w

2,5% na koncie oszczędnościowym w Banku Millennium + 3% na lokacie mobilnej

Bank Millennium z dniem dzisiejszym wprowadził nowe, niższe oprocentowanie konta oszczędnościowego.

Wpłacając obecnie nowe środki na konto w Banku Millennium otrzymamy 2,5% w skali roku na okres 92 dni.

Przypomnę, że do otrzymania takiego oprocentowania niezbędne jest posiadanie Konta 360º, które będzie prowadzone za darmo wraz z kartą i bankomatami po spełnieniu dwóćh prostych warunków.

Promocja trwa tym razem zaledwie 21 dni, tj. do 28 stycznia 2017 r.

Łatwe 100 zł do Konta Inteligo

Załóż konto Inteligo, zapłać 200 zł kartą i 10 zł BLIKIEM i zgarnij gwarantowane 100 zł. Poleć znajomym i zgarnij dodatkowe 50 zł za każde polecenie!

Promocja trwa do 9 lutego 2017 r.

2,5% na koncie oszczędnościowym dla nowych środków do 100 tys. zł

Konto oszczędnościowe w Banku Millennium oprocentowane jest na 2,5% w skali roku dla nowych środków do 100 tys. zł, co jest jedną z najlepszych ofert na rynku (pomijam tutaj konta oszczędnościowe z limitem do 10 tys. zł).

Konto oszczędnościowe to przede wszystkim miejsce, na którym warto trzymać płynne środki finansowe z funduszu awaryjnego. Dzięki wysokiemu oprocentowaniu konta w Banku Millennium, można tutaj trzymać również środki z lokat (o ile nie znajdziemy lepszego oprocentowania).

Zaletą jest to, że w razie potrzeby mamy błyskawiczny dostęp do pieniędzy bez utraty odsetek.

Jak liczone jest promocyjne oprocentowanie?

Promocyjne oprocentowanie obowiązuje przez okres 92 dni i jest liczone od dnia, w którym nastąpi pierwsze przekazanie nowych środków na konto w okresie Promocji. Nowe środki liczone są na koniec 7 stycznia 2017 r. według poniższych definicji.

Łączne zaangażowanie – suma środków zgromadzonych na rachunkach oszczędnościowo-rozliczeniowych, rachunkach oszczędnościowych, rachunkach oszczędnościowych lokat terminowych i inwestycyjnych prowadzonych przez Bank na rzecz Klienta w PLN (z wyłączeniem lokat pomostowych pod obligacje strukturyzowane), 

Saldo progowe łącznego zaangażowania – saldo Łącznego zaangażowania Klienta w Banku, obliczone na koniec dnia 7 stycznia 2017 r. (dzień badania zaangażowania),

Nowe środki – środki przekazane na Konto Oszczędnościowe po Dniu badania zaangażowania, nie później jednak niż do końca okresu obowiązywania Oprocentowania promocyjnego, które stanowią nadwyżkę nad Saldem progowym Konta Oszczędnościowego oraz jednocześnie nadwyżkę nad Saldem progowym łącznego zaangażowania

→ Przejdź do: Konto Oszczędnościowe na 2,5% w Banku Millennium

3% na Lokacie Mobilnej

Osoby posiadające aplikację mobilną banku, mogą uzyskać podwyższone oprocentowanie lokaty mobilnej, z 2,75% na 3% w skali roku.

Co ważne, po zakończeniu lokaty, można założyć kolejną korzystając z preferencyjnego oprocentowania.

Aby założyć lokatę na preferencyjnych warunkach:

 • Zainstaluj aplikację mobilną Banku Millennium
  o Jeżeli nie masz konta, możesz założyć na stronie banku.
 • Zaloguj się i z bocznego menu wybierz zakładkę “Rozszerzona rzeczywistość”
 • Skieruj aparat telefonu na baner na stronie “Lokaty mobilnej”
 • Po “rozpakowaniu” prezentu wyskoczy 3% i przycisk kierujący nas do wniosku o promocyjną lokatę.
  • Na 3-miesięcznej lokacie mobilnej można ulokować od 500 zł do 10 000 zł
  • Oprocentowanie 3% w skali roku obowiązuje posiadaczy Kont 360º

Konto 360º i Konto 360º Student: szczegóły i opłaty 

Konto 360º jest jednym z najlepszych rachunków bankowych na rynku. Prowadzenie konta wraz z kartą i wszystkimi bankomatami będzie darmowy po spełnieniu prostych warunków. Jest to wykonanie jednej płatności kartą do konta lub BLIKiem w miesiącu oraz zapewnieniu wpływu min. 1000 zł miesięcznie.

