w

Nawet 150 zł w nju mobile: 50 zł do sklepów Żabka oraz 2×50 zł w mOkazjach

Nju mobile prowadzi równolegle dwie ciekawe promocje z premią 50 zł (1 x 50 zł do sklepów Żabka / Fresh Market oraz 2 x 50 zł w mOkazjach mBanku).

Z promocji skorzystać mogą zarówno nowi jak i obecni klienci nju mobile, a warunkiem otrzymania premii jest utrzymanie aktywnego numeru przez jeden pełny cykl rozliczeniowy, za który można zapłacić zaledwie 9 zł 🙂

Korzystając z nju dodatkowy można rozmawiać bez limitów już za 14 zł miesięcznie! W pakiecie znajdzie się też 1 GB danych do podziału między dwa numery..

Promocja trwa tylko do 10 lutego 2017 r.

Szczegóły promocji “Zima w nju mobile”

Z promocji skorzystać mogą zarówno dla nowi jak i obecni klienci nju mobile.
Wybrać można ofertę Nju buzz (oferta telekomunikacyjna z rachunkiem) bądź Nju internetowy (internet mobilny).
Pierszy okres rozliczeniowy może kosztować zaledwie kilka groszy po wykonaniu krótkiego połączenia. Drugi (pełny okres) będzie kosztował z kolei zaledwie 9 zł, które można wykorzystać na usługi telekomunikacyjne.

Jak skorzystać z promocji?Aby otrzymać 50 zł do sklepów Żabka:
  • W okresie trwania promocji, tj. do 10 lutego 2017 r. lub do wyczerpania 4000 voucheróww złóż zamówienie na „nju z rachunkiem” poprzez stronę promocji
  • Następnie, na tej samej stronie promocji wpisz numer zamówienia i zaakceptuj regulamin
Prezent zostanie wysłany po upływie jednego pełnego okresu rozliczeniowego licząc od momentu rozpoczęcia świadczenia usług.

Nie spodobała Ci się oferta nju mobile?

Sam jestem zdania, że warto mieć możliwość przetestowania usług jakiegoś operatora przed dokonaniem wyboru na dłuższy czas (np. przy umowie na 24 miesiące).

Niestety raz popełniłem ten błąd i raz nie sprawdziłem zasięgu przed zmianą operatora. Okazało się, że telefon musiał leżeć cały czas na parapecie tylko jednego okna, żeby można było przez niego rozmawiać …

Jeśli nie spodoba Wam się oferta nju mobile to najszybciej i najtaniej (bez czekania dodatkowego miesiąca) będzie skorzystać z przeniesienia numeru, np. do Virgin Mobile, gdzie po przeniesieniu otrzymacie bezpłatny starter z saldem 5 zł.

Wybrać można darmowy pakiet Freemium (30 min, 30 SMS i 300 MB Internetu co miesiąc za 0 zł). Na start dostaniecie też prezent, np. 10 zł na Pyszne.pl.

Przenosząc numer należy pamiętać o wyborze trybu natychmiastowego poprzez wybranie konretnego dnia przeniesienia (np. dzisiaj + 3 dni).

mOkazja: 50 zł za nową aktywację w nju mobile

Niemal identyczna jest oferta dostępna w mOkazjach, z której skorzystać można dwa razy.

Aby otrzymać 50 zł zwrotu:
  • Do 28 lutego 2017 r. zaloguj się do bankowości elektronicznej mBank i przejdź do mOkazji (-> Pasaż -> mOkazje)
  • Za pomocą linka dostępnego w mOkazji nju mobile (“Kliknij, złóż zamówienie na njumobile.pl”) złóż zamówienie na nowy numer lub przeniesienie numeru z innej sieci.
    • Zapamiętaj numer zamówienia, będzie on potrzebny w kolejnym kroku
  • Również do 28 lutego 2017 r. zaloguj się ponownie w bankowości mBanku i w mOkazji wpisz numer zamówienia (link “Kliknij i wpisz nr zamówienia”)
Zwrot w wysokości 50 zł otrzymasz w ciągu 60 dni od złożenia, z mOkazji możesz skorzystać 2 razy zgarniając 100 zł.

51 komentarzy

Dodaj odpowiedź

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ładowanie…

200 zł zwrotu w programie “Same Korzyści” w Banku Pocztowym

400 zł na mall.pl za założenie darmowej karty kredytowej Simplicity w Citibank