w

Konto dla Ciebie w Credit Agricole z premią 350 zł + nawet 500 zł w programie poleceń na JakOszczedzic.pl” (promocja przedłużona!)

Credit Agricole przedłużył program poleceń! 

Dzięki temu czytelnicy JakOszczedzic.pl nadal mają okazję na podwójną premię w programie poleceń i łącznie mogą zgarnąć 400 zł premii! (300 zł premii podstawowej + 100 zł w programie poleceń).

Najszybciej premię otrzymamy korzystając z opcji przeniesienia rachunku z innego banku i zasilenia nowego konta trzykrotnie w trzech kolejnych miesiącach.

Druga opcja to zaokrąglenia od płatności kartą za codzienne zakupy. Jest ona łatwiejsza, ale otrzymywanie premii rozciągnięte jest na dłuższy okres.

2 edycja programu poleceń trwa do 31 maja 2019 r. Aktualnie trwa 3 edycja programu!

350 zł premii za przeniesienie konta i 3 wpływy

Jeśli nie korzystałeś/aś wcześniej z promocji konta Credit Agricole z premią za przeniesienie konta i nie posiadasz konta od 1 kwietnia 2018 roku to możesz skorzystać z nowej promocji z wyższą premią 350 zł.

Warunki promocji są niezwykle proste! Wystarczy przenieść niepotrzebne konto z innego banku i następnie zasilić je przez trzy kolejne miesiące kwotą w wysokości min. 3000 zł. Tym wpływem może być wpłata gotówkowa lub przelew od innej osoby z innego banku (np. od męża, siostry, brata, ojca, matki, itd.).


Bardzo dobrze sprawdzi się tutaj niepotrzebne konto z innej promocji, które i tak planowaliśmy zamknąć. Credit Agricole załatwi za nas wszystkie formalności związane z zamknięciem starego konta. Sprawdź, czy Twój bank znajduje się na liście banków do przeniesienia (jeśli go tutaj nie ma to jeszcze nic straconego, warto skontaktować się z bankiem i zapytać).

Aby otrzymać 350 zł premii:

 • Do 31.05.2019 r. złóż wniosek o Konto dla Ciebie wraz z kartą debetową wybierając premię za przeniesienie konta i wyrażając zgody marketingowe
  • Przygotuj numer rachunku w innym banku, które chcesz zamknąć i przenieść
  • Podaj kod polecający, aby zgarnąć dodatkowe 50 zł premii
   • Jeśli chcesz otrzymać kod polecający, a następnie polecać konto z JakOszczedzic.pl, to napisz do mnie na maila (jakoszczedzic.pl@gmail.com) lub poprzez dedykowany formularz odbioru kodu czy też formularz kontaktowy.
 • Podpisz druk „Zlecenia przekazywania środków” na kwotę min. 3000 zł
 • Przez 3 kolejne miesiące zapewnij wpływy w wysokości min. 3000 zł (aby otrzymać 300 zł premii) lub min. 1000 zł (aby otrzymać 100 zł premii)
  • Przez wpływy rozumie się wpłaty gotówkowe w oddziale lub przelewy od innej osoby z innego banku niż Credit Agricole (najlepiej sprawdzi się więc przelew od znajomego lub kogoś z rodziny)

Czas w którym otrzymamy premię zależy od tego, kiedy zapewnimy trzeci wpływ (muszą to być trzy różne miesiące). Dlatego też polecam pierwszy wpływ zapewnić już w miesiącu otwarcia konta, aby wcześniej otrzymać premię 🙂 Ta trafi na konto do końca miesiąca po miesiącu zapewnienia trzeciego wpływu na konto.

350 zł za płatności kartą z CAsaver

Jeśli nie chcesz przenosić konta z innego banku i zapewniać wysokich wpływów 3000 zł to możesz skorzystać z drugiej możliwości „CAsaver z bonusem 50%”.

Tutaj do spełnienia są dwa warunki: Zapewnienie wpływów w wysokości min. 1000 zł (vs. 3000 zł w promocji przeniesienia konta) i wykonanie łącznych płatności kartą na min. 300 zł miesięcznie.

300 zł Credit Agricole naliczy w postaci 50% premii od zaokrąglenia kwoty płatności kartą w usłudze CAsaver. Kolejne 50 zł otrzymamy podając kod polecający.

Każda płatność kartą będzie zaokrąglana do okrągłej kwoty (najkorzystniejszą opcją jest zaokrąglanie do 10 zł).

Kwota zaokrąglenia trafi na rachunek Oszczędzam, a bank dołoży 50% do zebranej przez Ciebie sumy zaokrągleń. W promocji CAsaver zyskać można 25 zł miesięcznie i 300 zł przez cały rok.