Konto 360° to:

 • 0 zł za prowadzenie konta przy wpływach min. min. 1000 zł oraz min. jednej płatności karta / BLIKIEM w miesiącu
  • 8 zł w przeciwnym razie
 • 0 zł za kartę do konta (Visa PayWave) przy wpływach min. min. 1000 zł oraz min. jednej płatności karta / BLIKIEM w miesiącu
  • 7 zł w przeciwnym razie
 • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów przy wpływach min. min. 1000 zł oraz min. jednej płatności karta / BLIKIEM w miesiącu
 • 0 zł za zlecenia stałe
 • 0 zł za BLIK’a (płatności i wypłaty z bankomatów)
 • 0 zł za pomoc medyczną i techniczną z „Pakietem Bardzo Pomocnym” przez okres 12 miesięcy od otwarcia konta, potem 4,98 zł
 • 3,5% w skali roku na 3-miesięcznej lokacie mobilnej
 • 2,7% w skali roku dla nowych środków do 100 tys. zł na koncie oszczędnościowym Dokumenty / linki

 • Konto 360º w Banku Millennium
 • Regulamin promocji „Nowe środki na koncie oszczędnościowym”
0 0 głosy
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest

17 komentarzy
Najstarszy
Najnowszy Najwięcej głosów
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Anonimowy
Anonimowy
7 lat temu

Tym razem promocja trwa 20 dni, nie jak zwykle 90, jak myślicie, warto teraz zapakować, a 27 stycznia na weekend opróżnić konto, aby byo czyste na kolejny "dzień badania zaangażowania", bo kto wie, co wymyślą następnym razem?

imqerator
imqerator
7 lat temu
Odpowiedz do  Anonimowy

Jesli teraz "zapakujesz" to uruchomisz nową promocję na 92 dni. Podczas jej trwania nawet jak wyplacisz pieniądze przed 21 stycznia, a wplacisz po weekendzie, czyli po dniu badania salda do kolejnej promocji, nie będziesz mógł z niej skorzystać – promocje nie mogą się zazębiać (Twoje wczesniejsze 92 dni nie zostały jeszcze wykorzystane).

Darek M.
Darek M.
7 lat temu

Przede wszystkim kwestia tego, czy łapiesz się na warunek nowych środków i ile masz teraz wolnych pieniędzy. Na swoim koncie akurat się łapię, bo wcześniej mieliśmy i nadal mamy wszystko u żony. Przenosić pieniędzy nie będę, bo mamy jeszcze na 2,7%.

villemo09
villemo09
7 lat temu

2016-01-01 zamknęłam rachunek bankowy w Millenium, czy teraz mogę go ponownie założyć i powyższa promocja też mnie obejmie, czy ile muszę odczekać?

Darek M.
Darek M.
7 lat temu

Tak, możesz założyć bez żadnych problemów. Ja konto w Millennium trzymam właśnie dla wysokiego oprocentowania oszczędności 🙂

sojer
sojer
7 lat temu

09.01 uciekłem ze środkami do Nest i czekam na kolejną edycję. Niestety, ale ze starymi środkami na 0,8% to 2,2% jest lepsze.

Kamila
Kamila
7 lat temu

Ja od lat jestem klientką Millenium. Miałam styczność również z innymi bankami, ale zawsze wracałam właśnie do Millenium. Czy ktoś może polecić inny bank z którym ma dobre doświadczenia?
http://nazwadlafirmy.com/jak-nazwac-firme-ogrodnicza/

imqerator
imqerator
7 lat temu

Sojer jesli masz konto osobiste w millennium z dostepnem do internetu możesz zawsze otworzyc konto Twoj Cel na 1.6%. Przy nieduzych kwotach czasem nie warto bawic sie w przerzucanie środków.

Blogger
Blogger
7 lat temu

Wytłumaczcie proszę. Mam obecnie w Millennium 10 tys. zł na lokacie mobilnej i jakieś 700 zł na koncie. Ile pieniędzy będzie oprocentowane na te 2,5%? 100 tys. – to co posiadałem na dzień sprawdzenia czy jak?!

imqerator
imqerator
7 lat temu
Odpowiedz do  Blogger

Jeśli na dzien 7 stycznia miales w jakichkolwiek produktach 10700zl z tego co piszesz (lokata + konto), to promocja beda objete srodki wplacone po 7 stycznia. Te swoje z lokaty i konta jesli wplacisz na konto oszczędnościowe będą pracować na standardowe 0.8%.

Darek M.
Darek M.
7 lat temu

Wszystkie środki do kwoty 100 tys. zł będą pracowały na 2,5%. No chyba, że środki na ROR i lokacie Ci się mniejszą to wtedy o tą różnicę mniej środków będzie pracowało na najwyższy procent.

Anonimowy
Anonimowy
7 lat temu

Dzięki. Miałem zamiar po skończeniu się lokaty, założyć kolejną.

Maciek
Maciek
7 lat temu

Darek piszesz ze nie przenosisz a skąd wiesz ze będzie następna promocja jak ta u żony Ci Wam sie skończy. Pytam bo mam tak samo;-)

Darek M.
Darek M.
7 lat temu

Jeszcze przez jakieś 1,5 miesiąca mam oprocentowanie 2,7%. Nie sądzę, żeby 22 stycznia spadło niżej niż 2,5%.

Paweł
Paweł
7 lat temu

Warunek jest żeby nie być uczestnikiem innej promocji dla KO czyli jak ktos ma na 2,7% to nie bedzie miał kolejnych 100tys na 2,5%

bankier
bankier
7 lat temu

Czyli po prostu można tylko 100 tys. mieć na promocyjny procent.

"Do Promocji można przystąpić pod warunkiem niekorzystania w tym samym czasie z innej promocji na Koncie Oszczędnościowym"

Tak można by mieć:
100 tys. na 2,7%
100 tys. na 2,5%

Anonimowy
Anonimowy
7 lat temu

Orientuje się ktoś może, czy akcja promocyjna została przedłużona?

Co myślisz?

LG K8 LTE o wartości 549 zł do darmowej karty Citi Simplicity

Darmowa prenumerata magazynów „Twój Styl” i „Pani” oraz 250 zł zwrotu do karty w Citibanku