w

Konto dla Ciebie w Credit Agricole z premią 250 zł + 50 zł w akcji polecaj na JakOszczedzic.pl

Po długiej przerwie ruszyła kolejna promocja konta osobistego w Credit Agricole. Co istotne warunki uczestnictwa w promocji i warunki do otrzymania nagrody są niezwykle proste!

Dzięki małej kumulacji zyskać można łącznie aż 300 zł: 200 zł premii w akcji „Zimowe korzyści z Kontem dla Ciebie”, 50 zł za otwarcie konta z polecenia oraz 50 zł za polecenie konta innej osobie na blogu JakOszczedzic.pl.

Promocja trwa do 31 marca 2019 r.


→ Przejdź do: Konto dla Ciebie z premią do 300 zł

200 zł premii za konto i 3 wpływy!

Zaczniemy od prześwietlenia promocji z premią na start z premią 200 zł za przeniesienie konta z innego banku. Na cele promocji najlepiej wybrać niepotrzebne konto z innej promocji, które i tak planowaliśmy zamknąć.

Dzięki promocji Credit Agricole, to bank załatwi za nas formalności związane z zamknięciem starego konta. Sprawdź, czy Twój bank znajduje się na liście banków do przeniesienia.

Kto może skorzystać z promocji?

Tutaj mam dobrą wiadomość! Zgodnie z regulaminem:

Z Promocji nie może skorzystać klient, który w okresie trwania Promocji był już Posiadaczem konta indywidualnego, którego umowę wypowiedział w tym okresie.

Akcja trwa od 7 stycznia do 31 marca 2019 r. Jeśli więc konto zostało zamknięte przed 7 stycznia to możemy skorzystać z promocji! Tak krótki okres karencji jest rzadkością!

Aby otrzymać 200 zł premii:

 • Złóż wniosek o Konto dla Ciebie wraz z kartą debetową
  • Podczas wypełniania wniosku o konto wybierz opcję „Przenoszę się do Credit Agricole” i numer rachunku w innym banku, które chcesz zamknąć
  • Podaj też kod polecający, aby zgarnąć dodatkowe 50 zł premii (patrz dalsza część wpisu)
 • Podpisz druk „Zlecenia przekazywania środków” na kwotę min. 1000 zł (polecam wybrać tutaj właśnie kwotę minimalną, czyli 1000 zł, która wystarczy na cele promocji i do zwolnienia z opłat za konto)
 • Przez 3 kolejne miesiące zapewnij wpływy w wysokości min. 1000 zł

Im szybciej zapewnimy te trzy wpływy, tym szybciej otrzymamy premię. Dlatego polecam pierwszy wpływ zapewnić już  w miesiącu otwarcia konta.

Premia zostanie przekazana na rachunek w Credit Agricole do końca miesiąca po miesiącu zapewnienia trzeciego wpływu na konto.

50 zł w programie poleceń

Aby otrzymać dodatkowe 50 zł premii należy podczas wypełniania wniosku o konto podać kod polecający w sekcji „Pozostałe Opcje” zaznaczając „Otwieram konto z polecenia”.

Jeśli chcecie otrzymać wiarygodny kod polecający, a następnie samemu polecać konto z JakOszczedzic.pl, to wystarczy, że napiszesz do mnie na maila (jakoszczedzic.pl@gmail.com) lub poprzez formularz kontaktowy. W odpowiedzi na wiadomość, prześlę Ci kod polecający od jednego z czytelników JakOszczedzic.pl.

Co trzeba wiedzieć?

Aby skorzystać z programu polecającego i zgarnąć dodatkowe 50 zł trzeba spełnić bardziej rygorystyczny warunek nieposiadania konta w Credit Agricole od co najmniej 265 dni.

Jakie są warunki do zgarnięcia dodatkowych 50 zł?

 • W każdym z trzech następujących po sobie miesięcy zapewnij wpływy na kwotę min. 1000 zł (warunek pokrywa się z warunkiem do otrzymania 200 zł premii)
 • Dodatkowo wymagane jest wyrażenie zgód marketingowych (na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych oraz na przesyłanie informacji handlowej)

Premia, podobnie jak w akcji głównej, zostanie wypłacona do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków.

>> Masz już kod? Załóż Konto z premią do 350 zł <<

Polecaj z JakOszczedzic.pl i zgarnij jeszcze 50 zł!

Aby wygenerować swój kod polecający należy wypełnić specjalny formularz na stronie banku.


Jeśli masz już kod polecający, to możesz polecać konto innym czytelnikom JakOszczedzic.pl. Wystarczy w tym celu wypełnić formularz polecający, a kody zostaną przekazane innym zgłaszającym się osobom.

Kody osób, które założą konto z polecenia na blogu zostaną przekazane w pierwszej kolejności kolejnym osobom, dzięki czemu jest duża szansa, że każdy otrzyma łącznie 300 zł premii, 200 zł w akcji na start i 100 zł w programie poleceń (50 zł za otwarcie oraz 50 zł za polecenie).

Konto dla Ciebie w Credit Agricole

Konto dla Ciebie to proste warunki zwalniające z podstawowych opłat za prowadzenie konta, karty i wszystkie bankomaty w Polsce. Wystarczy zapewnić miesięcznie min. 1000 zł wpływy oraz wykonać 1 płatność kartą lub BLIKiem.

Konto dla Ciebie to:

 • 0 zł za prowadzenie konta po spełnieniu ww. warunków
  • 7 zł w przeciwnym razie
 • 0 zł za kartę do konta po spełnieniu ww. warunków
  • 9 zł w przeciwnym razie
 • 0 zł za wszystkie bankomaty w Polsce po spełnienie ww. warunków
  • 5 zł w przeciwnym razie
 • 0 zł za polecenia zapłaty
 • 0 zł za zlecenia stałe

Dokumenty:

 • Strona Banku
 • Regulamin promocji „Zimowe korzyści z Kontem dla Ciebie”
 • Regulamin programu Poleceń II
 • Tabela opłat i prowizji
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Co myślisz?

Przypomnienie! Przed weekendem wycofaj środki z Konta Oszczędnościowego Profit na 2,7% w Banku Millennium

Zgarnij 200 zł za Konto 360° w Banku Millennium (proste warunki!)