w

Nawet 220 zł w ING Banku Śląskim: 120 zł do konta Direct + 100 zł za zainwestowanie 150 zł

ING Bank Śląski podbija stawkę! W nowej promocji otrzymamy 120 zł za otwarcie Konta Direct oraz opcjonalnie 100 zł za zainwestowanie 150 zł.

W nowej promocji pojawił się nowy opcjonalny warunek w postaci płatności BLIKIEM. W zamian za wykonanie min. 3 płatności BLIK premia wzrośnie ze 100 zł na 120 zł.

Promocja konta trwa do 14 kwietnia 2017 r., promocja funduszy do 31 marca 2017 r.

120 zł za otwarcie konta ING

Aby skorzystać z promocji „100 zł za kupno jednostek funduszy inwestycyjnych” trzeba być klientem banku. Najprościej i najrozsądniej będzie więc założyć konto z premią 100 zł 🙂

ING Bank Śląski wypłaci 100 zł premii w zamian za założenie konta osobistego Direct wraz z kartą oraz z darmowym kontem oszczędnościowym „Otwarte Konto Oszczędnościowe” do 14 kwietnia 2017 r. a następnie wykonanie płatności kartą na łączną kwotę min. 1000 zł do 14 sierpnia 2017 r.

Dla kogo?

Z opisywanej promocji mogą skorzystać osoby, które nie posiadają konta osobistego w ING Banku Śląskim (Konta z Lwem: Direct, Klasyczne, Student, Komfort, Premium) od 1 lipca 2015 roku.

Aby otrzymać 120 zł premii:
 • Do 14 kwietnia 2017 r. poprzez stronę promocji, otwórz Konto z Lwem Direct wraz z kartą oraz Otwartym Kontem Oszczędnościowym
  • Wyraź zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych przez bank (możesz je wycofać po otrzymaniu premii)
 • Do 14 sierpnia 2017 r. wykonaj transakcje bezgotówkowe kartą lub BLIKIEM do konta na łączną kwotę min. 1 000 zł
 • Jeśli min. trzy płatności jw. zostaną wykonane BLIKIEM to premia wzrośnie ze 100 zł na 120 zł.
 • Utrzymaj konto wraz z kartą do dnia wypłaty premii, tj. do 15 września 2017 r.
Jeśli masz już dostęp do bankowości internetowej ING to niezbędne będzie wypełnienie formularza na stronie oraz założenia konta przez system ING.

Premia zostanie wypłacona na Otwarte Konto Oszczędnościowe otwarte raze z kontem osobistym (lub posiadane wcześniej) i zwolniona jest z podatku dochodowego.

Jak najkorzystniej skorzystać z promocji?

Jeśli wykonanie płatności kartą na kwotę 300 zł nie jest dla Ciebie problemem to możesz założyć konto w każdej chwili pamiętając, żeby od drugiego okresu rozliczeniowego (w ING trwa od od 29-go dnia miesiąca) płacić kartą 300 zł miesięcznie, aby było ono darmowe.

Warunek płatności kartą pokrywa się zresztą z warunkiem promocji (wydanie 1000 zł do 14 sierpnia).

Jeśli jednak chcesz płacić kartą jak najmniej to najkorzystniej będzie założyć konto w okresie od 30 marca do 14 kwietnia. Jako, że za pierwszy okres rozliczeniowy nie jest pobierana opłata za kartę, to spełnianie warunków płatności będzie można zacząć od drugiego okresu rozliczeniowego, tj. od 29 kwietnia 2017 r. 

Optymalne płatności kartą będą więc wyglądały następująco:

 • Od 29.04 do 28.05 – płatności na 300 zł
 • Od 29.05 do 28.06 – płatności na 300 zł
 • Od 29.06 do 28.07 – płatności na 300 zł
 • Od 29.07 do 28.08 – płatności na 300 zł (pamiętaj, aby 100 zł zostało rozliczone do 14.08, co jest warunkiem otrzymania premii)
 • Od 29.08 do 28.09 – płatności na 300 zł

Pamiętaj, że płatności muszą być rozliczone w danym okresie rozliczeniowym, co może trwać nawet do kilku dni.

Po otrzymaniu premii możesz zdecydować, czy konto spełnia Twoje wymagania i chcesz nadal z niego korzystać wraz z kartą, czy może chcesz zachować samo konto bez karty (darmowe) lub je zamknąć.

