w

Testuj za darmo zapach AXE | 2 bilety do kina za karmę Purina | Spróbuj Actimel za darmo

Ruszyła kolejna promocja z cyklu „Testuj za darmo”!

Tym razem za darmo przetestujemy produkty marki AXE (antyperspiranty, dezodoranty w aerozolu oraz żele pod prysznic ), za które otrzymamy do 15 zł zwrotu.

Promocja trwa od 1 do 31 października 2019 r. i podzielona jest na 31 dziennych etapów, dzięki czemu każdego dnia będzie możliwość otrzymania zwrotu!

Ps. Zachęcam do polubienia strony JakOszczedzic.pl na Facebooku, jak również do zapisania się do newslettera JakOszczedzic.pl, aby takie szybkie promocje nie przeszły Wam koło nosa!

15 zł zwrotu za produkty marki AXE

W ramach promocji zyskać można 15 zł zwrotu za kupno produktów marki AXE. Co ciekawe, tym razem Organizator postanowił wprowadzić dzienny limit zwrotów i akcję podzielił na 31 dziennych etapów dziennych.

W każym etapie dostępnych będzie 160 zwrotów. Jeśli limit nie zostanie osiągnięty to pula niewykorzystanych zwrotów przejdzie na kolejny dzień.

Tym samym, wypełnienie formularza zwrotu będzie możliwe prawdopodobnie tylko w nocy (tuż po północy). Ma to swoją zaletę, jako że teraz nawet w ostatnich dniach promocji będzie można otrzymać zwrot ustawiając sobie przypomnienie.

Tradycyjnie już, aby otrzymać zwrot wystarczy kupić produkt marki AXE (antyperspirant, dezodorant lub żel pod prysznic) i zachować paragon.

Następnie, zaraz po północy należy przejść na stronę promocji i wypełnić formularz podając niezbędne dane i załączając zdjęcie lub skan paragonu (warto go zachować, jako że organizator zachowuje sobie prawo do weryfikacji zgłoszenia).

Zwrot powinien przyjść na konto w ciągu 21 dni od potwierdzenia zgłoszenia. Zwrot można otrzymać tylko za kupno jednego produktu. W promocji występuje też limit jednego zwrotu na gospodarstwo domowe.

2 bilety do kina za karmę Purina

Czytelniczka Katarzyna podrzuciła jeszcze jedną świetną promocję z cyklu „Testuj i otrzymaj zwrot”. Tutaj jednak do zdobycia są nagrody przewyższające nawet wartość zakupów!

W zamian za kupno karmy Purina Dog Chow lub Cat Chow za min. 20 zł otrzymamy dwa bilety do kina Helios!

Regulaminowa wartość dwóch biletów Helios wynosi 55 zł. Jak łatwo policzyć moneyback z tej promocji wyniesie więc 275% 😉

Aby otrzymać nagrodę należy w czasie trwania promocji, tj. do 31 grudnia 2019 r. lub do wcześniejszego wyczerpania puli nagród, zakupić jednorazowo Produkty promocyjne o wartości co najmniej 20 zł zachowując paragon.

Następnie należy wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie akcji. Nagroda w postaci e-kodu zostanie przesłana na podany w zgłoszeniu adres email nie później niż do 10 stycznia 2020 roku (Organizator omyłkowo napisał, że do 10 stycznia 2019 r. 😉 ).

O wyczerpaniu nagród organizator powiadomi uczestników na stronie akcji. Na tą chwilę zostało jeszcze 3053 nagród gwarantowanych.

Więcej informacji w regulaminie promocji „Bądź Superbohaterem swojego zwierzaka”.

Spróbuj Actimel za darmo

Jeszcze do 27 października 2019 r. trwa też inna promocja dotycząca możliwości darmowego spróbowania produktów Actimel.

Tutaj zyskać można do 7 zł zwrotu za kupno jogurtów do picia Actimel. Ta akcja została z kolei podzielona na 6 tygodniowych etapów, z czego pozostały jeszcze trzy:

  • od 7 do 13 października
  • od 14 do 20 października
  • od 21 do 27 października

W każdym etapie dostępnych jest po 1000 zwrotów a w przypadku ich nie wykorzystania, pula przechodzi do kolejnego etapu.

W celu odbioru zwrotu należy wypełnić formularz na dedykowanej stronie promocji. Obowiązują tutaj te same warunki jeden zwrot na jedno gospodarstwo domowe (przez co rozumie się adres zamieszkania).

Zwrot zostanie przekazany do 29 listopada 2019 r. na podany w formularzu rachunek bankowy.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Co myślisz?

100 zł w bonach lub 8 biletów do kina dla obecnych klientów Alior Banku (+ dodatkowe 200 zł na start!)

Chwyć 200 zł za Konto 360º w Banku Millennium (+ 2,7% na koncie oszczędnościowym dla chętnych)