w

10 biletów do kina + 100 zł w programie poleceń za Konto dla Młodych w PKO BP

PKO Bank Polski ruszył z kolejną ciekawą promocją dla młodych.Do zgarnięcia jest 10 biletów do kina w zamian za założenie PKO Konta dla Młodych dla osób w wieku od 18 do 26 lat.

Dodatkowo osoby, które nie posiadają konta w PKO BP od co najmniej 3 lat mogą zgarnąć 100 zł na start korzystając z programu „Polecam PKO”.

Promocja trwa do 25 października 2019 r. lub do wyczerpania puli 3000 nagród (15.000 biletów do Cinema City oraz 15.000 biletów do Multikina).

10 biletów do kina za Konto dla Młodych

Dla kogo przeznaczona jest promocja?Promocja z biletami do kina przeznaczona jest dla osób, które nie ukończyły 26. roku życia oraz w okresie od 1 września 2018 roku do 13 września 2019 roku nie posiadały konta osobistego w PKO BP lub Inteligo.

Jak otrzymać 4 bilety do kina na start?
 • Do 25 października 2019 r. przejdź na dedykowaną stronę promocji i złóż wniosek o PKO Konto dla Młodych wraz z kartą PKO Ekspress Mastercard
  • Wyraź przy tym zgody na otrzymywanie od Banku informacji o charakterze marketingowym (w tym informacji handlowych) za pomocą środków komunikacji elektronicznej, telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących
 • Do 25 października 2019 r. przez stronę akcji zgłoś chęć udziału w promocji poprzez wypełnienie formularza przystąpienia do promocji akceptując przy tym regulamin promocji.
 • Również do 5 kwietnia 2019 roku wykonaj przynajmniej 1 płatność bezgotówkową kartą lub BLIK-iem (może być pomocny, jeśli karta jeszcze nie dojdzie do tego czasu)
  • Za spełnienie tego warunku otrzymasz 4 bilety do kina.
Jak otrzymać kolejne 6 biletów do kina na start?

PKO BP przekaże po 2 bilety za spełnienie każdego z trzech warunków do 30 listopada 2019 r.:

 • wykonanie przelewu na telefon BLIK w ramach aplikacji mobilnej IKO
 • wykonanie płatności BLIK w internecie (np. na Allegro)
 • wypłatę gotówki z bankomatu przy użyciu kodu BLIK

Jak widzicie wszystkie trzy warunki są naprawdę łatwe do spełnienia! Jedna płatność kartą, jeden przelew, wypłata BLIK i płatność BLIKiem na Allegro wystarczy, aby zgarnąć wszystkie 10 biletów.

Pierwsze 4 bilety zostaną przekazane do 15 listopada 2019 r. natomiast druga pula za spełnienie kolejnych warunków zostanie przekazana do 20 grudnia 2019 r. za pomocą wiadomości w systemie bankowości internetowej.

 

Kolejne 100 zł w programie poleceń!

Bilety do kina to nie wszystko! Oprócz nich można w bardzo prosty sposób zyskać 100 zł premii korzystając z programu poleceń „Polecam PKO”.

Wszystko sprowadza się tak naprawdę do podania kodu polecającego podczas wypełniania wniosku o konto (w drugim kroku) oraz spełnić dodatkowe warunki programu jakim są płatności kartą na łączną kwotę 200 zł oraz 1 płatność BLIK (ten warunek pokrywa się z w/w warunkiem do zgarnięcia 10 biletów do kina).

Warunkiem otrzymania 100 zł premii jest wykonanie w ciągu 30 dni od dnia otwarcia konta:

 • Co najmniej jednej płatności bezgotówkowej w sklepie stacjonarnym przy użyciu karty debetowej na łączną kwotę min. 200 zł 
 • Co najmniej jednej płatności BLIK w aplikacji mobilnej IKO w sklepie stacjonarnym na łączną wartość min. 40 zł

 

Więcej informacji na temat programu poleceń w osobnym prześwietleniu promocji: 100 zł za konto osobiste PKO BP w ramach programu „Polecam PKO”

PKO Konto dla Młodych – prześwietlenie oferty

PKO Konto dla Młodych jest rachunkiem przeznaczonym dla osób w wieku od 18 do 26 lat.W standardzie otrzymujemy darmowe prowadzenie rachunku, darmowe bankomaty na całym świecie oraz darmową kartę po wykonaniu 5 płatności kartą.

Jest to naprawdę bardzo dobre konto dla osób spełniających kryterium wieku.

PKO Konto dla Młodych to:

 • 0 zł za prowadzenie konta
 • 0 zł za kartę debetową po wykonaniu 4 transakcji bezgotówkowych kartą lub BLIKiem na dowolną kwotę
 • 5 zł w przeciwnym razie
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów w Polsce
 • 1 zł za realizację polecenia zapłaty
 • 1 zł za realizację transakcji Cashback
Dokumenty / linki:

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Co myślisz?

Chwyć 200 zł za Konto 360º w Banku Millennium (+ 2,7% na koncie oszczędnościowym dla chętnych)

HIT powraca! Rekordowe 200 zł premii za Konto Przekorzystne w Pekao SA! (+ 3% dla chętnych)