w

Łatwe 300 zł bonusu za eKonto w mBank (+do 250 zł w programie polecającym)

Ruszyła świetna promocja, a w zasadzie to kumulacja promocji eKonta w mBank!

Do zgarnięcia jest naprawdę łatwe 300 zł premii, z czego 250 zł w gotówce i 50 zł w bonie do Biedronki. Wystarczy przez dwa kolejne miesiące wykonać 5 płatności kartą i zapewnić wpływ 1000 zł z konta w innym banku.

Dodatkowo można otrzymać do 250 zł za polecenie promocji rodzinie / znajomym.

Promocja trwa do 31 marca 2019 r.

300 zł w kumulacji promocji eKonta w mBank

Dawno nie mieliśmy tak świetnej okazji do łatwej i wysokiej premii za eKonto w mBank.

Wszystko dzięki kumulacji dwóch promocji: „Twoje Konto z Bonusem i Premią 150 zł” organizowanej przez Rankomat oraz „eKonto z Premią 150 zł – IV edycja” organizowanej przez mBank.

Tak się składa, że warunki obu promocji są niezwykle proste.

Kto może skorzystać z promocji?

Zacznijmy jednak od warunków uczestnictwa w promocji.

Z promocji skorzystać mogą pełnoletnie osoby, które od 1 stycznia 2017 roku nie posiadają eKonta z mBank. Posiadanie innych produktów nie wyklucza z udziału w promocji.

Jak przystąpić do promocji?

Wystarczy w czasie trwania promocji przejdź na dedykowaną stronę promocji i dokonaj rejestracji na stronie promocji akceptując regulamin promocji.

Następnie potwierdź rejestrację klikając w link aktywacyjny wysłany na maila i na tej stronie do 31 marca 2019 r. złóż wniosek o eKonto wraz z kartą debetową klikając przycisk „Załóż konto”. Ważne, aby przy składaniu wniosku o konto podać te same dane co przy rejestracji na stronie akcji.

Przy otworzeniu konta uruchom konto oszczędnościowe Moje Cele, które będzie niezbędne do otrzymania premii 150 zł od mBank.

Umowę o konto podpisz do 15 kwietnia 2019 r.

Jak otrzymać 150 zł od Rankomat?

 • W ciągu 7 dni od otwarcia konta zasil je jednorazową kwotą w wysokości min. 1000 zł z konta w innym banku (może to być przelew z Twojego konta w innym banku).
 • Do 31 maja 2019 r. wykonaj co najmniej 5 transakcji bezgotówkowych za zakup towaru w sklepach stacjonarnych lub w Internecie (kartą, BLIKIEM lub przez mTransfer), które nie zostaną zwrócone.
 • Konta nie wypowiadaj utrzymaj co najmniej do 15 czerwca 2019 roku.
Dodatkowo:

 • Do 24 czerwca 2018 r. Organizator promocji prześle do Ciebie maila z informacją o otrzymaniu nagrody i linkiem do formularza odbioru nagrody
 • W ciągu 7 dni od otrzymania tej wiadomości wypełnij numer założonego konta w mbank, na który Organizator przekaże nagrodę.

Nagroda w wysokości 100 zł zostanie przekazana na eKonto otwarte w ramach promocji do 30 czerwca 2019 r., natomiast bon elektroniczny o wartości 50 zł do sklepów Biedronka zostanie przesłany drogą elektroniczną na adres email lub poprzez wiadomość SMS.

Jak otrzymać kolejne 150 zł od mBank?

Premia od mBank podzielona jest na dwie części. 100 zł za spełnienie tych samych warunków co opisane wyżej i kolejne 50 zł za spełnienie tych samych warunków w kolejnym miesiącu.

Czyli 100 zł od mBank otrzymamy w zamian za zapewnienie wpływu min. 1000 zł w ciągu 7 dni od otwarcia konta z konta w innym banku oraz wykonanie 5 płatności kartą do 31 maja 2019 r. .

Kolejne 50 zł otrzymamy za wpływ 1000 zł i 5 płatności bezgotówkowych w kolejnym miesiącu.


Przykład.

Wniosek o konto składasz 20 lutego 2019 r. Zawarcie umowy nastąpi 26 lutego 2019 r.

Na wykonanie pierwszego wpływu masz więc czas do 5 marca 2019 r., a 5 transakcji kartą powinieneś wykonać w marcu.

Za spełnienie tych warunków otrzymasz 150 zł od Rankomat i 100 zł od mBank.

W kwietniu zapewnij kolejny wpływ 1000 zł i wykonaj 5 płatności, za co otrzymasz od mBanku kolejne 50 zł premii.

eKonto z taryfą standard

eKonto w mBank cechują bardzo proste warunki do zwolnienia z opłaty za kartę. Wystarczy wykonać kartą jedną płatność miesięcznie i wszystkie podstawowe usługi otrzymujemy za darmo!

Oprócz prowadzenia rachunku i karty, za darmo otrzymujemy również wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce od 100 zł oraz 3 wypłaty z bankomatów za granicą miesięcznie.

eKonto osobiste w promocji to:

 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie rachunku
 • 0 zł za kartę do konta po wykonaniu 1 płatności kartą
 • 0 zł za wypłaty od 100 zł ze wszystkich bankomatów w Polsce
 • 0 zł za 3 wypłaty z bankomatów za granicą
 • 0 zł za wpłaty we wpłatomatach mBank, Planet Cash i Cashline
  • 0,2%, min. 2 zł za wpłaty we wpłatomatach Euronet
 • 0 zł za polecenie zapłaty
 • płatności i wypłaty BLIK
 • 2,5% na koncie oszczędnościowym do 20 000 zł

Nawet 250 zł za polecanie promocji znajomym

Uczestnicy promocji mogą polecać ją swoim bliskim, za co otrzymają dodatkową premię. Organizator promocji wypłaci 50 zł za każde skuteczne polecenie i maksymalnie 250 zł za 5 poleconych osób.

Oczywiście osoba polecona również otrzyma premię na start w wysokości do 300 zł za spełnienie wyżej opisanych warunków promocji.

Aby zacząć polecać należy po zalogowaniu się do swojego profilu promocji wybrać zakładkę „Program Polecający” i wygenerować swój link polecający.

Link ten należy przekazać bliskiej osobie, która przy jego użyciu założy konto i spełni warunki promocji jak opisane jest w sekcji „300 zł w kumulacji promocji eKonta w mBank”.

Premia zostanie wypłacona za skuteczne polecenie, przez co rozumie się spełnienie warunków przez osobę poleconą do otrzymania premii 150 zł od Rankomat.

Ważne, aby wniosek poleconej osoby został wypełniony z innego komputera. Niestety poprzednie edycji programu poleceń Rankomatu przysparzały pewnych problemów, na szczęście ze szczęśliwym zakończeniem 😉

Dokumenty / linki:
 • Regulamin promocji „Twoje Konto z Bonusem i Premią”
 • Regulamin promocji „eKonto z premią – IV edycja”
 • Tabela opłat i prowizji
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Co myślisz?

Nowość! 350 zł do Circle K (lub m.in. RTV Euro AGD, Decathlon) za przetestowanie darmowej karty kredytowej w Citibank

Czas na odbiór 150 zł i 200 zł w promocjach „Zyskownie w koncie” oraz „Bonus dla Ciebie” w BGŻ BNP Paribas