Chcesz, żebym przypomniał Ci o najkorzystniejszym momencie udziału w promocji? Wypełnij poniższy formularz, a 29 marca 2017 r. przypomnę Ci o optymalnym momencie złożenia wniosku o konto!

Napisz do mnie poprzez formularz kontaktowy.

100 zł za zainwestowanie 150 zł w funduszu inwestycyjnym

Jeśli masz już konto z kontem oszczędnościowym w ING Banku Śląskim, to możesz przejść do drugiej części, czyli zgarnięcia 100 zł za regularne inwestowanie.

Tutaj sprawa też jest dosyć prosta 🙂

W założeniu bank chce, żebyśmy regularnie inwestowali przez okres min. 12 miesięcy. Z kolei warunki promocji nie do końca nakładają taki wymóg 😉

W celu otrzymania premii za zainwestowanie w fundusz wystarczy dokonanie min. 1 dopłaty do funduszu w kwocie min. 50 zł.

Tym samym po otrzymaniu premii możemy zwyczajnie zrezygnować z deklaracji regularnego inwestowania, składając dyspozycję odkupienia jednostek funduszy.

Dla kogo?

Promocja przeznaczona jest dla klientów ING Banku Śląskiego, którzy nie posiadali żadnych jednostek funduszy inwestycyjnych w ING na dzień 1.02.2017 r. oraz którzy wyrażą zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych.

Aby otrzymać 100 zł premii za fundusz:
 • Do 31 marca 2017 r.:
  • Zaloguj się w bankowości elektronicznej, przejdź do -> Oferta ING -> Inwestycje -> 100 zł za regularne inwestowanie i przejdź przez proces aktywowania usługi
   • Wymagane będzie m.in. wypełnienie krótkiej ankiety inwestycyjnej (wymaganie prawne)
   • Uwaga: Otrzymałem sygnały, że od marca, ING może uniemożliwiać złożenie deklaracji poprzez system bankowości elektronicznej. W tym wypadku niezbędny może okazać się kontakt telefoniczny lub w oddziale banku.
  • Dokonaj zakupu wybranego funduszu za kwotę min. 100 zł w wybranym pakiecie (ING Pakiet Umiarkowany, ING Pakiet Ostrożny, ING Pakiet Dynamiczny oraz złóż dyspozycję regularnego inwestowania za min. 50 zł, na podstawie której do 30.04.2017 r. przynajmniej raz zostaną nabyte jednostki wybranego funduszu
Po spełnieniu powyższych warunków, do 16 maja 2017 r. na konto osobiste lub Otwarte Konto Oszczędnościowe zostanie wypłacona premia w wysokości 100 zł. Bank dodatkowo zapłaci za nas 23 zł podatku.

Uwaga!
Inwestowanie wiąże się z ryzykiem. Każdy podejmuje decyzję o inwestycji w fundusz na własną rękę.

Konto z Lwem Direct: szczegóły i opłaty

Konto z Lwem Direct to bardzo dobra opcja dla osób, które miesięcznie są w stanie zapłacić kartą 300 zł miesięcznie (okres rozliczeniowy w ING trwa od 29. dnia miesiąca do 28. dnia następnego miesiąca).

Konto z Lwem Direct to:
 • 0 zł za prowadzenie konta
 • 0 zł za kartę do konta po wykonaniu płatności na min. 300 zł (200 zł dla osób do 26. roku życia)
  • 7 zł opłaty za kartę w przypadku nie wykonania płatności kartą na kwotę min. 300 zł miesięcznie w okresie rozliczeniowych trwającym od 29. dnia miesiąca do 28. dnia następnego miesiąca
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów ING oraz Planet Cash oraz jedną wypłatę w okresie rozliczeniowym w dowolnym bankomacie. 2,50 zł za kolejne wypłaty z pozostałych bankomatów.
 • 0 zł za wpłaty we wpłatomatach ING Banku Śląskiego
 • 0 zł za zlecenia stałe i polecenia zapłaty
 • 2% na Otwartym Koncie Oszczędnościowym w promocji „Bonus na Start”
 • 15% zniżki na ubezpieczenie OC/AC w Liberty Direct
 • program lojalnościowy bankujesz-zyskujesz

Bądź na bieżąco – Newsletter / Facebook / Twitter


Nie przegap żadnej świetnej promocji, lokaty, zmiany w ofercie Twojego banku.

