w

Tylko do niedzieli! Konto dla Ciebie w Credit Agricole z premią 250 zł również dla dawnych klientów

Długo wyczekiwana przez wielu czytelników JakOszczedzic.pl promocja Credit Agricole powróciła na krótko przed końcem.

Przy okazji mam dobrą wiadomość dla osób, które wcześniej nie korzystały z promocji konta w tym banku. Skorzystać można z nowej promocji „Korzyści dla Ciebie 2019” z premią wyższą o 100 zł, o której pisałem wczoraj.

Dawni klienci mogą natomiast jeszcze do niedzieli skorzystać ze starej promocji „Zimowe Korzyści z Kontem dla Ciebie” z premią do 250 zł na start.

Jeśli natomiast bank przedłuży program poleceń, to osoby, które skorzystały lub skorzystają z promocji będą mogli zgarnąć kolejne 50 zł premii polecając konto innym czytelnikom!


→ Przejdź do: Konto dla Ciebie z premią do 300 zł

250 zł premii za konto i 3 wpływy (również dla dawnych klientów)

Zaczniemy od prześwietlenia promocji z premią na start z premią 200 zł za przeniesienie konta z innego banku. Na cele promocji najlepiej wybrać niepotrzebne konto z innej promocji, które i tak planowaliśmy zamknąć.

Dzięki promocji Credit Agricole, to bank załatwi za nas formalności związane z zamknięciem starego konta. Sprawdź, czy Twój bank znajduje się na liście banków do przeniesienia.

Kto może skorzystać z promocji?

Tutaj mam dobrą wiadomość! Zgodnie z regulaminem:

Z Promocji nie może skorzystać klient, który w okresie trwania Promocji był już Posiadaczem konta indywidualnego, którego umowę wypowiedział w tym okresie.

Akcja trwa od 7 stycznia do 31 marca 2019 r. Jeśli więc konto zostało zamknięte przed 7 stycznia to możemy skorzystać z promocji! Tak krótki okres karencji jest rzadkością!

Aby otrzymać 250 zł premii:

 • Złóż wniosek o Konto dla Ciebie wraz z kartą debetową wyrażając zgody marketingowe
  • Podczas wypełniania wniosku o konto wybierz opcję „Przenoszę się do Credit Agricole” i numer rachunku w innym banku, które chcesz zamknąć
  • Podaj kod polecający, aby zgarnąć dodatkowe 50 zł premii
 • Podpisz druk „Zlecenia przekazywania środków” na kwotę min. 1000 zł (polecam wybrać tutaj właśnie kwotę minimalną, czyli 1000 zł, która wystarczy na cele promocji i do zwolnienia z opłat za konto)
 • Przez 3 kolejne miesiące zapewnij wpływy w wysokości min. 1000 zł

Im szybciej zapewnimy te trzy wpływy, tym szybciej otrzymamy premię. Dlatego polecam pierwszy wpływ zapewnić już  w miesiącu otwarcia konta.

Premia zostanie przekazana na rachunek w Credit Agricole do końca miesiąca po miesiącu zapewnienia trzeciego wpływu na konto.

350 zł premii za konto i 3 wpływy (dla nowych klientów)

Jeśli nie korzystałeś/aś wcześniej z promocji konta Credit Agricole z premią za przeniesienie konta i nie posiadasz konta od 1 kwietnia 2018 roku to możesz skorzystać z nowej promocji z wyższą premią 350 zł.

Warunkiem otrzymania wyższej premii jest zasilenie konta przez trzy kolejne miesiące kwotą w wysokości min. 3000 zł vs. 1000 zł w starej promocji z niższą premią. Może to być wpłata gotówkowa lub przelew od kogoś bliskiego z innego banku.

Więcej na temat nowej promocji w oddzielnym prześwietleniu promocji.

Ps. Tutaj również tylko do niedzieli można zgarnąć dodatkowe 50 zł za skorzystanie z polecenia.

Program Poleceń, czyli dodatkowe 50 zł

Aby skorzystać z programu poleceń Credit Agricole i zgarnąć dodatkowe 50 zł trzeba spełnić bardziej rygorystyczny warunek karencji wynoszącej co najmniej 265 dni.

Warunki do otrzymania premii 50 zł są już natomiast identyczne z tymi do otrzymania premii podstawowej, tj. w każdym z trzech następujących po sobie miesięcy trzeba zapewnić wpływy na kwotę min. 1000 zł oraz wyrazić zgody marketingowe na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych oraz na przesyłanie informacji handlowych.

Premia zostanie przekazana do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków.

>> Masz już kod? Załóż Konto z premią do 350 zł <<

Polecaj z JakOszczedzic.pl i zgarnij jeszcze 50 zł!

Aby wygenerować swój kod polecający wypełnij specjalny formularz na stronie banku.
Jeśli masz już kod polecający, to możesz polecać konto innym czytelnikom JakOszczedzic.pl. Wystarczy w tym celu wypełnić formularz polecający, a kody zostaną przekazane kolejnym zgłaszającym się osobom. 
Przy czym kody osób, które założą konto z polecenia na blogu zostaną przekazane w pierwszej kolejności, tak aby czytelnicy otrzymali podwójną premię (jeśli nie do końca miesiąca to po starcie kolejnej edycji programu poleceń również będą na liście priorytetowej).

Konto dla Ciebie w Credit Agricole

Konto dla Ciebie to naprawdę proste warunki zwalniające z podstawowych opłat za prowadzenie konta, karty i wszystkie bankomaty w Polsce.

Wystarczy podobnie jak w Banku Millennium i Envelo Bank zapewnić miesięczne wpływy w wysokości min. 1000 zł oraz wykonać jedną płatność kartą lub BLIKiem.

Konto dla Ciebie to:

 • 0 zł za prowadzenie konta po spełnieniu wyżej opisanych warunków lub 7 zł w przeciwnym razie
 • 0 zł za kartę do konta po spełnieniu ww. warunków lub 9 zł w przeciwnym razie
 • 0 zł za wszystkie bankomaty w Polsce po spełnienie ww. warunków lub 5 zł w przeciwnym razie
 • 0 zł za polecenia zapłaty
 • 0 zł za zlecenia stałe

Dokumenty:

 • Konto dla Ciebie z premią do 300 zł
 • Regulamin promocji „Zimowe korzyści z Kontem dla Ciebie”
 • Regulamin promocji „Korzyści dla Ciebie 2019”
 • Regulamin programu Poleceń II
 • Tabela opłat i prowizji
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Co myślisz?

Konto dla Ciebie w Credit Agricole z premią 350 zł na start (+ 50 zł do 500 zł w akcji polecaj na JakOszczedzic.pl!)

OSTATNIA SZANSA! Łatwe 300 zł za eKonto w mBank (za 2 wpływy i 10 płatności)