w

250 zł premii za przeniesienie konta do Credit Agricole + 100 zł dla niezadowolonych

Wczoraj, 2 maja ruszyła promocja „Przenieś konto z gwarancją satysfakcji” banku Credit Agricole.

W jej ramach otrzymamy 250 zł premii w zamian za przeniesienie konta.

Osoby do 27. roku życia mają prosty wybór, założenie darmowego 1 Konta dla młodych. Osoby starsze muszą już dopasować dla siebie jedno z trzech pozostałych rachunków (czytaj dalej).

Promocja trwa od 2.05.2016 r. do 31 lipca 2015 r.

400 zł do darmowej karty kredytowej Citi Simplicity

Załóż bezpłatną kartę, zaloguj się raz do bankowości elektronicznej i odbierz voucher 400 zł do morele.net.

Promocja trwa do 31 sierpnia 2016 r!

Przenieś konto do Credit Agricole i zgarnij 250 zł

Warunki otrzymania premii 250 zł za przeniesienie konta są całkiem proste. Wystarczy przenieść konto z innego banku (co więcej to bank załatwi za nas formalności związane z przeniesieniem rachunku) oraz przez trzy miesiące zasilać konto kwotą nie mniejszą niż 1500 zł.

Musi to być kwota nie mniejsza niż zadeklarowana podczas przenoszenia rachunku

Dodatkową zachętą do skorzystania z promocji Credit Agricole jest możliwość założenia świetnej lokaty mobilnej na 3% dla osób, które nie posiadają konta w tym banku.

Wadą promocji jest natomiast dostępność wyłącznie w placówkach banku (patrz lista placówek na końcu wpisu).

Z promocji skorzystać mogą osoby, które na rok przed rozpoczęciem promocji nie posiadały konta w Credit Agricole (z wyłączeniem Pakietu Depozytowego).

Jak otrzymać 250 zł premii?

Aby otrzymać 250 zł należy:

 • Do 31 lipca 2016 roku złożyć wniosek i zawrzeć umowę o wybrane konto wraz z kartą
  • Wyrażamy zgodę na działania marketingowe banku i otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną (co wiąże się z podaniem we wniosku adresu email oraz numeru telefonu)
 • W momencie wnioskowania o konto lub do 7 dni złożyć wniosek z Pełnomocnictwem umożliwiający przeniesienie konta
  • Musimy podać nazwę dotychczasowego banku, numer tego rachunku, nazwę i adres instytucji przekazującej Wynagrodzenie, złożyć dyspozycję zamknięcia rachunku w dotychczasowych banku
  • Potwierdzamy przystąpienie do promocji
 • Zapewniać przez 3 miesiące wpływy na konto w wysokości min. 1500 zł / miesięcznie
  • Pierwszy wpływ może zostać zapewniony w miesiącu otwarcia konta lub do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta

Oświadczenia i zgody:

Z regulaminu:

Wniosek z Pełnomocnictwem – prawidłowo uzupełniony i podpisany przez Uczestnika Wniosek o przeniesienie rachunku/usług płatniczych wraz z prawidłowo uzupełnionym i podpisanym przez Uczestnika Pełnomocnictwem dla Banku w celu realizacji czynności przeniesienia rachunku oszczędnościowo – rozliczeniowego; wzór Wniosku z Pełnomocnictwem określa Rekomendacja ZBP dotycząca dobrych praktyk w zakresie przenoszenia rachunków
oszczędnościowo-rozliczeniowych dla klientów indywidualnych na polskim rynku bankowym i stanowi załącznik nr 1 do Regulaminu.

Wpływ na Konto – suma transakcji uznaniowych wynikająca z wpłat gotówkowych oraz przelewów na prowadzony w ramach Konta rachunek główny w PLN z wyłączeniem przelewów środków z zakończonej lokaty, wypłat z Rachunku Oszczędzam, Programu Systematycznego Oszczędzania, Antidotum PRO, Antidotum Progresywnego, przelewów wykonanych w wyniku odkupienia jednostek uczestnictwa w Funduszu Inwestycyjnym dystrybuowanym przez Bank lub przelewów pomiędzy rachunkami konta (w tym z rachunków prowadzonych w walutach innych niż PLN), a także przelewów z innych kont prowadzonych przez Bank, jeżeli Uczestnik jest ich posiadaczem lub pełni rolę pełnomocnika.

