w

Czas na wycofanie środków z Konta Oszczędnościowego Profit na 2,5% w Banku Millennium + zapowiedź nowej lepszej promocji!

Właśnie kończy się obecna edycja promocji 2,5% do 100 000 zł na Koncie Oszczędnościowym Profit w Banku Millennium.

Tym samym przyszła pora na przypomnienie odnośnie wycofania środków w Banku Millennium i prawdopodobnie zapowiedź pozytywnej zmiany w Banku Millennium!

Jeśli trzymasz środki na Koncie Oszczędnościowym Profit w Banku Millennium i chcesz kontynuować promocyjne oprocentowanie na kolejny okres to przed weekendem musisz wycofać środki z Banku Millennium.


Mamy mały przeciek, że w kolejnej edycji oprocentowanie będzie wynosiło 2,7% w skali roku dla nowych środków do 200 000 zł.

Zainteresowani widzą, że zarówno oprocentowanie jak i kwota maksymalna ulegną podwyższeniu!

2,5% do 100 tys. zł na Koncie Oszczędnościowym Profit

Konto oszczędnościowe Profit w Banku Millennium oprocentowane jest obecnie na 2,5% w skali roku dla nowych środków do 100 tys. zł.

Jest to jedno z najlepszych miejsc do trzymania swoich oszczędności.

Nowe środki w aktualnej promocji liczone są jako nadwyżka ponad saldo w banku na koniec 14 października 2017 r, tj. dokładnie dzień przed startem nowej promocji.


Oczywiście promocyjne oprocentowanie dla uczestników trwa przez 92 dni od wpłaty nowych środków, także nadal będziecie mogli z niego korzystać.

Jeśli Bank Millennium będzie kontynuowało swoją politykę (a mamy przecieki na temat nowej promocji), to będzie można załapać się na promocyjne oprocentowanie dla nowych środków na kolejny okres.

Wystarczy jeszcze przed weekendem wycofać swoje środki z banku (i przelać je z powrotem w poniedziałek). Poprzednie edycje promocji umożliwiały taki właśnie myk, dzięki któremu nasze środki zawsze były traktowane jako „nowe środki” i pracowały na 2,5% w skali roku.

Jak wycofać środki w kwocie wyższej niż 50 000 zł?

Jeśli posiadacie środki w kwocie wyższej niż 50 000 zł, to pewnie już wiecie o limitach przelewów w Banku Millennium. Na zewnątrz jednego dnia nie można przelać więcej niż wspomniane 50 tys. zł.

W takim wypadku trzeba najpierw wykonać przelew wewnętrzny na konto osobiste, a następnie przed północą zlecić przelew 50 tys. zł na konto w innym banku i po północy przelać kolejne 50 tys. zł.

Dokumenty / linki

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Co myślisz?

Nawet 650 zł za założenie eKonta w mBank + 2 lata gwarancji bezpłatnych usług

Rkantor.com: Wymiana 1500 jednostek walut po średnim kursie + giełda walutowa bez prowizji!