Informacje możesz otrzymywać przez Facebooka, Twittera lub średnio raz w tygodniu bezpośrednio na maila korzystając z Newslettera „Jak oszczędzić.pl”.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

34 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Anonimowy
Anonimowy
7 lat temu

ile czasu od złożenia wniosku o konto potrzeba do jego otwarcia? czy po wizycie kuriera dopiero konto jest aktywne?

Darek M.
Darek M.
7 lat temu

Możesz aktywować przelewem, wiadomo, że w opcji z kurierem umowę podpiszesz dopiero po X dniach.

Anonimowy
Anonimowy
7 lat temu

darku chodzi mi o to czy jak 30 czy nawet 29 marca założę aby optymalnie wykorzystać tą promocję ( to co rozpisales z tymi płatnościami) czy wtedy zalapie sie na te fundusze bo one trwaja do 31 marca. Da sie to pogodzić ?

Darek M.
Darek M.
7 lat temu

No tak,masz dwa dni na załatwienie wniosku o konto i funduszy 🙂 jak, słodycz przelewem to będzie ok. Pytanie czy dla nowego konta będzie się dało założyć fundusze online. Jak nie to po założeniu konta czeka Cię wizyta w oddziale.

Anonimowy
Anonimowy
7 lat temu

czyli 30 zakladam konto przelewem i 30 ide do banku ( jesli pójdzie cos nie tak) zeby do 31 zrobić te fundusze i zgarnąć podwójna premie tak ?

Darek M.
Darek M.
7 lat temu

Zakładasz 29-go i 30-31-go zakładasz fundusze (może być potrzeba udania się w tym celu do placówki).

Anonimowy
Anonimowy
7 lat temu

Czy jak mam IKE w ING i miałam fundusze na dzień 1.02.2017 to łapię sie na premię za inwestowanie?

Darek M.
Darek M.
7 lat temu

Wydaje mi się, że nie spełniasz warunku:
"W momencie rozpoczęcia Promocji nie będą posiadali jednostek uczestnictwa funduszy
inwestycyjnych na rejestrach otwartych na podstawie zawartej z Bankiem Umowy
pośrednictwa"

Ale dopytałbym jeszcze o to w banku. Wprowadzenie w błąd przez pracownika banku może być później podstawą do uznania reklamacji 🙂

Niki
Niki
7 lat temu

"ING Bank Śląski wypłaci 100 zł premii w zamian za założenie konta osobistego Direct wraz z kartą oraz z darmowym kontem oszczędnościowym "Otwarte Konto Oszczędnościowe" do 28 lutego 2017 r"- czy to pomyłka i powinno być też do 14 kwietnia? 🙂

Darek M.
Darek M.
7 lat temu

Typowy błąd copy paste 🙂 Dzięki, już poprawione.

Niki
Niki
7 lat temu

Dzięki, bo w lutym brakło mi 1 dnia, by zdążyć w to wejść, nie chciałam teraz wpuścić się w maliny 🙂

Anonimowy
Anonimowy
7 lat temu

Czy jeśli założę konto w jeszcze w marcu (do 27.03) będę musiał wydać w marcu 300 złotych by konto było darmowe, czy dopiero od kwietnia bede musial zaplacic 300 zl?

Darek M.
Darek M.
7 lat temu

Dopiero w kwietniu. W końcu w marcu może to już nie być możliwe 🙂

Anonimowy
Anonimowy
7 lat temu

a czego chcesz zakladac do 27 marca nie lepeij 29 marca jak sie nowy cykl rozliczeniowy zacznie:?

Anonimowy
Anonimowy
7 lat temu

Witam.
Czy osoby, które założyły konto do 28 lutego 2017 r., czyli w promocji "100 zł za otwarcie konta ING" załapią się na podwyższenie premii do 120 zł, jeżeli wykonają min. 3 płatności BLIKIEM, czy w/w promocje nie łączą się?

Darek M.
Darek M.
7 lat temu

Najlepiej właśnie założyć 29-go, tylko trzeba jeszcze liczyć czas na przybycie kuriera (jeżeli wybierze się tą drogę).

@up
Nie załapią się niestety, wtedy obowiązywała inna promocja.

