w

150 zł do Intersport za założenie konta Inteligo + 20 zł za płatność zbliżeniową telefonem

Ruszyła II edycja promocji Inteligo z bonami 150 zł do Intersport. Aby otrzymać nagrodę wystarczy otworzyć kont i spełnienić banalnie proste warunki promocji!

Konto Inteligo będzie prowadzone bezpłatnie wraz z kartą po spełnieniu prostego warunku, tj. wykonania płatności kartą na łączną kwotę min. 100 zł miesięcznie.

Promocja trwa do 31 sierpnia 2017 roku lub do wyczerpania puli 2000 nagród.

Dodatkowo można skorzystać z trwającej promocji płatności zbliżeniowych telefonem (HCE) i zgarnąć 20 zł łatwej premii.

150 zł za jedną transakcję kartą w Inteligo


Warunki otrzymania nagrody w wysokości 150 zł są niezwykle proste!


Wystarczy do 31 sierpnia 2017 r. złożyć wniosek o konto wraz z kartą MasterCard na stronie banku. Wypełniając wniosek, wyraźcie zgody marketingowe, które trzeba utrzymać do dnia otrzymania nagrody.

Następnie do 14 września 2017 r. trzeba wykonać min. jedną płatność wydaną kartą Mastercard zgłosić swój udział w promocji na dedykowanej stronie promocji.

Dla kogo?

Promocja z bonami o wartości 150 zł do Intersport przeznaczona jest dla osób fizycznych, które nie posiadają konta w PKO BP oraz Inteligo od dnia 1 grudnia 2016 r. Okres karencji jest więc wyjątkowo krótki.

Aby otrzymać 150 zł do Intersport:
 • Do 31 sierpnia 2017 r. złóż wniosek o konto Inteligo wraz z kartą Mastercard
 • Do 14 września 2017 r.:
  • Zarejestruj się na dedykowanej stronie promocji
  • Wyraź zgodę na otrzymywanie od Banku informacji o charakterze marketingowym (w tym informacji handlowych) za pomocą środków komunikacji elektronicznej, telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących
  • Wykonaj 1. płatność kartą na dowolną kwotę

Nagroda w postaci 3 bonów po 50 zł do Intersport (łącznie 150 zł) zostanie wysłana do 29 września 2017 r. poprzez wiadomość w systemie bankowości elektronicznej. Bony można wykorzystać zarówno w sklepach stacjonarnych jak i na stronie internetowej sklepu.

Bony mogą zostać wykorzystane do 31 grudnia 2017 r.

Uwaga: Po założeniu konta warto sprawdzić jeszcze raz zgody marketingowe. Okazuje się, że bank czasami źle ustawia wyrażone wcześniej zgody marketingowe.

W tym celu, po zalogowaniu przejdź do zakładki -> Dane i ustawienia -> Zmień dane

Konto Inteligo: opłaty i zalety

Konto Inteligo to:
 • 0 zł za prowadzenie konta i przelewy krajowe przez Internet
 • 0 zł za wydanie karty i jej używanie przy miesięcznych, rozliczonych transakcjach bezgotówkowych wykonanych kartą na kwotę min. 100 zł miesięcznie
  • 4 zł w przeciwnym razie
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów PKO Banku Polskiego, BZ WBK oraz Nordea Banku, jak również Euronetu poprzez aplikację IKO
 • 0 zł za zlecenia stałe przez Internet
 • 0 zł za wpłaty we wpłatomatach i oddziałach PKO Banku Polskiego
 • szybkie przelewy bez podawania numeru rachunku, płatności IKO
 • debet i kredyt – minimum formalności i procedur

Bądź na bieżąco – Newsletter / Facebook / Twitter


Nie przegap żadnej świetnej promocji, lokaty, zmiany w ofercie Twojego banku.

Informacje możesz otrzymywać przez FacebookaTwittera lub maila korzystając z Newslettera “Jak oszczędzić.pl” (wysyłanego średnio raz w tygodniu).


Polub stronę Jak Oszczędzić.pl na Facebooku i otrzymuj informacje o najnowszych promocjach:

Zapisz się na newsletter już teraz:

* wymagane
Adres e-mail * 
Imię 

31 komentarzy

Dodaj odpowiedź
 1. Ciekawa oferta może się na nią zdecyduję. Fajnie, że na tym blogu można w szybki sposób znaleźć wiele fajnych promocji i okazji. Oby tak dalej, bo nie mogę się doczekać kolejnych wpisów!

 2. Szkoda, że brakuje informacji czy można założyć konto po przez przelewe weryfikacyjny, czy trzeba czekać na kuriera itd.

 3. To fajnie, bo nie lubię zakładać kont tam gdzie muszę czekać na kuriera z umową. Bo już mało gdzie można założyć konto po przez przelew weryfikacyjny dlatego taka informacja powinna się znaleźć w opisie promocji.

 4. Z komentarza anonimowego zrozumiałem, że jest taka możliwość i że pyta, czy do promocji łapią się konta zakładane tak i tak 🙂

  Ja do tej pory nie widziałem takiej możliwości. Wiem, że kurier przywozi od razu kartę debetową.

 5. Na pewno nie wykorzystano. Jest bardzo wątpliwe, żeby udało się w wakacje osiągnąć limit akcji. W ostatnie bodajże na koniec było jeszcze 1000 z 2000 nagród.

 6. Moim zdaniem to bez znaczenia, ważne, żeby obie czynności były wykonane w terminie promocji. Najlepiej i najbezpieczniej jest oczywiście najpierw się zarejestrować a potem płacić.

 7. Czy ma znaczenie to że najpierw zapłacę kartą a potem zarejestruje udział czy musi być najpier rejestracja a potem płatność kartą?

 8. kupiłem buty ale ten sklep to cholernie drogi skurczybyk. 320 zł minus 18% (noc zakupów), minus 150 zł = 119 zł 😛 Wybór do kwoty 200 można policzyć na jednej ręce 😛

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ładowanie…

100 zł gwarantowanej premii do Konta Internetowego w Alior Bank (+2,5% do 100 000 zł dla chętnych)

Citi Handlowy: 400 zł na zakupy w wybranych sklepach do karty kredytowej MasterCard World + zwolnienie z opłaty na zawsze