w

Najlepszy moment na założenie Konta w ING Banku Śląski z premią 140 zł + 50 zł

Jeszcze tylko do jutra, tj. 11 grudnia trwa program poleceń w ING Banku Śląskim. Tym samym jest to ostatnia szansa, aby skorzystać z kumulacji promocji i zyskać 190 zł za założenie Konta z Lwem Direct.

140 zł otrzymamy korzystając z promocji na start, kolejne 50 zł otrzymamy za skorzystanie z kodu polecającego (na blogu trwa program wymiany kodów).

Program poleceń trwa tylko do 11 grudnia, natomiast promocja z premią na start do 31 grudnia 2018 roku. Połączenie obu promocji jest możliwe tylko do jutra włącznie.

-> Zobacz aktualną promocję: Konto ING – bonus 160 zł

190 zł za Konto ING


Dla kogo?

Z połączenia obu promocji skorzystać mogą wyłącznie nowi klienci ING Banku Śląskiego.

Jak skorzystać z obu promocji?

Przed złożeniem wniosku trzeba otrzymać kod polecający od aktualnego klienta banku spełniającego warunki programu, po czym kod podajemy w specjalnym polu w II kroku wniosku o konto:
Jeśli chcesz skorzystać z polecenia i w kolejnej edycji polecać konto z JakOszczedzic.pl to napisz do mnie przez formularz kontaktowy. Podam Ci kod polecający od czytelników bloga! W kolejnej edycji możesz podać mi swój kod, który przekażę dalej.

Posiadam już kod polecający


Jeśli posiadasz już kod polecający to do 11.12.2018 r. włącznie złóż wniosek o Konto Direct wraz z kartą debetową oraz darmowym kontem oszczędnościowym podając wcześniej uzyskany kod polecający.

Podczas wnioskowania o konto wyraź zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych oraz na to, aby polecający uzyskał informację o spełnieniu przez Ciebie warunków programu.

Jak otrzymać 50 zł premii z polecenia?

Wystarczy w dwóch dowolnych miesiącach wykonać płatności kartą / BLIKIEM na łączną kwotę 300 zł. Ważne aby nastąpiło to nie później niż do końca lutego 2019 r. 
Polecam, aby były to miesiące styczeń i luty 2010 r. jako, że w pierwszym niepełnym miesiącu nie ma wymogu wykonania płatności a wykonując je od stycznia przy okazji łatwiej spełnimy warunki do otrzymania kolejnej części premii (patrz dalej).

Nagrodę za skorzystanie z polecenia otrzymamy do 25. dnia miesiąca po miesiącu spełnienia warunków promocji.

Jak otrzymać 100 zł za płatności?


50 zł premii opisane wyżej to tylko dodatek do podstawowej promocji banku z premią do 140 zł na start.

Po złożeniu wniosku o konto do 31 marca 2019 r. wykonaj płatności bezgotówkowe kartą i/lub BLIKIEM na łączną kwotę min. 1000 zł oraz utrzymaj konto wraz z kartą do 8.04.2019 r., kiedy to bank przekaże nagrodę.

Dobra rada:

Okres rozliczeniowy w ING Banku Śląskim trwa od 29-go dnia miesiąca do 28-go dnia kolejnego miesiąca.

W pierwszym, niepełnym okresie rozliczeniowym nie trzeba wykonywać płatności kartą.  

Polecam płatności podzielić na trzy miesiące: styczeń / luty / marzec i w każdym miesiącu (do 28-go dnia miesiąca) wykonać płatności na łączną kwotę min. 334 zł.

Jak otrzymać dodatkowe 20 zł / 40 zł?

20 zł premii dodatkowej bank przekaże jeśli do 31.032019 r. wśród wykonanych płatności min. 3 będą płatnościami BLIK w Internecie (np. na Allegro).

Ostatnia cześć premii w wysokości 20 zł to premia za zapewnienie min. 1 wpływu wynagrodzenia na min. 1 000 zł na konto w ING Banku Śląskim.

Prześwietlenie Konta z Lwem Direct


Konto z Lwem Direct będzie prowadzone za darmo wraz z kartą po wykonaniu płatności kartą na łączną kwotę 300 zł miesięcznie. Można też skorzystać z darmowej karty mobilnej Mastercard w telefonie. 
Konto z Lwem Direct:
 • 0 zł za prowadzenie konta
 • 0 zł za kartę do konta 
  • Bezwarunkowo do 26. roku życia 
  • Po wykonaniu miesięcznych płatności na min. 300 zł (pozostali)
  • 7 zł opłaty w przeciwnym razie
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów ING oraz Planet Cash
 • 0 zł za pierwszą wypłatę w miesiącu z bankomatów obcych
  • 2,50 zł za kolejne wypłaty
 • 0 zł za wpłaty we wpłatomatach ING Banku Śląskiego
 • 0 zł za zlecenia stałe i polecenia zapłaty
Linki / dokumenty:
 • Regulamin promocji „Do 140 zł za otwarcie konta Direct lub Komfort”
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Co myślisz?

100 zł na Allegro za konto Freemium w T-Mobile Usługi Bankowe

Nawet 150 zł zniżki za płatność Google Pay w Media Expert