Aby otrzymać 350 zł premii w CAsaver:

 • Do 31.05.2019 r. złóż wniosek o Konto dla Ciebie wraz z kartą debetową wybierając opcję „CAsaver z bonusem 50%” (czyli dodatkowo uruchamiając usługę CAsaver)
  • Podaj kod polecający, aby zgarnąć dodatkowe 50 zł premii
   • Jeśli chcesz otrzymać kod polecający, a następnie polecać konto z JakOszczedzic.pl, to napisz do mnie na maila (jakoszczedzic.pl@gmail.com) lub poprzez dedykowany formularz odbioru kodu czy też formularz kontaktowy.
 • Przez 3 kolejne miesiące zapewniaj wpływy w wysokości min. 1000 zł
  • Przez wpływy rozumie się wpłaty gotówkowe w oddziale lub przelewy od innej osoby z innego banku niż Credit Agricole (najlepiej sprawdzi się więc przelew od znajomego lub kogoś z rodziny)
 • W każdym z 12 miesięcy od założenia konta płać kartą min. 300 zł miesięcznie za zakupy w sklepach
  • Bank dorzuci 50% od kwoty zaokrąglenia każdej płatności do pełnych 10 zł (najłatwiejsza opcja), maksymalnie 25 zł miesięcznie

Premia będzie wypłacana do końca miesiąca po miesiącu wykonania płatności.

Przykład:
Płacisz za zakupy kwotę 3,10 zł. Kwota ta jest zaokrąglana do 10 zł i 6,90 zł jest przekazywane na rachunek Oszczędzam. Bank dorzuca połowę od kwoty zaokrąglenia, tj. 3,45 zł.
Płacisz za kolejne zakupy 10,50 zł, bank zaokrągla tą kwotę do 20 zł, z czego 9,50 zł trafia na rachunek oszczędzający. Bank dorzuca 4,75 zł od tej płatności.

Program Poleceń, czyli dodatkowe 50 zł

Aby skorzystać z programu poleceń Credit Agricole i zgarnąć dodatkowe 50 zł trzeba spełnić bardziej rygorystyczny warunek karencji wynoszącej co najmniej 265 dni.

Warunki do otrzymania premii 50 zł są już natomiast identyczne z tymi do otrzymania premii podstawowej, tj. w każdym z trzech następujących po sobie miesięcy trzeba zapewnić wpływy na kwotę min. 1000 zł oraz wyrazić zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych oraz na przesyłanie informacji handlowych.

Premia zostanie przekazana do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków.

Polecaj z JakOszczedzic.pl i zgarnij jeszcze 50 zł!

Uczestnicy promocji i czytelnicy JakOszczedzic.pl mogą skorzystać z możliwości wzajemnego polecania konta z szansą na 100 zł premii

Dzięki temu każdy nowy klient banku otrzyma co najmniej 50 zł, a w przypadku spełnienia warunków przez osobę, której dalej polecimy konto, kolejne 50 zł premii (tj. łącznie 100 zł).

Aby wygenerować swój kod polecający wypełnij specjalny formularz na stronie banku.
Jeśli masz już kod polecający, to możesz polecać konto innym czytelnikom JakOszczedzic.pl. Wystarczy w tym celu wypełnić formularz polecający, a kody zostaną przekazane kolejnym zgłaszającym się osobom.
W pierwszej kolejności brane są kody uczestników promocji na blogu, w drugiej kolejności przekazywane są natomiast kody subskrybentów Newslettera JakOszczedzic.pl (wysyłanego średnio raz na tydzień). Jeśli jeszcze nie zapisałeś się na newsletter to możesz to zrobić teraz.

Do 31 marca wszystkie przesłane kody uczestników i subskrybentów zostały przekazane dalej w Programie Poleceń.

Uwaga!
Konto można polecić dalej zachowując 1-dniowy okres karencji zgodnie z zapisem:

Jeżeli Polecający zawarł umowę Konta tego samego dnia, w którym przystąpił do Programu, to może dokonać Polecenia najwcześniej kolejnego dnia.

Konto dla Ciebie w Credit Agricole

Konto dla Ciebie to naprawdę proste warunki zwalniające z podstawowych opłat za prowadzenie konta, karty i wszystkie bankomaty w Polsce.

Wystarczy podobnie jak w Banku Millennium i Envelo Bank zapewnić miesięczne wpływy w wysokości min. 1000 zł oraz wykonać jedną płatność kartą lub BLIKiem.

Konto dla Ciebie to:

 • 0 zł za prowadzenie konta po spełnieniu wyżej opisanych warunków lub 7 zł w przeciwnym razie
 • 0 zł za kartę do konta po spełnieniu ww. warunków lub 9 zł w przeciwnym razie
 • 0 zł za wszystkie bankomaty w Polsce po spełnienie ww. warunków lub 5 zł w przeciwnym razie
 • 0 zł za polecenia zapłaty
 • 0 zł za zlecenia stałe

Dokumenty:

 • Regulamin promocji „Korzyści dla Ciebie 2019”
 • Regulamin programu Poleceń II, edycja 2
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Co myślisz?

2,7% do 100 tys. zł w 13. edycji promocji Konta Oszczędnościowego Profit w Banku Millennium

Zyskaj 250 zł z Darmowym Kontem Optymalnym w BNP Paribas (+ zmiana nazwy banku!)