w

200 zł na zakupy w IKEA do karty kredytowej mamBONUS (oraz 100 zł za transakcje Apple Pay / Google Pay)

Ruszyła kolejna świetna promocja karty kredytowej mamBONUS w BGŻ BNP Paribas!

Do zgarnięcia jest 200 zł do IKEA w zamian za założenie karty i spełnienie prostych warunków promocji.

Na dokładkę można zgarnąć 100 zł premii za skorzystanie z prostej promocji promocji płatności mobilnych Google Pay / Apple Pay.

To jeszcze nie wszystko 😉 W zamian za wykonanie 4 płatności po 50 zł każda otrzymamy też 5000 punktów mamBONUS na start wymiennych na dowolne nagrody z katalogu programu, np. na bilety do kina.

200 zł do IKEA do karty kredytowej mamBONUS

Dla kogo?

Uczestnikiem promocji może być każda osoba, która nie posiadała karty kredytowej BGŻ BNP Paribas w okresie 12 miesięcy poprzedzających dzień zawarcia umowy o kartę.

Jak otrzymać 200 zł do IKEA?

  • Do 18 listopada 2018 r. wypełnij formularz na dedykowanej stronie promocji zaznaczając dwie pierwsze zgody, tj. zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Bank oraz na przesyłanie informacji handlowej drogą elektroniczną
  • W ciągu maksymalnie kilku dni oddzwoni do Ciebie pracownik banku, aby dokończyć złożenie wniosku o kartę kredytową mamBONUS
  • W okresie dwóch pierwszych miesięcy od otrzymania karty. wykonaj łączne płatności kartą na kwotę 2 000 zł lub przelew z rachunku karty kredytowej.
Karty podarunkowe IKEA zostaną przesłane nie później niż do 20 lutego 2019 roku listem poleconym.

5000 pkt mamBONUS na start


Osoby, które założą kartę mamBONUS i do końca drugiego miesiąca po miesiącu zawarcia umowy o kartę wykonają min. 4 transakcje kartą na min. 50 zł, otrzymają 5000 punktów mamBONUS.


Warunek niejako zawiera się w warunku do otrzymania bonu o wartości 200 zł. Punkty zostaną naliczone najpóźniej do końca kolejnego miesiąca, po wykonaniu czwartej transakcji

100 zł za transakcje Apple Pay / Google PayW BGŻ BNP Paribas trwa świetna promcoji płatności mobilnych, w ramach której można zgarnąć łatwe 100 zł premii.

W tym celu należy zarejestrować się na stronie promocji płatności mobilnych oraz dodać kartę do aplikacji Google Pay (Android) lub Wallet (system iOS).

Następnie w ciągu 14 dni od dodania karty wykonaj min. 3 płatności Apple Pay / Google Pay, za co otrzymasz bon o wartości 50 zł do Biedronki.

W kolejnym miesiącu po miesiącu dodania karty do aplikacji GOogle Pay / Wallet wykonaj kolejne 8 płatności Apple Pay / Google Pay za otrzymasz 50 zł na do wykorzystania na Allegro.

Więcej na temat promocji płatności mobilnych w osobnym prześwietleniu promocji.

Karta kredytowa Mastercard Standard w BGŻ BNP Paribas

Karta kredytowa Mastercard Standard (mamBONUS) w BGŻ BNP Paribas będzie wydana za darmo.

Karta będzie też prowadzone bezpłatnie przez pierwszy rok po spełnieniu prostych warunków. Wystarczy w ciągu 2 pierwszych okresów rozliczeniowych wykonać płatności na łączną kwotę min. 500 zł spełniając przy tym warunki do otrzymania nagrody w promocji 😉 W przeciwnym razie bank pobierze opłatę w wysokości 72 zł.

Pamiętajcie też, aby całą wykorzystaną w poprzednim okresie rozliczeniowym kwotę zadłużenia spłacać w terminie określonym na wyciągu. Dzięki temu możecie korzystać z darmowego kredytu na okres od 26 do 56 dni.

Jeżeli karty nie spłacicie w całości w okresie bezodsetkowym (widocznym na wyciągu), to RRSO kredytu na karcie może wynieść do 14,29%.

Więcej na temat działania kart kredytowych przeczytacie w moim poradniku kart kredytowych.

Dokumenty / linki:
  • Regulamin promocji „200 zł na zakupy w sklepach IKEA z kartą mamBONUS”
  • Regulamin promocji „5000 punktów na start w mamBONUS”
  • Tabela opłat i prowizji – karty kredytowe BGŻ BNP Paribas

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Co myślisz?

Program Poleceń Santander: 80 zł za założenie i polecenie Konta Jakie Chcę (+300 zł za wpływy wynagrodzenia)

Bilet do kina za 10 zł z MasterPass (Cinema City, Multikino, Helios)