w

300 zł na Orlen do darmowego BIZnest Konta w Nest Bank

Do grona banków oferujących konto firmowe z premią dołączył Nest Bank! Warunki promocji są niezwykle proste, a stawką jest aż 300 zł do wykorzystania na stacjach Orlen.

Co istotne, BIZnest Konto prowadzone jest za bezwarunkowe 0 zł wraz z kartą i bankomatami!

Promocja trwa do 8 maja 2017 r. lub do wyczerpania puli 500 nagród.

edit: PROMOCJA ZAKOŃCZONA!

300 zł na Orlen za otwarcie darmowego BIZnest Konta

Szukacie świetnego konta firmowego, za które nie będziecie musieli płacić?

Nest Bank przygotował świetną promocję, w której za przetestowanie konta firmowego BIZnest otrzymacie 300 zł do wydania na stacjach Orlen i BLISKA.

Warto się śpieszyć, promocja zakończy się po wyczerpaniu puli 500 nagród, o czym organizator powiadomi na stronie promocyjnej.

Dla kogo?

Promocja skierowana jest do przedsiębiorców tj. osób fizycznych prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą, którzy na dzień złożenia Wniosku:

 • Nie posiadają lub posiadali rachunku rozliczeniowego oferowanego przez Organizatora (działającego zarówno pod obecną marką Nest Bank jak i pod wcześniejszymi markami Organizatora), 
 • Nie złożyli wniosku o taki rachunek, będący w trakcie rozpatrywania przez Organizatora
Jak otrzymać kartę podarunkową o wartości 150 zł na Orlen?

 • Poprzez dedykowaną stronę promocji złóż wniosek o konto
  • Wyraź zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych oraz kontaktowanie się telefonicznie lub za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej (SMS, e-mail) w w/w celach
 • Nie później niż w ciągu 30 dni od momentu zawarcia umowy, zaloguj się do bankowości elektronicznej
 • Najpóźniej w następnym miesiącu kalendarzowym po miesiącu otwarcia konta:
  • Dokonaj zapłaty zaliczki podatku dochodowego
  • Zapewnij wpływ min. 1000 zł
Karta upominkowa zostanie przekazana ciągu 15 dni roboczych po upływie miesiąca kalendarzowego, w którym zostały spełnione powyższe warunki. Jej ważność wynosi 2 lata.

Aby otrzymać dodatkowe 150 zł:
 • W każdym z trzech kolejnych miesięcy następujących po miesiącu spełnienia warunków do otrzymania premii podstawowej:
  • Dokonaj zapłaty zaliczki podatku dochodowego (może to być przysłowiowe 1 zł ;-))
  • Zapewnij wpływ min. 1000 zł
Karta upominkowa zostanie doładowana premią dodatkową w ciągu 14 dni roboczych po upływie miesiąca spełnienia w/w warunków.

BIZnest Konto: zalety i opłaty

BIZnest Konto jest w pełni darmowym kontem firmowym wraz z kartą i wszystkimi bankomatami w kraju. Do tego otrzymujemy darmowe przelewy SEPA i wpłatomaty EURONET.

BIZnest Konto to:

 • 0 zł za prowadzenie konta
 • 0 zł za kartę płatniczą
 • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce
 • 0 zł za wpłaty gotówki we wpłatomatach Eurobank
 • 0 zł za przelewy krajowe i przelewy do ZUS i US
 • 0 zł za przelewy SEPA

32 komentarze

Dodaj odpowiedź
 1. Możesz w każdej chwili, ale żeby otrzymać premię to czekałbym te 4 miesiące do otrzymania ostatniej premii. BIZnest konto nic nie kosztuje, więc nie ma co z tego banku uciekać.

 2. @up up
  Tak, możesz skorzystać z promocji konta firmowego posiadając konto osobiste

  @imqerator
  Promocja przeznaczona jest dla osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą, czyli musisz opłacić zaliczkę lub jej część. Ja dzisiaj już to zrobiłem.

 3. tak na dobrą sprawę to przelew podatku na pracownika też może przejść. Tutaj nie ma reguły, można ryzykować i wiele osób pisało, że się załapało, mimo że wg regulaminu nie powinni 🙂

 4. Dostalem takiego maila:
  "Abyś jednak mógł/a otrzymać w/w kartę podarunkową, prosimy o przesłanie do Banku na adres e-mail kontakt@nestbank.pl skanu dokumentu księgowego (np. obliczenia zaliczki na podatek dochodowy) potwierdzającego wysokość zaliczki na podatek dochodowy, którą jesteś zobowiązany/a wpłacić do urzędu skarbowego, celem weryfikacji czy kwota ta odpowiada kwocie zrealizowanego przez Ciebie przelewu"

 5. Też otrzymałem takiego maila. Zgodnie z warunkami promocji kartę powinninem otrzymać w ciągu 14 dni miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełniłem warunki. Skoro spełniłem warunki w lutym to termin przesłania karty minął 20 marca. A tu zamiast karty taki mail. Dzwońcie, składajcie reklamacje, straszcie Komisją Nadzoru Finansowego. Nie można zmieniać warunków promocji w trakcie jej trwania. Złodzieje

 6. Zgadzam się z Wami a nawet sam sugerowałem organizatorowi, żeby zmienić warunek US na zapłatę ZUS. Ktoś kto potrafi liczyć wybierze po prostu 3-miesięczny okres rozliczeniowy i będzie miał problem ze spełnieniem warunków promocji.

 7. Dzisiaj dostałem maila 🙂

  Gratulujemy!

  Spełniłeś/aś warunki promocji BIZnest Konto – paliwo dla Twojego biznesu.
  W prezencie otrzymujesz Kartę Podarunkową Orlen o wartości 150 zł do wykorzystania na wszystkich stacjach Orlen oraz Bliska.

  Wciąż masz szansę otrzymywać 50 zł przez kolejne 3 miesiące!

  Wystarczy, abyś przez kolejne 3 miesiące zapewnił/a wpływy na BIZnest Konto w wysokości co najmniej 1000 zł oraz opłacał/a zaliczkę podatku dochodowego do Urzędu Skarbowego korzystając z BIZnest Konta.

  Dziękujemy za Twoje zaufanie i życzymy szerokiej drogi!

  Z poważaniem,
  Nest Bank

  • Czy karta jest wirtualnym voucherem? Czy przychodzi plastik pocztą? Po ilu dniach od spelnienia warunkow otrzymałeś Darku maila?

 8. Na razie dostałem tylko maila.

  "Karta upominkowa wysłana zostanie pocztą na adres korespondencyjny podany przez Uczestnika podczas składania Wniosku o BIZnest Konto"

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ładowanie…

Ranking kont oszczędnościowych, luty 2017 r.

140 zł premii do dwóch dobrych lokat + do 250 zł za polecanie w Toyota Bank