w

25x Samsung Galaxy S9 oraz 150x zegarek sportowy w konkursie Raiffeisen Polbank

Ruszył konkurs „Złap kontakt za miastem” dla nowych i obecnych klientów Raiffeisen Polbank.

Dla osób, które wymyślą najciekawsze odpowiedzi konkursowe do wygrania jest 25 smartfonów Samsung Galaxy S9 oraz 150 smartwatchy Polar M200.

Konkurs trwa od 28 sierpnia do 23 września 2018 r.

Złap kontakt za miastem

Konkurs „Złap kontakt za miastem” polega na wymyśleniu najciekawszej odpowiedzi na pytanie konkursowe „Jaka technologia przyszłości ułatwiająca życie w mieście Ci się marzy?”

Nagrodami w konkursie jest 25 smartfonów Samsung Galaxy S9 o regulaminowej wartośći 2601,45 zł oraz 150 smartwatchy Polar M200 o wartości regulaminowej 456,75 zł.

Te zostaną przekazane osobom, których odpowiedzi zostaną uznane za najciekawsze. Pierwszych 25 osób otrzyma Samsunga S8, kolejne osoby otrzymają zegarem Polar M200.

Dla kogo?

Promocja „Złap kontakt za miastem” przeznaczona jest dla osób, które posiadają lub założą konto osobiste lub konto walutowe z kartą Mastercard lub kartę kredytową Mastercard w Raiffeisen Polbank.

Uwaga! Regulamin wydaje się być źle napisany. Jest w nim informacja o potrzebie posiadania zarówno konta jak i karty kredytowej!

Co ciekawe, bank z promocji wykluczył osoby, które wcześniej złożyły sprzeciw wobec przetwarzania przez bank danych osobowych w celach marketingowych.

Jak przystąpić do konkursu?

Jeśli posiadasz już jeden z wymienionych wyżej produktów Raiffeisen Polbank, to możesz przejść do spełnienia dwóch warunków promocji.

Pierwszym jest wykonanie transakcji bezgotówkowych kartą na łączną kwotę min. 100 zł w okresie od 27 sierpnia do 23 września 2018 roku. Z tego limitu wyłączone są transakcje typu Quasi Cash.

Ostatnim krokiem jest rejestracja w konkursie poprzez dedykowaną stronę promocji odpowiadając jednocześnie na pytanie konkursowe „Jaka technologia przyszłości ułatwiająca życie w mieście Ci się marzy?„. Maksymalna długość odpowiedzi wynosi 300 znaków.

Rejestrując się trzeba zaznaczyć wszystkie znajdujące się tam zgody, czyli m.in zaakceptować regulamin, wyrazić zgody marketingowe.

O wygranej bank poinformuje zwycięzców w terminie 15. dni roboczych od zakończenia konkursu. Nagrody zostaną z kolei wysłane w ciągu kolejnych 15. dni roboczych.

Wymarzone Konto Osobiste

Wymarzone Konto to:
 • 0 zł za
  prowadzenie konta
 • 0 zł za kartę Wymarzona Visa po wykonaniu co najmniej 1 transakcji kartą 
  • 3 zł w przeciwnym razie
 • 6 zł za kartę Wymarzoną Mastercard wymaganą w konkursie z darmowym ubezpieczeniem „CYBER Pomoc”
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów Euronet w Polsce kartą Wymarzona Visa
 • 0 zł za wpłaty w kasach banku
 • 0 zł za jedną wypłatę w oddziale
 • 0 zł za zlecenie stałe
 • 0 zł za polecenia zapłaty


Linki / dokumenty:
 • Regulamin promocji „Złap kontakt za miastem”
 • Tabela opłat i prowizji
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Co myślisz?

100 zł za płatności mobilne Apple Pay lub Google Pay w BGŻ BNP Paribas (+ 350 zł za otwarcie konta)

Lokata 2,75% na 6 miesięcy w Toyota Bank (bez konta)