w

2,5% na koncie oszczędnościowym w Banku Millennium + 3% na lokacie mobilnej

Bank Millennium z dniem dzisiejszym wprowadził nowe, niższe oprocentowanie konta oszczędnościowego.

Wpłacając obecnie nowe środki na konto w Banku Millennium otrzymamy 2,5% w skali roku na okres 92 dni.

Przypomnę, że do otrzymania takiego oprocentowania niezbędne jest posiadanie Konta 360º, które będzie prowadzone za darmo wraz z kartą i bankomatami po spełnieniu dwóćh prostych warunków.

Promocja trwa tym razem zaledwie 21 dni, tj. do 28 stycznia 2017 r.

Łatwe 100 zł do Konta Inteligo

Załóż konto Inteligo, zapłać 200 zł kartą i 10 zł BLIKIEM i zgarnij gwarantowane 100 zł. Poleć znajomym i zgarnij dodatkowe 50 zł za każde polecenie!

Promocja trwa do 9 lutego 2017 r.

2,5% na koncie oszczędnościowym dla nowych środków do 100 tys. zł

Konto oszczędnościowe w Banku Millennium oprocentowane jest na 2,5% w skali roku dla nowych środków do 100 tys. zł, co jest jedną z najlepszych ofert na rynku (pomijam tutaj konta oszczędnościowe z limitem do 10 tys. zł).

Konto oszczędnościowe to przede wszystkim miejsce, na którym warto trzymać płynne środki finansowe z funduszu awaryjnego. Dzięki wysokiemu oprocentowaniu konta w Banku Millennium, można tutaj trzymać również środki z lokat (o ile nie znajdziemy lepszego oprocentowania).

Zaletą jest to, że w razie potrzeby mamy błyskawiczny dostęp do pieniędzy bez utraty odsetek.

Jak liczone jest promocyjne oprocentowanie?

Promocyjne oprocentowanie obowiązuje przez okres 92 dni i jest liczone od dnia, w którym nastąpi pierwsze przekazanie nowych środków na konto w okresie Promocji. Nowe środki liczone są na koniec 7 stycznia 2017 r. według poniższych definicji.

Łączne zaangażowanie – suma środków zgromadzonych na rachunkach oszczędnościowo-rozliczeniowych, rachunkach oszczędnościowych, rachunkach oszczędnościowych lokat terminowych i inwestycyjnych prowadzonych przez Bank na rzecz Klienta w PLN (z wyłączeniem lokat pomostowych pod obligacje strukturyzowane), 

Saldo progowe łącznego zaangażowania – saldo Łącznego zaangażowania Klienta w Banku, obliczone na koniec dnia 7 stycznia 2017 r. (dzień badania zaangażowania),

Nowe środki – środki przekazane na Konto Oszczędnościowe po Dniu badania zaangażowania, nie później jednak niż do końca okresu obowiązywania Oprocentowania promocyjnego, które stanowią nadwyżkę nad Saldem progowym Konta Oszczędnościowego oraz jednocześnie nadwyżkę nad Saldem progowym łącznego zaangażowania

→ Przejdź do: Konto Oszczędnościowe na 2,5% w Banku Millennium

3% na Lokacie Mobilnej

Osoby posiadające aplikację mobilną banku, mogą uzyskać podwyższone oprocentowanie lokaty mobilnej, z 2,75% na 3% w skali roku.

Co ważne, po zakończeniu lokaty, można założyć kolejną korzystając z preferencyjnego oprocentowania.

Aby założyć lokatę na preferencyjnych warunkach:

 • Zainstaluj aplikację mobilną Banku Millennium
  o Jeżeli nie masz konta, możesz założyć na stronie banku.
 • Zaloguj się i z bocznego menu wybierz zakładkę “Rozszerzona rzeczywistość”
 • Skieruj aparat telefonu na baner na stronie “Lokaty mobilnej”
 • Po “rozpakowaniu” prezentu wyskoczy 3% i przycisk kierujący nas do wniosku o promocyjną lokatę.
  • Na 3-miesięcznej lokacie mobilnej można ulokować od 500 zł do 10 000 zł
  • Oprocentowanie 3% w skali roku obowiązuje posiadaczy Kont 360º

Konto 360º i Konto 360º Student: szczegóły i opłaty 

Konto 360º jest jednym z najlepszych rachunków bankowych na rynku. Prowadzenie konta wraz z kartą i wszystkimi bankomatami będzie darmowy po spełnieniu prostych warunków. Jest to wykonanie jednej płatności kartą do konta lub BLIKiem w miesiącu oraz zapewnieniu wpływu min. 1000 zł miesięcznie.

