w

Nowy system komentarzy i … konkurs! Do wygrania bony Sodexo o wartości 50 zł

Stali czytelnicy bloga JakOszczedzic.pl zapewne zdążyli już zauważyć zmianę systemu komentarzy. Stary system był bardzo ubogi w dodatkowe funkcje.

Dla przykładu, korzystając z wersji na komputer nie było możliwości odpowiadania na konkretne komentarze (brak zagnieżdżania komentarzy).

Kolejną bolączką były wpisy z dużą liczbą komentarzy. Z uwagi na stary system komentarzy, strona potrafiła się ładować naprawdę długo.

Disqus, czyli nowy system komentarzy ma wiele zalet: można załączać obrazki, otrzymywać powiadomienia o nowych komentarzach, jak również możliwość posługiwania się tym samym nick’iem na wielu stronach.

Aby zachęcić Was do komentowania z wykorzystaniem nowego systemu komentarzy, przygotowałem małą promocję 😉 Do zgarnięcia jest bon Sodexo o wartości 50 zł.Jak nadal komentować anonimowo?

Na blogu najczęściej wykorzystywaliście opcję komentowania jako Anonimowy. Nadal możecie to robić, chociaż jest to ciut bardziej uciążliwe.

W dalszej części wpisu postaram się Was zachęcić do komentowania pod stałym nick’iem.

Wracając jednak do odpowiednika komentarzy „Anonimowych” w systemie Disqus. Ta opcja jest nieco ukryta, przynajmniej sam miałem problem z jej znalezieniem na początku 😉

Niezbędne jest podanie Nazwy, maila (może być wymyślony, jeżeli nie chcecie podawać własnego) oraz zaznaczenia opcji „Wolę pisać jako gość”.

Konkurs! 5 bonów Sodexo o wartości 50 zł

No dobra, pora wrócić do tej zachęty 😉

Nowy system komentarzy może sprawiać nieco problemów na początku. Jednak po pewnym czasie zauważa się już tylko zalety tego rozwiązania.

Chcąc Was przekonać do większego udzielania się na blogu ogłaszam konkurs „Komentuj i odbierz bon Sodexo 50 zł„.

Jak otrzymać 50 zł?!

Nagrodę w postaci bonu Sodexo o wartości 50 zł otrzyma 5 osób, które w okresie od 25 listopada do 23 grudnia napiszą najwięcej wartościowych komentarzy. 

Zastrzegam, że w przypadku dużego zainteresowania, pula nagród zostanie zwiększona! To, że nie rzucam słów na wiatr świadczy poprzedni konkurs organizowany na blogu 😉

Ciężko jest tutaj określić pojęcie „wartościowy”. Musicie się tutaj zdać na moją subiektywną ocenę.

Za wartościowe uznawane będą zarówno pytania, spostrzeżenia, odpowiedzi jak i znalezione przez Was błędy w prześwietleniach promocji.

Dodatkowo niezbędne jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego w terminie trwania promocji, tj. do 23 grudnia 2017 r.

Zwycięzcy zostaną poinformowani o wygranej do 31 grudnia 2017 r. Warunkiem przekazania nagrody będzie przesłanie w odpowiedzi do dnia 14 stycznia 2018 r. adresu do przekazania nagrody.

Bony zostaną przekazane zwycięzcom do 17 stycznia 2017 r.

Więcej informacji znajdziecie w regulaminie promocji „Komentuj na JakOszczedzic.pl”.

A już wkrótce kolejny konkurs, dla osób, które będą przekazywały mi cynk o nowych promocjach!

Już teraz możecie do mnie pisać, jeżeli znaleźliście nową promocję wartą opisania na blogu. Nie wykluczam tutaj nagrody za naprawdę dobre znalezisko!

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Co myślisz?

Nowy rekord! Nawet 1620 zł premii do iKonta Biznes w Alior Bank!

Nawet 1020 zł w Eurobank! 300 zł za założenie konta + do 720 zł zwrotu za zakupy