w

290 zł dla nowych i obecnych klientów BZ WBK za opłacanie telewizji nc+

W cieniu podwyżek opłat i prowizji od 1.08.2016 r., Bank Zachodni WBK ruszył z kolejną niezłą promocją.

Z promocji skorzystać mogą zarówno obecni klienci BZ WBK jak i osoby, które nie posiadają jeszcze rachunku w tym banku.

W ramach promocji otrzymać można łącznie aż 290 zł zwrotu za abonament nc+, 50 zł na start oraz 20 zł co miesiąc przez 12 miesięcy.

Do promocji przystąpić można do 31 grudnia 2016 r.

290 zł za opłacanie telewizji nc+ dla obecnych klientów BZ WBK

Opisywana dzisiaj promocja przeznaczona jest dla osób posiadających pakiet telewizji nc+. Składa się ona z dwóch wariantów.

Pierwszym dla osób już posiadających konto w Banku Zachodnim WBK oraz drugim dla osób, które jeszcze tego konta nie posiadają.

Osoby posiadające konto WBK muszą spełnić jeden warunek:

“w ciągu 90 dni przed momentem przystąpienia do Promocji nie była posiadaczem Karty Kredytowej”

Tak naprawdę to żaden warunek, bo jak ktoś chce skorzystać z promocji to może zamknąć kartę i przystąpić do promocji za okres ok. 4 miesięcy.

Aby otrzymać 290 zł premii:

 • Do dnia 31 grudnia 2016 r. wypełnij formularz przystąpienia do promocji na stronie
  • Dodatkowo zaakceptuj regulamin promocji oraz zgody na przetwarzanie danych i kontakt telefoniczny.
 • Złóż wniosek o kartę kredytową BZ WBK
  • W placówce, za pośrednictwem infolinii lub online
  • Bank wymaga też wyrażenia zgody na otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną oraz kontakt telefoniczny dla celów marketingu bezpośredniego. Zgód tych nie można cofnąć przez cały okres promocji
 • W każdym z 12 miesięcy, licząc od miesiąca następującego po miesiącu przystąpienia do promocji, opłacaj abonament nc+ za pomocą przelewu, zlecenia stałego lub polecenia zapłaty
  • Nagroda 20 zł zostanie wypłacona za każdy miesiąc opłacenia abonamentu. Wpłynie ona na rachunek bankowy do końca miesiąca następującego po miesiącu opłacenia abonamentu.
 • Nagroda dodatkowa w wysokości 50 zł zostanie wypłacona jeśli zostanie zrealizowane co najmniej jedno Polecenie zapłaty
Uwaga:

Czas pomiędzy wypełnieniem Formularza przystąpienia do Promocji a złożeniem wniosku o wydanie Karty Kredytowej nie może być dłuższy niż 10 dni, przy czym kolejność wykonywania tych czynności jest dowolna

290 zł za opłacanie telewizji nc+ dla nowych klientów BZ WBK

W opcji dla nowych klientów BZ WBK nie ma wymogu założenia karty kredytowej.

W zamian założyć trzeba Konto Godne Polecenia (darmowe wraz z kartą i bankomatami do 30.06.2017 r. ale uwaga na inne podwyżki opłat od sierpnia).

Aby otrzymać 290 zł premii:

 • Do 31 grudnia 2016 r. wypełnij formularz przystąpienia do promocji na stronie
  • Dodatkowo zaakceptuj regulamin promocji oraz zgody na przetwarzanie danych i kontakt telefoniczny.
 • Następnie złóż wniosek o Konto Godne Polecenia wraz z kartą MasterCard Omni i usługami bankowości elektronicznej BZWBK24
  • Aktywacji konta należy dokonać za pośrednictwem kuriera lun w oddziale banku
  • Przygotuj skan dowodu, który można załączyć podczas wypełniania wniosku lub przekazać go kurierowi
  • Wyraź zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną oraz na kontakt telefoniczny dla celów marketingu bezpośredniego
 • Przez okres 12 miesięcy, licząc od miesiąca następującego po miesiącu założenia konta, opłacaj abonament nc+ za pomocą przelewu, zlecenia stałego lub polecenia zapłaty
  • Nagroda 20 zł zostanie wypłacona za każdy miesiąc opłacenia abonamentu. Wpłynie ona na rachunek bankowy do końca miesiąca następującego po miesiącu opłacenia abonamentu.
 • Nagroda dodatkowa w wysokości 50 zł zostanie wypłacona jeśli zostanie zrealizowane co najmniej jedno Polecenie zapłatyPromocyjne warunki karty debetowej:

