w

20 zł za zalogowanie się do bankowości Citi Online z telefonu dnia 18 października po 10:00 (tylko dla 1500 osób!)

Tylko dla najszybszych!

Citibank jutro o 10:00 rano rusza z prostą promocją. Klienci banku otrzymali dzisiaj maile informujące o dosyć niecodziennej promocji.

1500 osób, które jutro tuż po godzinie 10:00 jako pierwsze zalogują się do bankowości elektronicznej za pomocą przeglądarki internetowej telefonu, otrzyma po 20 zł premii.

20 zł premii za zalogowanie do Citi Online z telefonu

Dla kogo?

Promocja przeznaczona jest dla pełnoletnich posiadaczy konta osobistego Citibank lub głównej karty kredytowej, które zostały otwarte przed 18 października 2018 r. oraz:

  • W ciągu 90 dni poprzedzających start promocji nie logowali się do bankowości elektronicznej Citibank na telefonie lub za pomocą aplikacji mobilnej Citi Mobile
  • Otrzymają zaproszenie do udziału w promocji
Jak zgarnąć 20 zł za logowanie?

Jeśli spełniasz powyższe warunki uczestnictwa to wystarczy, że jutro, 18 października 2018 r. tuż po godzinie 10:00 zalogujesz się do bankowości elektronicznej online.citibank.pl za pomocą przeglądarki w Twoim smartfonie.

Warto się spieszyć! Nagrodę otrzyma tylko 1500 osób, które jako pierwsze zalogują się w bankowości i spełniają warunki promocji.

Uwaga!
Pamiętaj, aby nie logować się do aplikacji mobilnej Citi Mobile, tylko do mobilnej wersji systemu bankowości Citi Online z przeglądarki internetowej w telefonie.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

Co myślisz?

3% w skali roku na 6-miesięcznej Lokacie Na Nowe Środki Plus w Idea Bank!

Konto oszczędnościowe 2,7% do 100 000 zł w Alior Bank