Jak otrzymać 100 zł za bycie niezadowolonym?

Premia za niewypełnienie gwarancji satysfakcji przez Bank jest wypłacana na następujących zasadach:

1) Uczestnik Promocji musi zapewnić stałe wpływy na Konto zgodnie z § 5;
2) Uczestnik Promocji nie wcześniej niż w siódmym, lecz nie później niż w ósmym miesiącu kalendarzowym od dnia otwarcia Konta:
a) złoży w innym banku Wniosek z Pełnomocnictwem w celu przeniesienia rachunku Konta z Credit Agricole
Bank Polska S.A. do innego banku,
b) poinformuje Bank o przyczynach niezadowolenia z usług świadczonych przez Bank, wypełniając Formularz. Formularz zawiera podstawowe dane Uczestnika Promocji (imię, nazwisko, numer rachunku konta w Banku) oraz opis przyczyn niezadowolenia z jakości oferowanych przez Bank usług (nie więcej niż
1000 znaków). Formularz jest dostępny w Placówkach Banku oraz na stronie internetowej Banku www.credit-agricole.pl.
3. Wypłata kwoty Premii określonej w ust. 1 pkt 2) nastąpi na rachunek Konta po spełnieniu powyższych warunków przed realizacją dyspozycji przeniesienia rachunku do innego banku na podstawie Wniosku z Pełnomocnictwem.

Oferta kont osobistych w Credit Agricole

W ramach promocji skorzystać można z jednego z czterech rachunków bankowych. Osobom do 27. roku życia zalecam wybranie 1 Konta.

Osoby, które ukończyły 27. rok życia muszą zastanowić się, czy nie warto dokonać kilku przelewów w miesiącu, aby osiągnąć sumę wpływów w wysokości 10 tys. zł i nie płacić za nic (zakładając Konto ProstOszczędzające Premium).

1 Konto
Założeniem banku było stworzenie darmowego pod prostym warunkiem konta dla młodych osób (tj. do 27 roku życia). Tym warunkiem jest wykonanie 1 transakcji kartą na kwotę nawet 1 zł.

Karta do 1 Konta oferuje darmowe wypłaty z bankomatów Euronet i BZ WBK. .

Osoba rozpoczynająca swoja przygodę z bankowaniem nie potrzebuję do szczęścia nic więcej 😉

Po ukończeniu wieku 27 lat, 1 Konto zostanie automatycznie przekształcone w Konto PROSTOoszczędzające PLUS.

Konto ProstoOszczędzające
Konto PROSTOoszczędzające nie wygląda zachęcająco. Jego koszt to 4 zł miesięcznie + 3 zł za prowadzenie karty. Polecam wybór jednego z trzech pozostałych rachunków.
Konto PROSTOoszczędzające Plus
Konto PROSTOoszczędzające Plus będzie prowadzone za darmo po zapewnieniu wpływów w wysokości 1500 zł.

Karta wraz ze wszystkimi bankomatami w Polsce, będzie natomiast darmowa po wykonaniu płatności na min. 500 zł. Oba warunki pokrywają się więc z warunkiem promocji.

Konto ProstoOszczędzające Premium
Jeżeli jesteście w stanie zapewniać miesięczne wpływy w wysokości min. 10 000 zł to dobrą opcją będzie Konto PROSTOoszczędzające PREMIUM. Może to być kilka przelewów z konta w innym banku.
Konto posiada w pakiecie wszystko, czego można zapragnąć, łącznie z bezpłatnymi bankomatami na całym świecie oraz szerokim pakietem assistance.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

90 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
x666
x666
8 lat temu

Warto połączyć promocję z programem poleceń, wystarczy otworzyć konto z polecenia i w ciągu 7 dni odwiedzić oddział w celu złożenia wnio0sku z pełnomocnictwem.
REGULAMIN PROMOCJI

„Przenieś konto z gwarancją satysfakcji”

"§4 pkt 4 ….

