w

2,7% do 200 000 zł na koncie oszczędnościowym Profit w Banku Millennium (zgodnie z przeciekami!)

Zgodnie z naszymi przeciekami, Bank Millennium ruszył z kolejną, jeszcze lepszą promocją Konta Oszczędnościowego Profit.

Wystarczyło zgodnie z informacją z czwartku, wycofać środki z banku przed weekendem. Jeśli nie chcesz przegapić kolejnych takich informacji to polecam zapisać się na Newsletter JakOszczedzic.pl.

Ale najważniejsze jest to, że mamy dwie pozytywne zmiany!

Pierwsza to wyższe oprocentowanie wynoszące już 2,7% w skali roku, druga to wyższa kwota maksymalna jaką możemy ulokować na promocyjny procent wynosząca aż 200 000 zł!

2,7% do 200 000 zł na Koncie Oszczędnościowym Profit

6 edycja promocji „Nowe Środki na Koncie Oszczędnościowym Profit” trwa od 14 stycznia do 10 marca 2018 r. W tym czasie przynosząc nowe środki do Banku Millennium otrzymamy promocyjne oprocentowanie na okres 92 dni od wpłaty nowych środków.


Konto oszczędnościowe Profit w Banku Millennium da nam zarobić 2,7% w skali roku dla nowych środków do 200 tys. zł oraz 1,5% dla nadwyżki ponad 200 000 zł.

Jest to obecnie najlepsze konto oszczędnościowe z tak wysokim limitem środków.

Nowe środki liczone są jako nadwyżka ponad saldo w banku na koniec 13 stycznia 2018 r. Jeśli więc, zgodnie z moją sugestią z czwartku wycofaliście środki z Banku Millennium przed weekendem, to możecie się cieszyć niekończącym się oprocentowaniem dla nowych środków.


→ Załóż Konto Oszczędnościowe Profit na 2,7%

Jak liczone jest promocyjne oprocentowanie?


Oprocentowanie na Koncie Oszczędnościowym Profit

Kwota
Oprocentowanie
Do 200 000 zł włącznie
2,7%
Nadwyżka ponad 200 000 zł
1,5%

Warto podkreślić, że stare środki nie są już tak dobrze oprocentowane. Oprocentowanie wynosi tutaj zaledwie od 0,5% do 1,1% w skali roku (zależnie od kwoty).

Okres obowiązywania promocyjnego oprocentowania wynosi 92 dni od dnia przekazania nowych środków na konto Profit.

Prawdopodobnie, aby załapać się na kolejny okres promocyjnego oprocentowania trzeba będzie wycofać środki do dnia 9 marca 2018 r. o czym będę informował na blogu.Dokumenty / linki

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Co myślisz?

100 zł za regularne oszczędzanie dla klientów ING Banku Śląskiego (+160 zł na start)

HIT! 200 zł na Allegro do konta w BZWBK + 2 bilety do kina (tylko dla najszybszych!)