w

Program poleceń w Credit Agricole: Konto z premią 350 zł na start + nawet 500 zł dzięki JakOszczedzic.pl

Credit Agricole ruszył z 3. edycją programu poleceń! 

Tym samym czytelnicy JakOszczedzic.pl mają kolejną okazję na podwójną premię w programie poleceń.

Łącznie do zgarnięcia jest pokaźna premia w wysokości 400 zł! (300 zł premii podstawowej + 50 zł za skorzystanie z polecenia + 50 zł za polecenie konta kolejnej osobie na blogu).

Po 50 zł premii w Programie Poleceń Credit Agricole

W ramach 3. edycji programu poleceń Credit Agricole obie strony, tj. polecający i polecany otrzymają po 50 zł w zamian za skuteczne polecenie.

Dla kogo?

Aby skorzystać z programu poleceń Credit Agricole i zgarnąć dodatkowe 50 zł nie można posiadać konta w Credit Agricole co najmniej 265 dni.

Warunki do otrzymania premii 50 zł są już natomiast identyczne z tymi do otrzymania premii podstawowej 300 zł na start.

Jak otrzymać dodatkowe 50 zł z polecenia?

 • Złóż wniosek o konto osobiste w Credit Agricole podając kod polecający (aby otrzymać wiarygodny kod polecający wypełnij poniższy formularz lub napisz do mnie na FB lub na maila)
 • Wypełniając wniosek o konto wyraź zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych oraz na przesyłanie informacji handlowych
 • Umowę o konto zawrzyj w ciągu 30 dni od wypełnienia wniosku
 • W każdym z trzech następujących po sobie miesięcy spełnij jeden z warunków:
  • Zapewnij wpływy na kwotę min. 1000 zł lub
  • Wykonaj płatności kartą na łączną kwotę min. 300 zł (które zostaną zaksięgowane w tym samym miesiącu)

Premię za otwarcie konta z polecenia otrzymasz do 25. dnia miesiąca po miesiącu spełnienia w/w warunków.

Polecaj z JakOszczedzic.pl i zgarnij jeszcze 50 zł!


Uczestnicy promocji i czytelnicy JakOszczedzic.pl mogą skorzystać z możliwości wzajemnego polecania konta z szansą na dodatkowe 100 zł premii (50 zł z polecenia + 50 zł za polecenie konta kolejnej osobie).

Pamiętaj tylko, że Kod Polecający można przekazać najwcześniej kolejnego dnia po dniu przystąpienia do Programu Poleceń.

Aby wygenerować swój kod polecający wypełnij formularz przystąpienia do programu poleceń na stronie banku.
Jeśli masz już konto w Credit Agricole (i swój kod polecający), to możesz polecać konto innym czytelnikom JakOszczedzic.pl. Wystarczy w tym celu wypełnić formularz polecający, a kody zostaną przekazane kolejnym zgłaszającym się osobom.
W pierwszej kolejności brane są kody uczestników promocji na blogu, w drugiej kolejności przekazywane są natomiast kody subskrybentów Newslettera JakOszczedzic.pl (wysyłanego średnio raz na tydzień). Jeśli jeszcze nie zapisałeś się na newsletter to możesz to zrobić teraz.

Konto z premią 300 zł na start w akcji „Korzyści dla Ciebie 2019”

Oprócz premii w ramach programu poleceń (50 zł + 50 zł) zyskać można jeszcze 300 zł na start!

Jeśli otrzymałeś/aś już swój kod polecający korzystając z łańcuszka poleceń, to pora wybrać jedną z dwóch korzystnych opcji do założenia konta z premią na start.

Najkorzystniej (najszybciej wypłacana premia) wypada tutaj opcja przeniesienia konta z innego banku, dzięki czemu Credit Agricole zajmie się formalnościami związanymi z zamknięciem niepotrzebnego konta w inny banku.

Warunkiem otrzymania premii będzie trzykrotnie zapewnienie łącznych wpływów w wysokości min. 3000 zł.

Uwaga! W nowej edycji promocji, Credit Agricole dodał jednak wykluczenie, że nie może to być wpływ z własnego konta, natomiast musi być przelew od innej osoby, np. kogoś z rodziny. W takim wypadku musimy zastosować manerw przelewu środków do tej osoby i dopiero później na nowo założone konto w Credit Agricole.

Dodatkowo trzeba będzie wypełnić druk „Zlecenia przekazywania środków”. Zaletą promocji jest natomiast to, że tak naprawdę na podstawie w/w druku nie trzeba przelewać wynagrodzenia a wystarczą przelewy z własnego konta w innym banku 😉

Drugą opcją jest otrzymanie 300 zł premii w zamian za płatności kartą. Bank będzie wypłacał premię w wysokości 50% kwoty zaokrąglenia kwoty płatności do pełnych 10 zł. Jeśli więc zapłacimy za zakupy 11 zł, to bank zaokrągli tą kwotę do 20 zł i zapłaci 50 zł z kwoty zaokrąglenia wynoszącej 9 zł (tj. 4,50 zł premii).

Więcej na temat warunków promocji „Korzyści dla Ciebie 2019” z premią 300 zł na start znajdziesz w prześwietleniu promocji z kwietnia.

Konto dla Ciebie w Credit Agricole

Konto dla Ciebie to naprawdę proste warunki zwalniające z podstawowych opłat za prowadzenie konta, karty i wszystkie bankomaty w Polsce.

Wystarczy podobnie jak w Banku Millennium i Envelo Bank zapewnić miesięczne wpływy w wysokości min. 1000 zł oraz wykonać jedną płatność kartą lub BLIKiem.

Konto dla Ciebie to:

 • 0 zł za prowadzenie konta po spełnieniu wyżej opisanych warunków lub 7 zł w przeciwnym razie
 • 0 zł za kartę do konta po spełnieniu ww. warunków lub 9 zł w przeciwnym razie
 • 0 zł za wszystkie bankomaty w Polsce po spełnienie ww. warunków lub 5 zł w przeciwnym razie
 • 0 zł za polecenia zapłaty
 • 0 zł za zlecenia stałe

Dokumenty:

 • Regulamin promocji „Korzyści dla Ciebie 2019”
 • Regulamin programu Poleceń II, edycja 2
 • Tabela opłat i prowizji
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Co myślisz?

Łatwe 140 zł premii za nowe eKonto osobiste w mBank

300 zł w gotówce za Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas (rekordowa premia!)