w

400 zł do RTV EURO AGD w promocji karty BGŻ BNP Paribas! (+150 zł do konta dla chętnych)

BGŻ BNP Paribas ruszył z kolejną świetną promocją karty kredytowej Mastercard Standard z Programem mamBONUS!

W ramach promocji otrzymamy vouchery o łącznej wartości do 400 zł do RTV EURO AGD w zamian za założenie karty i spełnienie prostych warunków promocji.

Ale to nie wszystko, BGŻ BNP Paribas dorzuca jeszcze 5000 punktów na start w programie korzyści mamBONUS, które można wymienić na dowolne nagrody z katalogu.

Dodatkowo można skorzystać z promocji darmowego Konta Optymalnego i zyskać 150 zł do wybranego sklepu (Biedronka, Decathlon lub H&M).

Promocja została zakończona.

300 zł na start za przetestowanie darmowego Konta Optymalnego

150 zł w gotówce + 150 zł do wybranego sklepu (Biedronka, Decathlon lub H&M) za spełnienie niewygórowanych warunków promocji. Na dokładkę 100 zł za 8 płatności Apple Pay kartą BGŻ BNP Paribas!

Promocja trwa do 25 lipca!

400 zł do RTV EURO AGD za założenie karty kredytowej mamBONUS

W nowej promocji BGŻ BNP Paribas przekaże punkty promocyjne w programie lojalnościowym mamBONUS, które będzie można wymienić m.in. na vouchery RTV Euro AGD o łącznej wartości 400 zł.

Nagrodę otrzyma każda osoba, która na dedykowanej stronie promocji złoży wniosek o kartę BGŻ BNP Paribas, na podstawie którego założy kartę i spełni warunki promocji!

Dla kogo?

Uczestnikiem promocji może być każda osoba, która nie posiadała karty kredytowej w okresie 12 miesięcy poprzedzających dzień zawarcia umowy o kartę.

Jak otrzymać vouchery RTV EURO AGD o wartości 400 zł ?

 • Do 30 czerwca 2018 r. wypełnij formularz na dedykowanej stronie promocji i czekaj na kontakt ze strony banku
  • Zaznacz dwie pierwsze zgody, tj. zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Bank oraz na przesyłanie informacji handlowej drogą elektroniczną
 • Podczas rozmowy z pracownikiem, złóż wniosek o kartę kredytową
  • Do wniosku o kartę, bank może zażądać dołączenia dokumentów dochodowych
 • W okresie dwóch pierwszych miesięcy wykonaj płatności kartą na łączną kwotę:
  • 500 zł, aby otrzymać 1 nagrodę (30 000 punktów wymienne na voucher o wartości 100 zł)
  • 1000 zł, aby otrzymać 2 nagrody (łącznie 200 zł)
  • 1500 zł, aby otrzymać 3 nagrody o wartości 100 zł (łącznie 300 zł)
  • 2000 zł, aby otrzymać 4 nagrody o wartości 100 zł (łącznie 400 zł)
Co istotne, do spełnienia warunków zaliczają się wszystkie płatności kartą! Mogą to być nawet płatności kartą za rachunki (np. Sprytny Bill, Żabka).Nagroda zostanie przekazana w ciągu 5 dni od zaksięgowania powyższych transakcji. Odebrać można ją po zarejestrowaniu w programie mamBONUS w ciągu 3 miesięcy od udostępnienia.

5000 pkt mamBONUS na start


Uczestnicy promocji mogą dodatkowo otrzymać 5000 punktów w programie mamBONUS. Zasady promocji są niezwykle proste.

Wystarczy do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę wykonać 4 transakcje kartą na kwotę minimum 50 zł.

Jako, że do otrzymania nagrody głównej i tak musimy płacić kartą, to przy okazji w prosty sposób można zgarnąć dodatkową nagrodę.

Punkty zostaną naliczone najpóźniej do końca kolejnego miesiąca, po wykonaniu czwartej transakcji

Program rabatowy mamBONUS

Karta kredytowa Mastercard Standard bierze udział w programie lojalnościowym mamBONUS w ramach którego zbieramy punkty za zakupy oraz otrzymujemy zniżki w wybranych sklepach.

Za każde wydane 2 zł otrzymamy 1 pkt w mamBONUS. Następnie punkty możemy wymienić na nagrody lub vouchery (m.in. RTV Euro AGD, Empik, Zalando, Intersport). 15 000 punktów to 50 zł, 30 000 punktów to 100 zł, itd.

Dodatkowo, w każdym miesiącu bank prowadzi akcje specjalne z punktami ekstra, np. 5 x więcej punktów za płatności kartą w wybranej kategorii zakupów.

Dostępne są też rabaty u partnerów programu. Np. 3% rabatu w RTV Euro AGD, 5000 pkt za zakup wycieczki na travelplanet.

Karta kredytowa Mastercard Standard w BGŻ BNP Paribas

W ramach promocji zakładamy kartę kredytową Mastercard Standard w BGŻ BNP Paribas. Za wydanie pierwszej karty głównej bank nie pobiera opłaty.

Karta może kosztować 72 zł rocznie, jednak w prosty sposób możemy pozbyć się tej opłaty za pierwszy rok użytkowania karty. Wystarczy w ciągu 3 pierwszych okresów rozliczeniowych wykonać płatności na łączną kwotę min. 1500 zł spełniając przy tym warunki do otrzymania nagrody w promocji 😉

Aby nie ponieść opłaty za kolejne lata trzeba będzie wydać 9000 zł w ciągu roku, tj. średnio 750 zł miesięcznie. Nikt jednak nam nie każe utrzymywać karty na drugi rok. Po otrzymaniu nagrody możecie sami zdecydować, co zrobić z kartą.

Warto upewnić się też, ze wyłączone są ubezpieczenia „Bezpieczna Karta” i „Bezpieczna Podróż”, które kosztują odpowiednio 2,00 zł i 9,99 zł.

Jeśli karty nie spłacicie w całości w okresie bezodsetkowym (widocznym na wyciągu), to zadłużenie będzie oprocentowane na 10% w skali roku (RRSO 14,75%).

W prosty sposób możemy jednak uniknąć jakichkolwiek opłat. Wystarczy spłacać całą wykorzystaną w poprzednim okresie rozliczeniowym kwotę zadłużenia w terminie określonym na wyciągu (czyli możemy korzystać z darmowego kredytu na okres od 26 do 56 dni).

Jeśli posiadacie konto w BGŻ BNP Paribas to możecie ustawić automatyczną spłatę, dzięki czemu darmowy kredyt będzie samoobsługowy (o ile posiadacie środki na ROR ;-))

Więcej na temat działania kart kredytowych przeczytacie w moim poradniku kart kredytowych.

Harmonogram promocjiOkresAktywność
/ Suma płatności kartą


Do 30 czerwca 2018 r.

Złóż
wniosek online na dedykowanej stronie promocji

Do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o Kartę

Wykonaj płatności na 500, 1000, 1500 lub 2000 zł

W ciągu 5 dni od wykonania powyższych transakcji

Nagroda zostanie udostepniona w programie mamBONUS

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Co myślisz?

Ranking kont oszczędnościowych, maj 2018 r.

Konto Mocno Oszczędnościowe na 2,7% do 100 000 zł w Alior Bank (+150 zł na start)