Do Konta, którego posiadaczem jest Uczestnik Promocji zostanie wydana Karta na następujących warunkach promocyjnych:
a. 0 zł – opłaty miesięcznej za Kartę,
b. 0 zł – opłaty za generowanie zestawienia operacji dokonanych Kartą,
c. 0 zł – za wygenerowanie nowego numeru PIN na wniosek Posiadacza w formie papierowej w Placówce BZ WBK
d. 0 zł – za sprawdzenie dostępnych środków lub wygenerowanie miniwyciągu w bankomatach z wykorzystaniem Karty.

Promocyjne warunki dotyczące Karty nabyte w Okresie przystąpienia do Promocji obowiązują przez okres obowiązywania umowy o Kartę

62 komentarze

Dodaj odpowiedź
 1. Tak, to przede wszystkim promocja dla osób posiadających nc+. A jak ktoś nie ma to może założyć i będzie miał dodatkowe 20 zł zniżki na abonament 🙂

 2. Miałem zamiar rezygnować z nc+, ale policzę to sobie. Polecenie zapłaty to opłata 0,5 pln od sierpnia, a więc musimy w 1. miesiącu opłacić ze zlecenia, aby zgarnąć 70 pln, a później robić przelew, żeby nie płacić 0,5pln.

 3. Można spróbować 🙂

  U mnie byłby to nie możliwe bo płacę 29 zł / mc. Obecnie za to samo musiałbym zapłacić dwa razy tyle.

 4. A myślicie, że taki myk przejdzie – ja opłacam połowę za rachunek w nc+ a mąż drugą połowę – czy dostaniemy 2 x 240zł zwrotu + 2 x 50zł?

 5. Ale z tym poleceniem zapłaty to tyle zachodu przy otwieraniu i zamykaniu tego polecenia, że chyba nie warto dla tych 50zł. Sam jestem ciekaw czy można opłacić połowę rachunku a drugą żona i zgarnąć 2x20zł. Z polecenia zapłaty juz tak się na pewno nie uda bo rachunek przesyła nc+ wprost do banku.

 6. Niedługo powiem coś więcej jak to wygląda w praktyce. Na razie czekam na ostateczną decyzję banku o przyznaniu karty.

 7. A jakie są koszty karty kredytowej w BZWBK? Z tego co widzę trzeba ją będzie posiadać przez całe 12 miesięcy. Nie lepiej (taniej) będzie zamknąć konto i założyć nowe tak by nie musieć zakładać karty kredytowej?

 8. Bardzo prosto uzyskać zwolnienie z opłat.

  Jak wrócę z weekendu to dodam adnotacją.

  BTW. Byłem niesamowicie zaskoczony jak karta przyszła do mnie po dwóch dniach od złożenia wniosku!

  Teraz już wystarczy opłacić abonament 🙂

 9. W tej promocji nie ma wykluczenia, że nie łączy się z innymi promocjami. Niestety nie wiem czy można wypełnić ten formularz a potem przez stronę promocji Unlimited złożyć wniosek o kartę. Teoretycznie jest to możliwe 🙂

 10. Ja próbuję szczęścia z tym + cinema city 😛 Właśnie wypełniłem formularz. Muszę czekać na telefon, i ewentualnie w placówce założyć kartę. Czy nie muszę czekać na kontakt i mogę jutro iść do banku?

