revolut dla biznesu to nowa usługa skierowana do firm przede wszystkim wykonujących i przyjmujących płatności zagraniczne.

Konto Revolut dla firm dostępne jest w czterech wariantach: Free, Grow, Scale oraz Enterprise. To pierwsze jest wystarczające na potrzeby opisywanej promocji i prowadzone jest za darmo.

Promocja Revolut Biznes trwa do 20 stycznia 2020 r. do godz. 23:59.

Revolut Business

Jak podaje firma, konto Revolut dla firm posiada już ponad 250 000 firm. Okazuje się, że to właśnie firmy są obecnie celem Revoluta. Promocje kont osobistych się pokończyły, natomiast mamy świetną okazję do założenia konta firmowego lub konta freelancer z premią 200 zł (50 GBP).

Revolut dla Biznesu można posiadać obok konta prywatnego Revolut. Produkty te się nie wykluczają. Co więcej, prywatne konto umożliwia łatwiejsze, szybsze i darmowe przesłanie pieniędzy z konta firmowego.

Nowością jest częściowo spolszczony wniosek o konto Revolut dla Biznesu. W momencie opisywania promocji z listopada, całość odbywała się po angielsku, co nieco utrudniało cały proces.

Revolut Business – Promocja 200 zł

Do 20 stycznia 2020 roku można wziąć udział w nowej promocji Revolut Business z niezwykle łatwą premią 200 zł na start za samo zasilenie nowo założonego rachunku firmowego!

Revolut Business – kto może wziąć udział w promocji?

Promocja przeznaczona jest dla osób prowadzących firmy. Okazuje się zatem, że tym razem z promocji wykluczone zostały konta Freelancer.

Aby skorzystać z promocji Revolut Business należy […] być spółką z ograniczoną odpowiedzialnością, spółką akcyjną, spółką komandytową lub inną formą działalności gospodarczej z siedzibą w państwie należącym do Europejskiego Obszaru Gospodarczego (EOG);

Revolut Business – jak otrzymać 200 zł premii?

Revolut Biznes 200 zł

Otrzymanie 200 zł premii sprowadza się do trzech kroków:

 1. Złóż wniosek o konto Revolut dla Biznesu za pomocą promocyjnego wniosku wybierając jeden z planów – polecam bezpłatny plan FREE (po przejściu na stronę, widać informację o bonusie i warunkach)
 2. Przejdź pomyślnie proces weryfikacji Twojej działalności gospodarczej
 3. Zasil konto Revolut Business na kwotę min. 200 zł w ciągu 10 dni kalendarzowych

Revolut dokona zasilenia Twojego konta Revolut Business premią 200 zł w ciągu 15 dni roboczych od zasilenia rachunku kwotą min. 200 zł.

Revolut Business – poradnik zakładania konta krok po kroku

1) Proces zakładania konta zaczynamy od podania maila, na którego otrzymamy kod weryfikacyjny.

2) Po jego potwierdzeniu przechodzimy do podania numeru telefonu pamiętając o zmianie numeru kierunkowego kraju (dla nas będzie to Poland i +48):

Revolut Busines - wniosek

Jeśli masz problem z otrzymaniem SMS’a z kodem to możesz wybrać opcję „Re-send code” > „Phone call”, dzięki czemu kod zostanie wypowiedziany w krótkiej rozmowie.

3) Po potwierdzeniu numeru telefonu przechodzimy do ustalenia hasła do naszego konta oraz podania danych. Możemy też przyspieszyć proces łącząc konto firmowe z kontem prywatnym.

4) Po potwierdzeniu danych teleadresowych przechodzimy do wyboru konta – dla celów promocji musimy wybrać konto Business:

Revolut Business - wybór konta

5) Teraz podajemy nazwę naszej firmy, NIP, datę rejestracji firmy oraz typ spółki – Jednoosobowa działalność gospodarcza lub odpowiednia spółka (możemy wziąć te dane z systemu CEiDG:

Revolut Biznes - wniosek - nazwa firmy

6) Ostatnim krokiem może być przesłanie wydruku z systemu CEiDG / KRS potwierdzającego wprowadzone wcześniej dane.

Revolut Business Free

Wiemy już, że konto Revolut Biznes w wersji Free będzie prowadzone bezpłatnie. Pora dokładniej prześwietlić zalety i wady tego konta.

Konto Revolut Business Free to:

 • 0 zł za płatności na inne konta Revolut
 • 0 zł za 5 przelewów lokalnych w GBP i EUR
 • 0 zł za pierwszą kartę debetową
 • 28 kont walutowych
 • karta wirtualna

Konto Revolut Business Free – wady:

 • 15 zł za przelew międzynarodowy
 • 0,4% prowizji przy wymianie walut
 • Brak kont lokalnych w walutach innych niż GBP i EUR

Revolut Kursy

Kurs Revolut dla osób prywatnych zawsze był jednym z najkorzystniejszy na rynku. W dni pracujące jest on niemal równy kursom międzybankowym z rynku Forex.

W przypadku kont firmowych sytuacja wygląda niestety nieco gorzej. Dla darmowego konta Revolut Business Free nie mamy darmowego limitu wymiany walut. Wymiana walut od pierwszej złotówki obarczona jest prowizją w wysokości 0,4%.

Darmowa wymiana walut dostępna jest dopiero w kolejnym płatnym pakiecie.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
adrian
adrian
4 lat temu

Założyłem konto Revolut Business w terminie i wykonałem wskazane kroki – do dziś żadnej premii nie ma.

Darek M. W.
4 lat temu
Reply to  adrian

U mnie tez byl jakiś problem. Musiałem pisać do nich reklamację

Co myślisz?

BNP Paribas – „Noworoczne Konto” z bonusem 250 zł

Uczestniku promocji „Konto oszczędnościowe Millennium na 2,7%”, czas na wycofanie środków!