w

Łatwe 30 zł dla klientów mBank za trzy płatności zagraniczne

Citibank znany z rekordowych promocji dla nowych klientów (z premią nawet do 1300 zł), od czasu do czasu przygotowuje też akcję dla swoich obecnych klientów.

Tym razem do zgarnięcia jest bardzo łatwe 20 zł premii w zamian za … zalogowanie się do bankowości elektronicznej z poziomu aplikacji mobilnej.

Niestety z akcji skorzystać mogą tylko osoby zaproszone (poprzez banner wyświetlony po zalogowaniu do bankowości elektronicznej) a pula nagród wynosi zaledwie 500 sztuk.

Polub stronę Jak Oszczędzić.pl na Facebooku i otrzymuj informacje o najnowszych promocjach:

20 zł premii za płatności zbliżeniowe telefonem na kwotę 50 zł Dla kogo?

Promocja przeznaczona jest dla posiadaczy kont osobistych lub kart kredowych Citibank, którzy otrzymali zaproszenie w bankowości elektronicznej.

Dodatkowym warunkiem jest to, aby w okresie 90 dni od dnia rozpoczęcia promocji, nie korzystać z bankowości elektronicznej Citibank Online na urządzeniu mobilnym.

Jak zgarnąć łatwe 20 zł?

Jeśli spełniasz powyższe warunki to w okresie promocji, tj. od 13 do 30 września 2017 r. wystarczy kliknąć w wyświetlony banner i poznać szczegóły oferty, a następnie zalogować się do bankowości elektronicznej Citibank Online z urządzenia mobilnego.

Uwaga: Promocja nie dotyczy logowania do aplikacji mobilnej Citi Mobile, tylko przeglądarkowej wersji systemu.Nagrodę otrzyma pierwszych 500 osób, które spełnią powyższe warunki promocji.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Anonimowy
Anonimowy
6 lat temu

Czy po kliknieciu w link i zalogowaniu sie, wyswietlał sie wam jakiś komunikat z potwierdzeniem wziecia udziału w konkursie? 🙂 bo mi wywala blank page serwisu citi i sie zastanawiam czy ten typ tak ma, czy moze cos nie tak z przegladarka 😉

Anonimowy
Anonimowy
6 lat temu

Nie, nic się nie pojawia.

Gie
Gie
6 lat temu

tytuł artykułu nie pasuje do treści 😉

Co myślisz?

Nawet 3 bilety do kina za aktywację aplikacji IKO w PKO BP

Odbiór 75 zł w akcji „Nest Konto z premią w Nest Bank”