 11. No pani w banku powiedziała, że założyć mogę, a dzwonić i tak będą z tej promocji… Tylko, że wczoraj nie mogłem odebrać, a dzisiaj już nie dzwonili :/ Mam nadzieję, że mnie nie "wyrąbali" 😛

 12. JESTEM CIEKAWA CZY KTOŚ SPRAWDZIŁ OPCJĘ OPŁACANIA JEDNEJ FAKTURY NC+ PO POŁOWIE, PRZELEWAMI Z 2 BIORĄCYCH W PROMOCJI KONT. PROSZĘ O PODZIELENIE SIĘ INFORMACJAMI

 13. " Ale wniosek będzie się łapał na promocję? Do mnie wciąż nie dzwonią. A minęły już lekko dwa tygodnie. "

  Jeśli założyłeś kartę w oddziale to nie będą się z Tobą kontaktować.
  Tak mi pani powiedziała na infolinii 😛 Oni dzwonią, żeby założyć wniosek o kartę…

  Ja również zakładałem kartę w banku, i nie wiem czy się załapię na obie promocje więc najpierw skorzystam z cinemacity unlimited, ale za nc+ też będę opłacać rachunki zobaczymy czy zwrócą 😉 Dam znać za ok 2 miesiące 😛

 14. Nieważne jak się założy kartę. Tylko trzeba to zrobić po wypełnieniu formularza. Ja już pierwszy abonament opłaciłem. Wniosek o polecenie zapłaty też wysłany.

  "w Okresie przystąpienia do Promocji złoży w Banku za pośrednictwem dowolnego
  dostępnego w Banku kanału sprzedaży wniosek o wydanie Karty Kredytowej, uzyska
  pozytywną decyzję kredytową w zakresie wydania Karty Kredytowej oraz podpisze z
  Bankiem Umowę o udzielenie kredytu i wydanie płatniczej Karty Kredytowej;"

 15. Czy robiąc przelew przez stronę nc+ gdzie przenosi mnie do płatności wystarczy? Czy lepiej sobie wypełnić go ręcznie na stronie banku i wysłać?

  Druga sprawa czy te polecenie zapłaty jest płatne?
  Nie ogarniam tego cennika 😛 Jak się nie mylę to 10zł ?
  Myślałem że zlecenie stałe to jest to samo polecenie zapłaty 😛 A tu trzeba wypełniać formularz i zanieść go do banku… 😉
  Jeśli by było 10 zł to jest płatne co miesiąc czy jednorazowo?

 16. Do sierpnia na pewno jest jeszcze za darmo. Ja zaraz po jednej płatności dezaktywuję to. Zdaje się, że wysłać trzeba do nc+, przynajmniej ja tak zrobiłem.

 17. Czy przystępując do promocji w sierpniu można opłacić abo już w tym miesiącu? czy czekać do września? Zastanawiam się czy naliczą za ten niepełny miesiąc premie.

 18. To zdanie powinno Ci wszystko powiedzieć:
  "W każdym z 12 miesięcy, licząc od miesiąca następującego po miesiącu przystąpienia do promocji, opłacaj abonament nc+ za pomocą przelewu, zlecenia stałego lub polecenia zapłaty"

 19. TESTUJĘ OPŁACANIE ABONAMENTU NC+ DZIELONEGO NA PÓŁ Z 2 KONT BZWBK . BARDZO PROSZĘ UCZESTNIKÓW TEJ PROMOCJI O WPIS INFORMUJĄCY O OTRZYMANIU PREMII 20ZŁ W SIERPNIU . JA POINFORMUJĘ , CZY UDAŁO MI SIĘ ZGARNĄĆ PREMIĘ NA OBU KONTACH.
  DZIĘKI

 20. Polecenie zapłaty jest za darmo. Pismo można wysłać nawet mailem i wycofać też w ten sposób lub w banku. Mi zajęło to 3 minuty. Na razie mam 2 x 20 zł i czekam na 50 zł 🙂

 21. TAK DOKŁADNIE JAK PISZE DAREK. JESZCZE DODAM ,ŻE 1 ABONAMENT OPŁACAM Z 2 KONT BZWBK , A 2 ABONAMENT NC+ Z JEDNEGO KONTA W BZWBK I Z 2-GO TEŻ PROMOCYJNEGO EUROBANKU ( PO POŁOWIE). I WSZĘDZIE PO 20ZŁ ZYSKU TJ. 4X20ZŁ.

 22. Aha, gdzieś na stronie nc+ był wzór tego pisma. Oni później przekazują to do banku. Mi powiedzieli, że mogłem wysłać mailem lub zdaje się, że też przez ich system www (po zalogowaniu). O tym dowiedziałem się po fakcie, wcześniej już wysłałem tradycyjną pocztą to pismo.