Konto 360° to:

 • 0 zł za prowadzenie konta przy wpływach min. min. 1000 zł oraz min. jednej płatności karta / BLIKIEM w miesiącu
  • 8 zł w przeciwnym razie
 • 0 zł za kartę do konta (Visa PayWave) przy wpływach min. min. 1000 zł oraz min. jednej płatności karta / BLIKIEM w miesiącu
  • 7 zł w przeciwnym razie
 • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów przy wpływach min. min. 1000 zł oraz min. jednej płatności karta / BLIKIEM w miesiącu
 • 0 zł za zlecenia stałe
 • 0 zł za BLIK’a (płatności i wypłaty z bankomatów)
 • 0 zł za pomoc medyczną i techniczną z „Pakietem Bardzo Pomocnym” przez okres 12 miesięcy od otwarcia konta, potem 4,98 zł
 • 3,5% w skali roku na 3-miesięcznej lokacie mobilnej
 • 2,7% w skali roku dla nowych środków do 100 tys. zł na koncie oszczędnościowym Dokumenty / linki

 • Konto 360º w Banku Millennium
 • Regulamin promocji „Nowe środki na koncie oszczędnościowym”

17 komentarzy

Dodaj odpowiedź
 1. Przede wszystkim kwestia tego, czy łapiesz się na warunek nowych środków i ile masz teraz wolnych pieniędzy. Na swoim koncie akurat się łapię, bo wcześniej mieliśmy i nadal mamy wszystko u żony. Przenosić pieniędzy nie będę, bo mamy jeszcze na 2,7%.

 2. Tym razem promocja trwa 20 dni, nie jak zwykle 90, jak myślicie, warto teraz zapakować, a 27 stycznia na weekend opróżnić konto, aby byo czyste na kolejny "dzień badania zaangażowania", bo kto wie, co wymyślą następnym razem?

  • Jesli teraz "zapakujesz" to uruchomisz nową promocję na 92 dni. Podczas jej trwania nawet jak wyplacisz pieniądze przed 21 stycznia, a wplacisz po weekendzie, czyli po dniu badania salda do kolejnej promocji, nie będziesz mógł z niej skorzystać – promocje nie mogą się zazębiać (Twoje wczesniejsze 92 dni nie zostały jeszcze wykorzystane).

 3. 2016-01-01 zamknęłam rachunek bankowy w Millenium, czy teraz mogę go ponownie założyć i powyższa promocja też mnie obejmie, czy ile muszę odczekać?

 4. Tak, możesz założyć bez żadnych problemów. Ja konto w Millennium trzymam właśnie dla wysokiego oprocentowania oszczędności 🙂

 5. Sojer jesli masz konto osobiste w millennium z dostepnem do internetu możesz zawsze otworzyc konto Twoj Cel na 1.6%. Przy nieduzych kwotach czasem nie warto bawic sie w przerzucanie środków.

 6. Wytłumaczcie proszę. Mam obecnie w Millennium 10 tys. zł na lokacie mobilnej i jakieś 700 zł na koncie. Ile pieniędzy będzie oprocentowane na te 2,5%? 100 tys. – to co posiadałem na dzień sprawdzenia czy jak?!

  • Jeśli na dzien 7 stycznia miales w jakichkolwiek produktach 10700zl z tego co piszesz (lokata + konto), to promocja beda objete srodki wplacone po 7 stycznia. Te swoje z lokaty i konta jesli wplacisz na konto oszczędnościowe będą pracować na standardowe 0.8%.

 7. Wszystkie środki do kwoty 100 tys. zł będą pracowały na 2,5%. No chyba, że środki na ROR i lokacie Ci się mniejszą to wtedy o tą różnicę mniej środków będzie pracowało na najwyższy procent.

 8. Darek piszesz ze nie przenosisz a skąd wiesz ze będzie następna promocja jak ta u żony Ci Wam sie skończy. Pytam bo mam tak samo;-)

 9. Czyli po prostu można tylko 100 tys. mieć na promocyjny procent.

  "Do Promocji można przystąpić pod warunkiem niekorzystania w tym samym czasie z innej promocji na Koncie Oszczędnościowym"

  Tak można by mieć:
  100 tys. na 2,7%
  100 tys. na 2,5%

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ładowanie…

LG K8 LTE o wartości 549 zł do darmowej karty Citi Simplicity

Darmowa prenumerata magazynów „Twój Styl” i „Pani” oraz 250 zł zwrotu do karty w Citibanku