w

NOWOŚĆ! 400 zł na Allegro do karty BGŻ BNP Paribas! (+5000 pkt mamBONUS)

Tym razem to nie Citibank, a BGŻ BNP Paribas ruszył ze świetną promocją karty kredytowej z premią!

W ramach promocji otrzymamy vouchery o łącznej wartości od 100 zł do 400 zł na Allegro w zamian za założenie karty i spełnienie prostych warunków promocji.

Ale to nie wszystko BGŻ BNP Paribas dorzuca jeszcze 5000 punktów na start w programie korzyści mamBONUS.

Promocja została zakończona!

300 zł na start za przetestowanie darmowego Konta Optymalnego

150 zł w gotówce + 150 zł do wybranego sklepu (Biedronka, Decathlon lub H&M) za spełnienie niewygórowanych warunków promocji. Na dokładkę 100 zł za 8 płatności Apple Pay kartą BGŻ BNP Paribas!

Promocja trwa do 25 lipca!

400 zł na Allegro za otwarcie karty kredytowej BGŻ BNP Paribas

W trwającej promocji BGŻ BNP Paribas przekaże punkty promocyjne w programie lojalnościowym mamBONUS, które później będzie można wymienić na vouchery Allegro o łącznej wartości 400 zł.

Nagrodę otrzyma każda osoba, która na dedykowanej stronie promocji złoży wniosek o kartę BGŻ BNP Paribas, na podstawie którego założy kartę i spełni warunki promocji!

Dla kogo?

Promocja przeznaczona jest dla osób, które nie posiadają karty kredytowej w okresie 12 miesięcy poprzedzających dzień zawarcia umowy o kartę.

Jak otrzymać voucher Allegro o wartości 400 zł ?

 • Do 31 marca 2018 r. wypełnij formularz na dedykowanej stronie promocji i czekaj na kontakt ze strony banku
  • Zaznacz dwie pierwsze zgody, tj. zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Bank oraz na przesyłanie informacji handlowej drogą elektroniczną
 • Podczas rozmowy z pracownikiem, złóż wniosek o kartę kredytową
  • Do wniosku o kartę, bank może zażądać dołączenia dokumentów dochodowych
 • W okresie trwania dwóch pierwszych okresów rozliczeniowych wykonaj płatności kartą na łączną kwotę:
  • 500 zł, aby otrzymać 1 kod o wartości 100 zł
  • 1000 zł, aby otrzymać 2 kody o wartości 100 zł (łącznie 200 zł)
  • 1500 zł, aby otrzymać 3 kody o wartości 100 zł (łącznie 300 zł)
  • 2000 zł, aby otrzymać 4 kody o wartości 100 zł (łącznie 400 zł)
Co istotne, do spełnienia warunków zaliczają się wszystkie płatności kartą! Mogą to być nawet płatności kartą za rachunki (np. Sprytny Bill, Żabka).

Nagroda zostanie przekazana w ciągu 5 dni od zaksięgowania powyższych transakcji. Odebrać można ją po zarejestrowaniu w programie mamBONUS w ciągu 3 miesięcy od udostępnienia.

Uwaga: Warto zwrócić uwagę na wybór okresu rozliczeniowego, ponieważ w skrajnym przypadku, pierwszy okres rozliczeniowy może trwać zaledwie kilka dni (przez co będzie mniej czasu na spełnienie warunków). Warto uzgodnić tą sprawę z konsultantem.

5000 pkt mamBONUS na start


Uczestnicy promocji mogą dodatkowo otrzymać 5000 punktów w programie mamBONUS. Zasady promocji są niezwykle proste.

Wystarczy do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę wykonać 4 transakcje kartą na kwotę minimum 50 zł.

Jako, że do otrzymania nagrody głównej i tak musimy płacić kartą, to przy okazji w prosty sposób można zgarnąć dodatkową nagrodę.

Punkty zostaną naliczone najpóźniej do końca kolejnego miesiąca, po wykonaniu czwartej transakcji

Program rabatowy mamBONUS

Karta kredytowa Mastercard Standard bierze udział w programie lojalnościowym mamBONUS w ramach którego zbieramy punkty za zakupy oraz otrzymujemy zniżki w wybranych sklepach.

Za każde wydane 2 zł otrzymamy 1 pkt w mamBONUS. Następnie punkty możemy wymienić na nagrody lub vouchery (m.in. RTV Euro AGD, Empik, Zalando, Intersport). 15 000 punktów to 50 zł, 30 000 punktów to 100 zł, itd.

Dodatkowo, w każdym miesiącu bank prowadzi akcje specjalne z punktami ekstra, np. 5 x więcej punktów za płatności kartą w wybranej kategorii zakupów.

Dostępne są też rabaty u partnerów programu. Np. 3% rabatu w RTV Euro AGD, 5000 pkt za zakup wycieczki na travelplanet.

Karta kredytowa Mastercard Standar w BGŻ BNP Paribas

W ramach promocji zakładamy kartę kredytową Mastercard Standard w BGŻ BNP Paribas. Za wydanie pierwszej karty głównej bank nie pobiera opłaty.

Karta może kosztować 72 zł rocznie, jednak w prosty sposób możemy pozbyć się tej opłaty za pierwszy rok użytkowania karty. Wystarczy w ciągu 3 pierwszych okresów rozliczeniowych wykonać płatności na łączną kwotę min. 1500 zł spełniając przy tym warunki do otrzymania nagrody w promocji 😉

Aby nie ponieść opłaty za kolejne lata trzeba będzie wydać 9000 zł w ciągu roku, tj. średnio 750 zł miesięcznie. Nikt jednak nam nie każe utrzymywać karty na drugi rok. Po otrzymaniu nagrody możecie sami zdecydować, co zrobić z kartą.

Warto upewnić się też, ze wyłączone są ubezpieczenia „Bezpieczna Karta” i „Bezpieczna Podróż”, które kosztują odpowiednio 2,00 zł i 9,99 zł.

Jeśli karty nie spłacicie w całości w okresie bezodsetkowym (widocznym na wyciągu), to zadłużenie będzie oprocentowane na 10% w skali roku (RRSO 14,75%).

W prosty sposób możemy jednak uniknąć jakichkolwiek opłat. Wystarczy spłacać całą wykorzystaną w poprzednim okresie rozliczeniowym kwotę zadłużenia w terminie określonym na wyciągu (czyli możemy korzystać z darmowego kredytu na okres od 26 do 56 dni).

Jeśli posiadacie konto w BGŻ BNP Paribas to możecie ustawić automatyczną spłatę, dzięki czemu darmowy kredyt będzie samoobsługowy (o ile posiadacie środki na ROR ;-))

Więcej na temat działania kart kredytowych przeczytacie w moim poradniku kart kredytowych.

Harmonogram promocjiOkresAktywność
/ Suma płatności kartą


Do 31 marca 2018 r.

Złóż
wniosek online na dedykowanej stronie promocji

Do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o Kartę

Wykonaj płatności na 500, 1000, 1500 lub 2000 zł

W ciągu 5 dni od wykonania powyższych transakcji

Nagroda zostanie udostepniona w programie mamBONUS

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Co myślisz?

Rekordowe 460 zł do Darmowego Konta Optymalnego w BGŻ BNP Paribas

Czas na odbiór 100 zł premii za założenie EnveloKonta