 23. a czy ktos korzystajacy z opcja z karta kredytowa sprawdzil czy ta karte trzeba wogole aktywowac aby promocja zadzialala? w regulaminie nic o aktywacji ni ma;))

 24. DALEJ TRWA PROMOCJA KARTY KREDYTOWEJ ZA 0 ZŁ BEZ ŻADNYCH WARUNKÓW
  Oferta skierowana jest do osób, które: w okresie ostatnich 4 miesięcy poprzedzających datę złożenia wniosku o wydanie Karty kredytowej nie posiadały dowolnej głównej płatniczej karty kredytowej z oferty Banku
  OFERTA SPECJALNA KARTY NA START
  http://www.bzwbk.pl/karty-platnicze/karty-kredytowe/oferta-specjalna-karty-na-start/karta-na-start.html#tab_najwazniejsze_kor

 25. JA JUŻ ODEBRAŁAM 3 PREMIE KORZYSTAJĄC Z PROMO JAKO STARY KLIENT (MIAŁAM JUŻ KONTO)I ZŁOŻYŁAM WNIOSEK O KARTĘ KREDYTOWĄ CAŁKOWICIE DARMOWĄ KORZYSTAJĄC Z PROMOCJI JAK WYŻEJ,
  WCZEŚNIEJ PISAŁAM O TYM 12.06.16R.
  TO DZIAŁA NIE ZROBIŁAM ŻĄDNEJ TRANSAKCJI KARTĄ DO TEJ PORY

 26. A NO TO ,,,ZE JAK SIĘ JEST JUŻ KLIENTEM BANKU I POSIADA SIĘ KONTO ,TO ZTEJ PROMOCJI DO KTÓREJ PODAŁEŚ LINK WYŻEJ SIĘ NIE SKORZYSTA

 27. TO JAK TO SIĘ MA DO TEGO , CO PISZESZ WYŻEJ?
  Kolejne 150 zł otrzymamy za założenie karty kredytowej w ciągu miesiąca od otwarcia konta. Wisienką na torcie jest 20 zł premii za wykonanie kilku transakcji mobilnych.

 28. @up
  Tutaj piszę o promocji 290 zł za kartę dla posiadaczy abonamentu nc+.
  150 zł to osobna wykluczająca się promocja. 20 zł jest dla każdego posiadacza konta w WBK.

 29. NAPISZCIE PROSZĘ INFORMACJE CZY – CYTUJE – "W zamian założyć trzeba Konto Godne Polecenia (darmowe wraz z kartą i bankomatami do 30.06.2017 r. ale uwaga na inne podwyżki opłat od sierpnia). KARTA DO KONTA BĘDZIE DARMOWA DO KOŃCA UMOWY PROMOCYJNEJ TZN.PRZEZ 12 MIESIĘCY WYPŁAT 20ZŁ ZA PŁATNOŚĆ NC+ A MOŻE TYLKO DO KOŃCA CZERWCA !!!

 30. Powiedzcie mi czy mając Konto Godne Polecenia w bzwbk bez karty to trzeba założyć do konta kartę do konta (jaką?) oraz kartę kredytową (np na start) oraz NAJWAŻNIEJSZE czy przechodzi opcja że opłacam z tego konta rachunek nc+ ojca. Pozdrawiam i proszę o szybką odpowiedz bo promocja się kończy, chyba że, jest jeszcze gdzieś w innym banku. Pozdrawiam

 31. Wystarczy założyć kartę kredytową. Karta do konta nie ma nic do tego. Ktoś pisał, że przechodzi opłacanie połowy abonamentu przez jedną osobę i połowę przez drugą, czyli wynikałoby z tego, że można komuś z rodziny 🙂

 32. Założyłem pod koniec grudnia konto zgodnie z instrukcją do uzyskania zwrotu 290 zł. Czytam jednak na Waszej stronie o wymogu założenia jakiejś karty kredytowej. Nie bardzo wiem o co chodzi bo w otrzymanym regulaminie promocji nie ma ani słowa warunkującego otrzymanie nagród (20zł / 50zł) od posiadania karty kredytowej. Proszę o komentarz.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ładowanie…

300 zł za założenie karty kredytowej T-Mobile Usługi Bankowe i 100 zł za jej polecenie!

Ranking kont osobistych, maj 2016 r.