w

Nawet 150 zł do Empik.com lub H&M za aktywację i polecanie aplikacji PeoPay w Banku Pekao

Ruszyła kolejna edycja promocji aplikacji mobilnej Banku Pekao SA.

W ramach promocji do zgarnięcia jest nawet 150 zł premii (50 zł na start + 100 zł za polecenie znajomym) do wykorzystania w sklepie empik.com lub H&M w zamian za zainstalowanie, używanie i polecanie aplikacji PeoPay.

Promocja trwa do 31 grudnia 2018 r.

Nawet 150 zł w akcji „Nowy PeoPay – aktywuj i polecaj”


Promocja przeznaczona jest dla posiadaczy konta oszczędnościowo – rozliczeniowego w Banku Pekao SA.

Jak przystąpić do promocji?

Aby skorzystać z promocji trzeba zarejestrować się na dedykowanej stronie promocji wyrażając przy tym wszystkie znajdujące się tam zgody i wybierając czy chcemy otrzymać bon do sklepu Empik.com czy do sklepu H&M.

Jeśli posiadacie już konto w Banku Pekao to istotne jest, aby adres mailowy i numer telefonu zgadzał się z tym podanym w banku.

Następnie należy pobrać nową aplikację mobilną PeoPay z Google Play lub App Store.

50 zł za aktywację i używanie aplikacji

  Pierwsza premia w wysokości 25 zł zostanie przekazana zupełnie nowym użytkownikom aplikacji PeoPay. W celu jej otrzymania wystarczy w dniach od 23 października do 31 grudnia 2018 r. zainstalować nową aplikację i dokonać jej aktywacji.

  Druga premia w wysokości 25 zł zostanie wypłacona w zamian za wykonanie jednej płatności w sklepach stacjonarnych za pomocą aplikacji PeoPay / Apple Pay lub w dowolnym sklepie za pomocą portfela Masterpass na kwotę min. 10 zł.

  100 zł za polecanie aplikacji

  Trzecia część premii to nawet 100 zł w zamian za polecenie aplikacji czterem osobom, które nigdy nie zainstalowały i aktywowały aplikacji PeoPay. 25 zł zostanie wypłacone za każde polecenie aplikacji.

  Warunkiem otrzymania premii przez obie strony jest też wykonanie dowolnej operacji PeoPay (najlepiej od razu na kwotę 10 zł, aby otrzymać drugą nagrodę w wysokości 25 zł).

  Po rejestracji, w ciągu 3 dni na adres e-mail otrzymasz kod polecający, który wystarczy przekazać poleconemu. Jeśli osoba polecona wpisze Twój kod podczas rejestracji i aktywuje aplikację PeoPay to otrzymasz e-kartę na 25 zł.

  Vouchery do sklepu empik.com zachowują ważność do 30 kwietnia 2019 r., natomiast vouchery d H&M zachowują ważność do 30 września 2019 r.

  Nowa aplikacja PeoPay

  Linki / dokumenty:

  • Regulamin promocji „Sięgnij po nagrody z aplikacją PeoPay”
  0 0 votes
  Article Rating
  Subscribe
  Powiadom o
  guest

  0 komentarzy
  Inline Feedbacks
  View all comments

  Co myślisz?

  Nawet 900 zł zwrotu do karty kredytowej Mastercard OK! w Alior Bank (600 zł za płatności Apple Pay / Google Pay + 300 zł w wybranych sklepach)

  Bilet do Multikina za pierwszą wymianę walut w Internetowykantor.pl