Anonimowy
Anonimowy
7 lat temu

Dziękuję za odpowiedź 🙂 A czy we wspomnianej przeze mnie promocji "100 zł za otwarcie konta ING" płatności BLIKIEM będą mi się liczyły jako transakcje kartą (aby spełnić warunek transakcji kartą na łączną kwotę min. 1 000 zł), czy też nie?

Darek M.
Darek M.
7 lat temu

Nie, ten element został dodany do obecnej promocji.

Anonimowy
Anonimowy
7 lat temu

Dziękuję ślicznie za odpowiedzi 😉

Anonimowy
Anonimowy
7 lat temu

Czy jest gdzies w regulaminie mowa o tym, ze mozna założyć konto poprzez przelewe z innego banku?
Ja już mam konto oszczędnosciowe, jak w takim przypadku wygląda proces otwarcia konta direct?

Pessos
Pessos
7 lat temu

trochę dałem ciała w oddziale zakładając fundusz inwestycyjny bo pracownik powiedział abym nie wypełniał ankiety teraz tylko dokonał zakupu jednostek aby sprawdzić czy wszystko tam będzie działać. Odstąpiłem od ankiety aby było szybciej a doczytałem teraz, że był to warunek konieczny a w systemie bankowości jest już ta ankieta niedostępna..Ku przestrodze pamiętajcie o tym wymogu a ja pewnie będę musiał udać się kolejny raz do oddziału aby tą ankietę uzupełnić w wersji papierowej.

Darek M.
Darek M.
7 lat temu

W takim wypadku zakładasz online przez bankowość i wypełniacze formularz zapisu do promocji 100 zł. Link jest w regulaminie. Postaram się później dodać.

BlogMen
BlogMen
7 lat temu

A co z zapisem :"Uczestnik korzystający z Promocji deklaruje, że będzie regularnie nabywać jednostki uczestnictwa w ramach Dyspozycji Regularnego Inwestowania otwartej zgodnie z ust.1.3) przezokres 12 miesięcy; począwszy od dnia otwarcia rejestru."

Czyli trzeba co miesiąc inwestować przez 12 miesięcy ?

Darek M.
Darek M.
7 lat temu

Po prostu z deklaracji się wycofujesz. Nie ma w regulaminie przewidzianej żadnej kary za niedotrzymanie deklaracji.

Anonimowy
Anonimowy
7 lat temu

Czy po zrobieniu transakcji na 1000 zł mogę zrezygnować z karty?

Darek M.
Darek M.
7 lat temu

Możesz zrezygnować zaraz po otrzymaniu premii.

Anonimowy
Anonimowy
7 lat temu

"W założeniu bank chce, żebyśmy regularnie inwestowali przez okres min. 12 miesięcy. Z kolei warunki promocji nie do końca nakładają taki wymóg ;-)" Co znaczy nie do końca? Jeśli nie spełnisz postanowień regulaminu bank zabierze premię.

Anonimowy
Anonimowy
7 lat temu

Składasz deklarację regularnego inwestowania, a potem się z niej wycofujesz. Nie ma żadnych kar.

Niki
Niki
7 lat temu

Niestety nie da się założyć konta przelewem, nie ma opcji wyboru, kurier i koniec 🙁

Darek M.
Darek M.
7 lat temu

Pewnie przez rekomendację KNF wycofali się z zakładania przelewem. Oby przedłużyli promocję z funduszami na kolejny miesiąc.

Anonimowy
Anonimowy
7 lat temu

Czy opłacając Oc za auto na poczcie będzie to transakcja bezgotówkowa czy wypłaty gotówki?

Darek M.
Darek M.
7 lat temu
Reply to  Anonimowy

Na Poczcie to akurat kiedy traktowali jak wypłata gotówki. Nie wiem jak jest teraz. Na pewno u ubezpieczycieli będzie traktowane jak transakcja bezgotówkowa.

Anonimowy
Anonimowy
7 lat temu

Pewnie przez rekomendację KNF wycofali się z zakładania przelewem. Oby przedłużyli promocję z funduszami na kolejny miesiąc. Darku, czy przedłużyli tą promocję na konkretny miesiąc?

Darek M. W.
Darek M. W.
7 lat temu

Miałem nadzieję na przedłużenie tej promocji, ale na razie nic nie ma.

Co myślisz?

200 zł na dzień dobry w Banku Zachodnim WBK

Darmowa kawa w McDonald’s – codziennie od 6 do 19 marca 2017 r.