w

Idea Bank: 100 zł za aktywację i transakcje MasterPass

Cyfrowy portfel MasterPass umożliwiający łatwe płatności poprzez kilka kliknięć pojawił się w kolejnym banku.

Idea Bank z okazji wprowadzenia nowej usługi ruszył z promocją, dzięki której otrzymać można 100 zł na empik.com w zamian za założenie portfela MasterPass i wykonanie transakcji na kwotę min. 100 zł.

Ten wpis miał pojawić się przedwczoraj, niestety z powodów technicznych i mojego wyjazdu się to nie stało :/ Jest to o tyle ważne, że limit nagród jest wyjątkowo niski.

Uwaga! Przed chwilą pojawiła się informacja o zakończeniu promocji.

Polub stronę Jak Oszczędzić.pl na Facebooku i otrzymuj informacje o najnowszych promocjach:

100 zł na Empik.com za płatność MasterPass

Zasady promocji są bardzo proste. Bon o wartości 100 zł do wykorzystania na zakupy w sklepie internetowym Empik.com otrzymamy za aktywację portfela elektronicznego MasterPass w Idea Banku oraz wyjkonanie transakcji na łączną kwotę min. 100 zł z jego wykorzystaniem.

Z promocji mogą skorzystać posiadacze kart Idea Banku.

Haczyk?!Promocja trwa od 5 do 28 lutego 2018 r. lub do wyczerpania 100 nagród. To właśnie ta niezwykle niska pula nagród jest przeszkodą w poleceniu promocji.

Przed założeniem portfela polecam sprawdzić strony internetowe banku (wg regulaminu powinna znaleźć się tam informacja o wyczerpaniu puli nagród) lub skontaktować się z bankiem telefonicznie w celu potwierdzenia wyczerpania puli nagród.

Oczywiście zaraz po założeniu portfela trzeba by wykonać płatności MasterPass na regulaminowe 100 zł.

Nagroda

O przyznaniu nagrody Idea Bank poinformuje za pomocą wiadomości SMS do 31 marca 2018 r. Kod vouchera na empik.com znajdzie się w tej wiadomości i ważny będzie do 12 września 2018 r.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Co myślisz?

Łatwe 16 zł na start + 5 zł za każde polecenie w BeamUp

300 zł w gotówce za … 10 transakcji DARMOWĄ kartą Simplicity