w

20 zł za 3 płatności zbliżeniowe w PKO BP i Inteligo

W ramach promocji #WartoBezgotowkowo, PKO BP wypłaci 20 zł premii za wykonanie 3 płatności telefonem dla swoich obecnych klientów (w tym klientów Inteligo).

Jeśli nie macie jeszcze konta w PKO BP to możecie zgarnąć 100 zł na start korzystając z akcji “Mam PKO”.

Promocja trwa od 19 października do 31 grudnia 2017 r. Bank przygotował pulę środków w wysokości 295 000 zł, tym samym wynagrodzonych zostanie pierwszych 14750 osób, które spełnią warunki promocji.


Polub stronę Jak Oszczędzić.pl na Facebooku i otrzymuj informacje o najnowszych promocjach:

20 zł premii za 3 płatności zbliżeniowe telefonemDla kogo?

Z promocji skorzystać mogą osoby, które posiadają konto osobiste w PKO BP lub Inteligo wraz z dowolną kartą płatniczą oraz w terminie od 18 lipca do 18 października 2017 r. nie wykonały żadnej płatności zbliżeniowej telefonem za pomocą aplikacji IKO.

Dodatkowo należy posiadać aktywną zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, telefonu oraz automatycznych systemów wywołujących i nie odwołać jej do dnia przekazania nagrody.

Jak otrzymać 20 zł?

Wystarczy spełnić proste warunki, tj:

 • Aktywować płatności zbliżeniowe w aplikacji IKO (o ile jeszcze nie mamy ich aktywnych)
 • Do końca roku lub do wyczerpania puli 14750 nagród wykonaj trzy płatności zbliżeniowe HCE za pomocą aplikacji IKO na dowolną kwotę
  • Nie mylić z płatnościami BLIK-iem

Nagrodę otrzyma pierwszych 14750 osób, które spełnią powyższe warunki nie później niż do 31 grudnia 2017 r.

Premia zostanie przekazana na rachunek bankowy do 14 dna miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków.

Dokumenty / linki:

 • Regulamin promocji “#WartoBezgotówkowo z IKO”

11 komentarzy

Dodaj odpowiedź
 1. Witam
  Czy jeśli skorzystałem z wczesniejszej promocji 20zł z Blikiem w pko gdzie tylko wypłacałem telefonem z bankomatu to moge skorzystać z tej promocji?

 2. Tak, osoby które wczesniej korzystały z BLIK'a a nie podłączały karty MC / Visa, mogą skorzystać z promocji 🙂 Sam jestem w tej samej sytuacji.

  Skorzystać może osoba, która od 18.07.2017 do 18.10.2017 nie wykonała żadnej Płatności zbliżeniowej za pośrednictwem Aplikacji IKO.

  Płatność zbliżeniowa to płatność dokonana za pośrednictwem Aplikacji IKO technologią NFC/HCE dostępną dla Klientów indywidualnych posiadających w Banku kartę płatniczą Visa lub Mastercard.

 3. Witam, gdzieś kiedyś wyczytałem że ktoś z Was posiada plik w Excelu do nazwijmy to „zarządzania promocjami” jeśli byłaby możliwość wysłania lub wskazówek jak mógłbym taki plik sam przygotować byłbym wdzięczny. W razie czego zostawiam swój adres piobad@outlook.com. Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ładowanie…

180 zł za założenie konta firmowego w Toyota Bank

50 zł za 5 płatności Android Pay™ w konkursie “TAPnij KASĘ” w Alior Bank + 1000 zł dla najaktywniejszych!