w

Promocja dla klientów Citibanku: 3200 pkt (50 zł lub 4 bilety do kina) za rejestrację karty w Priceless Specials (+ 400-799 zł na start)

W Citibank trwa kolejna edycja promocji zachęcająca swoich użytkowników kart kredytowych do rejestracji w programie lojalnościowym Mastercard Priceless Specials.

Do zgarnięcia na start jest aż 3200 punktów Priceless Specials wymiennych na 4 bilety do kina lub bony o wartości 50 zł (RTV Euro AGD, Decathlon, Circle K, Free Now, itd).

Jeśli nie macie jeszcze karty w Citibank to możecie otrzymać dodatkowe smartfon Oppo AX7 o wartości 799 zł lub 400 zł do wykorzystania na Allegro.

Promocja trwa od 10 do 20 października 2019 roku lub do wyczerpania puli 6800 nagród.

3200 punktów Priceless Specials o wartości 50 zł lub 4 bilety do Cinema City

Dla kogo?

Promocja Citibank przeznaczona jest dla posiadaczy kart kredytowych Citibank, które w okresie obowiązywania oferty zapiszą się do Programu Priceless Specials poprzez formularz rejestracyjny dostępny po zalogowaniu do bankowości Citibank Online.

Jak otrzymać 3200 punktów Priceless Specials?Wystarczy do 20 października 2019 r. 
zapisać się do programu Priceless Specials poprzez wypełnienie formularza rejestracyjnego dostępnego w systemie bankowości elektronicznej.

Nagroda w postaci 3200 punktów zostanie przekazana w ciągu 10 dni kalendarzowych na założone konto Priceless Specials. Zachowują one ważność przez 2 miesiące od ich przyznania.

Punkty najkorzystniej będzie wymienić na bilety do Cinema City (800 pkt / szt) lub na vouchery o wartości 50 zł do RTV Euro AGD, Circle K, Decathlon, Douglas i u pozostałych partnerów programu.
Linki / dokumenty:
  • Regulamin promocji „Jesienią zapisz się do programu Priceless Specials i za punkty powitalne zabierz znajomych do kina!”

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Co myślisz?

Ponownie 2,7% na koncie oszczędnościowym w Banku Millennium + 400 zł w promocjach

HIT powraca! Rekordowe 350 zł za konto osobiste BNP Paribas (+ 420 zł za kartę kredytową!)