w

Poradnik: Jak połączyć promocje Citibank i zyskać nawet 599 zł

Przygotowałem dla Was poradnik wyjadacza wisienek 😉 W ostatnim czasie otrzymałem od Was kilka zapytań w sprawie możliwości łączenia dwóch promocji Citibanku.

Chodzi o jedną z niezwykle popularnych promocji darmowej karty kredytowej Citi Priority z nagrodą na startoraz wciąż mało popularną promocję darmowego Konta Internetowego Citi Priority (błędnie mylone z ze zwykłym i warunkowo płatnym kontem).

Łącznie do zgarnięcia jest więc smartfon Xiaomi Redmi 6A o wartości 449 zł lub bony Priceless Specials o wartości min. 350 zł za kartę oraz 150 zł za darmowe Konto Internetowe Citi Priority.


Promocja konta trwa do 30 maja 2019 r.

Nawet 599 zł premii za konto i kartę Citibank


Tak się składa, że możliwe jest połączenie obu wspomnianych wyżej promocji i zgarnięcie nawet 599 zł, jednak istotna jest kolejność założenia tych produktów!

Aby zgarnąć całą pulę należy najpierw założyć w pełni darmowe Konto Internetowe Citi Priority (prześwietlenie konta w dalszej części wpisu), a następnie po jego założeniu wypełnienić wniosek o kartę kredytową w jednych z trwających promocji: z telefonem Xiaomi Redmi 6A lub 21 000 punktów Priceless Specials.

Dla kogo?

Promocja konta osobistego przeznaczona jest dla osób, które nie posiadały żadnego produktu w banku Citi Handlowy od 1 stycznia 2017 roku.

Promocja z telefonem Xiaomi Redmi 6A przeznaczona jest z kolei dla osób, które nie posiadały karty Citibank od 1 czerwca 2015 roku.

Krótszy okres karencji dotyczy najnowszej promocji z punktami Priceles Specials. Tutaj nie można posiadać karty kredytowej Citibank od 1 stycznia 2016 roku.

Osoby aplikujące o kartę kredytową Citi Simplicity muszą spełniać warunki finansowe, tj. muszą osiągać stałe dochody akceptowane przez bank.

W dalszej części pokrótce napiszę jakie warunki trzeba spełnić we wszystkich tych promocjach.

150 zł premii i 0 zł za konto internetowe Citi Priority


Konto internetowe Citi Priority to prawdziwa rewolucja w Citibanku! Najlepiej znane konto Priority stawiało wysoką poprzeczkę jeśli chodzi o warunki zwolnienia z opłat.

W przypadku nowego Konta Internetowego Citi Priority podstawowe usługi otrzymujemy całkowicie za darmo bez żadnych warunków!

Konto Citi Priority to:
 • Bezwarunkowe 0 zł za prowadzenie konta
  • Bezwarunkowe 0 zł za kartę do konta
  • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i za granicą
   • 0 zł za 3 przelewy natychmiastowe miesięcznie
   • 0 zł za prowadzenie subkonta walutowego

   Jak zgarnąć 150 zł za konto?

   • Na dedykowanej stronie promocji wypełnij wniosek kontaktowy
   • W ciągu kilku dni oddzwoni do Ciebie konsultant banku, z którym wypełnisz wniosek o konto internetowe Citi Priority.
    • Podczas rozmowy wyraź zgodę przesyłanie i prezentowanie przez Bank informacji handlowych, w tym mających charakter reklamy lub marketingu bezpośredniego, środkami komunikacji elektronicznej oraz telefoniczne przekazywanie i prezentowanie im informacji handlowych
   • Następnie przez 5 kolejnych miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu otwarcia konta zapewniać min. 1 wpłatę z tytułu wynagrodzenia na kwotę min. 2000 zł (wpłata ta nie może pochodzić z rachunku indywidualnego w Citibanku)

   Za każdy miesiąc zapewnienia w/w wpływu otrzymasz 30 zł premii wypłaconej do końca miesiąca następującego po miesiącu wpływu.

   Więcej informacji na temat promocji w osobnym prześwietleniu promocji.

   Xiaomi Redmi 6A o wartości 449 zł za kartę Citi Siplicity


   Pierwszy etap mamy już za sobą. Posiadasz już w pełni darmowe konto w Citibank i czekasz na łatwą premię 😉 Przechodzimy więc do złożenia wniosku o również darmową kartę Citi Simplicity.
   Jak otrzymać smartfon Xiaomi Redmi 6A?
   • Przejdź na dedykowaną stronę promocji i wypełnij formularz kontaktowy.
   • W ciągu kilku dni oddzwoni do Ciebie pracownik banku i przeprowadzi proces wnioskowania o kartę Citi Simplicity. Tutaj również należy wyrazić zgody marketingowe.
   • W ciągu 3 pełnych miesięcy kalendarzowych od podpisania umowy o kartę:
    • zaloguj się min. 1 raz w systemie bankowości internetowej Citibank Online
    • wykonaj płatności kartą Simplicity na łączną kwotę min. 1500 zł 
   Teraz wystarczy już tylko utrzymać kartę do dnia przekazania nagrody, czyli przez 60 dni od wykonania powyższych płatności i zalogowania się do bankowości intenretowej.

   Smartfon zostanie przesłany na adres korespondencyjny podany w banku. Więcej informacji na temat tej promocji znajdziesz w osobnym prześwietleniu promocji.

   350 zł do Circle K, RTV Euro AGD, Decathlon lub innych


   Jeśli telefon nie jest Ci już potrzebny lub nie spełniasz długiego okresu karencji w promocji z telefonem, to wciąż możesz skorzystać z drugiej świetnej promocji karty Citi Simplicity.

   W jej rachach otrzymamy łącznie aż 21 000 punktów w programie Priceless Specials, które można wymienić m.in. na vouchery do Circle K, RTV Euro AGD, Decathlonu, 26 biletów do kina Cinema City lub na inne dowolne nagrody z katalogu programu.

   Jak otrzymać 21 tys. punktów Priceless Specials?

   • Złóż wniosek online o kartę Simplicity (tutaj od razu wypełniamy wniosek o kartę i przesyłamy dokumenty oczywiście wyrażając zgody marketingowe)
   • Do końca pierwszego miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę:
    • Zaloguj się przynajmniej raz w systemie bankowości Citibank Online
    • Zapisz się do programu Priceless Specials wypełniając formularz dostępny po zalogowaniu do bankowości
   • W każdym z trzech kolejnych miesięcy następujących po miesiącu zawarcia umowy o kartę:
    • Wykonaj płatności bezgotówkowe kartą na łączną kwotę 500 zł

   Za każdy miesiąc spełnienia w/w warunku otrzymasz 7000 punktów Priceless Specials o wartości ok. 120 zł. Więcej na temat promocji w prześwietleniu promocji karty Citi Simplicity z punktami Priceless Specials.

   Dokumenty / linki:
   • Regulamin promocji „Zyskaj do 150 zł z kontem internetowym Citi Priority”
   • Regulamin promocji „Xiaomi Redmi 6A z Kartą Kredytową Citibank”
   • Regulamin promocji „21 000 punktów Priceles Specials z kartą Citibank”
   • Tabela opłat i prowizji

   0 0 votes
   Article Rating
   Subscribe
   Powiadom o
   guest

   0 komentarzy
   Inline Feedbacks
   View all comments

   Co myślisz?

   Zgarnij Monety Allegro za zakupy: Aktualne promocje

   3 bilety do kina Helios za Konto dziecka w Banku Millennium (+ 200 zł i 2,7% do 100 tys. zł do Konta 360°)