Wniosek z Pełnomocnictwem powinien zostać złożony w momencie podpisania Umowy Konta lub nie później niż w

ciągu 7 dni od dnia podpisania Umowy konta. Podpis Klienta na Wniosku i Pełnomocnictwie musi być zgodny ze

wzorem podpisu złożonym w dotychczasowym banku."

Regulamin Programu Rekomendacji Klienckich „PoleCAm”:
§8 pkt 9 Program Poleceń może być łączony z innymi promocjami organizowanymi przez Bank w tym samym czasie, chyba że odpowiedni regulamin promocji stanowi inaczej.

x666
x666
8 lat temu

Nie da się niestety połączyć z 3 promocją „1 Konto z bonusem”, tam jest wykluczenie:
5. Promocja nie może być łączona z innymi promocjami kont osobistych, organizowanymi przez Bank w tym samym czasie, chyba że odpowiedni regulamin promocji stanowi inaczej.

Warto jednak poczekać, bo CA ma coś dołożyć do promocji i nie zdziwi mnie jak to będzie jakiś CAsover znany z poprzednich promocji.

Ania
Ania
8 lat temu

A co jeśli konto chce założyć student, który nie ma stałego wynagrodzenia, czyli nie spełnia jednego z warunków promocji?

kkk
kkk
8 lat temu

Czy musi to byc koniecznie wpływ z pensji?

x666
x666
8 lat temu

Student może podać firmę w której po studiach zamierza pracować, gwarantuję, że firma nie odpisze do banku. W warunkach nie ma wpływu pensji.
Wpływ na Konto Darek opisał dokładnie cytując regulamin.

Anonimowy
Anonimowy
8 lat temu

Hehe, Credit Agricole oszalał. Płacić klientom za zamknięcie konta?

Ania
Ania
8 lat temu

Niestety, przekazywanie wynagrodzenia jest kluczowym warunkiem wypłaty premii. Dowiadywałam się u doradcy, studenci odpadają;(

Darek M.
Darek M.
8 lat temu

@x666
Czyli ile można zyskać dodatkowo na poleceniu i kto otrzyma premię?

@Ania
Właśnie nie do końca jestem przekonany. W regulaminie nie zapisali tego jasno, że mamy co miesiąc przelewać wynagrodzenie. Zobacz wyjaśnienie pojęcia "Wpływ na Konto".

Anonimowy
Anonimowy
8 lat temu
Reply to  Darek M.

O to ci Darek chodzi?
Dziękujemy za przystąpienie do Programu Poleceń. Proponujemy 100 zł premii za każde skuteczne polecenie naszej oferty kont osobistych. Jak polecać naszą ofertę? Konto osobiste w naszym Banku można polecić w dowolny sposób (np. e-mailem, na Facebooku, czy osobiście) za pomocą swojego indywidualnego Kodu Polecenia: 1879378. Wystarczy podać swój kod znajomym – będą oni musieli podać nam ten kod podczas otwierania konta osobistego poprzez stronę programu. Otwarcie konta osobistego przez powyższy link oraz podanie przez Poleconego Kodu Polecenia jest niezbędne, abyśmy mogli wypłacić premię pieniężną.

Ireneusz N.
Ireneusz N.
8 lat temu

Jak nie może to być zwykły przelew na konto w kwocie 1500zł tylko musi być wynagrodzenie to kicha …

x666
x666
8 lat temu

Czyli ile można zyskać dodatkowo na poleceniu i kto otrzyma premię?

Zyskuje 100 zł tylko polecający. Nie ma problemu gdy polecającym jest ktoś z rodziny, w innym przypadku nikt z polecanych nie zaryzykuje. Zawsze to jakaś niepewność przy łączeniu 2 promocji. Wysłałem pytanie do CA, jak otrzymam odpowiedź to dam znać.
Otrzymałem już pozytywną odpoiedź na wcześniejsze pytanie:

Szanowny Panie,

dziękuję za przesłaną korespondencję.

W odpowiedzi na Pana wiadomość informuję, że w momencie spełnienia przez Pana wszystkich warunków programu Rekomendacji Klienckich „PoleCAm”, otrzyma Pan 100 zł za każdą skutecznie poleconą osobę.

