w

Konto Oszczędnościowe 3% do 200 tys. zł w Getin Bank (+150 zł do karty kredytowej)

Getin Bank nie przestaje pozytywnie zaskakiwać! Wczoraj bank ruszył z kolejną edycją akcji konta oszczędnościowego „Na nowe środki – X edycja”.

W ramach promocji otrzymamy konto oszczędnościowe na 3% w skali roku do kwoty 200 000 zł na okres 3 miesięcy. Dotyczy ono nowych środków ulokowanych w banku.

Przypomnę, że dodatkowo skorzystać możemy z czterech innych promocji:

Liczba niewykluczających się promocji sprawia, że naprawdę warto skorzystać z oferty Getin Banku (co zresztą sam zrobiłem jakiś czas temu :))

Konto Oszczędnościowe 3% do 200 000 zł dla nowych środków

Jeśli ostatnia zmiana promocji Konta Oszczędnościowego na 2,7% w Banku Millennium sprawiła, że nie macie, gdzie ulokować swoich środków, to z pomocą przychodzi Getin Bank.

Oprócz wyższego oprocentowania wynoszącego 3% zamiast 2,7% w Millennium otrzymujemy wyższą kwotę maksymalną wynoszącą aż 200 000 zł.

Dla kogo?

Promocja „Na nowe środki – X edycja” przeznaczona jest zarówno dla nowych jak i obecnych klientów indywidualnych Getin Banku.

Istotne, aby mieć wyrażone zgody marketingowe na przesyłanie ofert handlowych bankowy za pomocą SMS, drogą elektroniczną oraz telefonicznie.

Nowi klienci mają ten bonus, że mogą dodatkowo otrzymać 100 zł gwarantowanej premii na start + 3,5% na koncie oszczędnościowym do 10 000 zł.

Jak otrzymać 3% do 200 000 zł?

Jeśli posiadasz już Konto Proste Zasady, to wystarczy, że do dnia 31 lipca 2018 r. wpłacisz nowe środki na rachunek konta oszczędnościowego.

Nowe środki rozumiane są jako nadwyżka nad saldem początkowym na koncie oszczędnościowym oraz innych produktach depozytowych w Getin Banku. Zaletą oferty jest więc brak wliczania do salda początkowego środków dostępnych na koncie osobistym.

Saldo początkowe wyznaczane jest na dzień 6 czerwca 2018 r. Nowi klienci oraz osoby nie posiadające dotychczas konta oszczędnościowego i lokat w Getin Banku otrzymają więc 3% od pierwszej złotówki.

Konto oszczędnościowe w Getin Bank to:

  • Oprocentowanie: 3% w skali roku
  • Czas trwania: 3 miesiące
  • Kwota maksymalna: 200 000 zł
  • 0 zł za otwarcie i prowadzenie
  • 0 zł za pierwszy przelew w miesiącu
  • Wypłata środków nie powoduje utraty odsetek
  • Obowiązuje dla nowych środków ponad saldo oszczędności na dzień 6 czerwca 2018 roku
Jak widzicie konto oszczędnościowe prowadzone jest za 0 zł. Za darmo otrzymujemy też jeden przelew w miesiącu. Promocyjne oprocentowanie będzie obowiązywało przez okres 3 miesięcy od wpłaty środków.

Konto Oszczędnościowe na 3,5% w skali roku

Druga promocja konta oszczędnościowego w Getin Bank obowiązuje do 31 sierpnia 2018 r., do kiedy to trzeba złożyć wniosek o Konto Proste Zasady wyrażając przy tym zgody marketingowe na przesyłanie oferty handlowej dotyczącej produktów i usług banku.
Aby promocyjne oprocentowanie obowiązywało przez kolejne 12 miesięcy, wystarcz w każdym miesiącu zapewniać wpływy w łącznej wysokości min. 1500 zł z konta w innym banku lub z konta firmowego w Getin Banku.

Może to być m.in. przelew z waszego konta w innym banku. Oprocentowanie 3,5% w skali roku obowiązuje do kwoty 10 000 zł. Nadwyżka będzie z kolei oprocentowana na 3% do 200 000 zł dla nowych środków.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

Co myślisz?

Bon Sodexo 100 zł za samo założenie Konta Firmowego Godnego Polecenia w BZ WBK (krótka akcja!)

Bony o wartości 200 zł + 2 bilety do kina za założenie Konta Jakie Chcę w BZ WBK oraz 300 zł za wpływy wynagrodzenia