Jednocześnie informuje, że jeżeli osoba, którą Pan polecił założy pakiet 1Konto w ramach promocji „1 Konto z bonusem” i spełni wszystkie wymagane regulaminem warunki, będzie mogła otrzymać do 350 zł premii.

Mam nadzieję, że powyższe informacje okażą się pomocne.

Serdecznie zachęcam do dalszego korzystania z poczty elektronicznej w kontakcie z bankiem.
Z przyjemnością odpowiem na kolejne Pana pytania.

Z poważaniem,

Doradca ds. Obsługi Klienta
Credit Agricole Bank Polska S.A.

Anonimowy
Anonimowy
8 lat temu

Czy oprócz wynagrodzenia ma być wpływ 1500 zł? Czy emerytura jest wynagrodzeniem? Ile wyniesie opłata za kartę, jeśli nie wykonam transakcji na 500 zł? Z góry dziękuję za odpowiedź?

borowka
borowka
8 lat temu

W regulaminie widnieje zapis, że trzeba złożyć wniosek o konto wraz z kartą debetową. Dajmy na to zakładam Konto PROSTOoszczędzające PLUS. Czy mogę kartę zastrzec po kilku dniach, aby za nią nie płacić?

Anonimowy
Anonimowy
8 lat temu

Skąd ten zapis Konto należy utrzymać przez 15 miesięcy. W Regulaminie tego nie znalazłam, na Infolinii też nic nie wiedzą o konieczności utrzymania konta przez konieczny okres czasu.

Darek M.
Darek M.
8 lat temu

Już poprawione, ten punkt był do usunięcia.

@up up
Musisz złożyć wniosek z kartą, ale nie ma zapisu o jej utrzymaniu 🙂 Czyli jest to dobra opcja. Później jako powód do niezadowolenia można podać opłatę za kartę 🙂

Odnośnie tego wynagrodzenia to jest to dziwna sprawa. Niby trzeba złożyć druk przelewu wynagrodzenia, ale przez trzy miesiące bank wymaga wpływu, który może być przelewem z innego konta lub wpłatą gotówkową.

Jak ktoś chce założyć konto z mojego polecenia to podaję kod: 1880406. Wniosek trzeba założyć przez stronę programu po czym udać się do placówki banku, aby skorzystać z opisywanej tutaj promocji.

Słabe jest to, że premię otrzymuje tylko polecający. Nie lubię takich promocji.

Anonimowy
Anonimowy
8 lat temu

Z tą promocją to są rozbieżne interpretacje. W oddziale banku powiedzieli, że aby uzyskać premię 250 zł trzeba przenieść wynagrodzenie o kwocie min. 1500 zł. Natomiast na Infolinii, że wystarczy przenieść wynagrodzenie (nieważne jaka kwota, może być np. 1000zł) i wypełnić deklarację o regularnym wpływie na konto min. 1500 zł (czyli resztę brakującej kwoty z wynagrodzenia można dopłacić). Nie wiem więc, która interpretacja jest przwidłowa.

Anonimowy
Anonimowy
8 lat temu

Drogi Darku mam do Ciebie kilka pytań i proszę i pomoc jak myślisz:
1. Czy można złożyć wniosek o przeniesienie konta do credit agricole i po założeniu tam konta odwołać zamknięcie konta w starym banku (niestety nie chcę rezygnować z obecnego banku)
2. Czy wynagrodzenie może pochodzić z jeszcze innego konta
3. Czy łącząc promocję z poleceniem 100 zł otrzyma tylko polecający a otwierający konto z tego tytułu nic nie otrzyma
Chyba byłoby to na tyle 🙂

anonymous
anonymous
8 lat temu

Nie śpieszcie się tak z zakładaniem kont. Ponoć ma być jeszcze małe co nie co do tej oferty …. :^)

Grzesiu
Grzesiu
8 lat temu

Konto w Credit Agricole założone 🙂

Anonimowy
Anonimowy
8 lat temu

Na to wygląda, że wynagrodzenie może pochodzić z konta w innym banku niż to zamykane wskazane w "Pełnomocnictwie":
Potem można chyba w zakładzie pracy przekierować wynagrodzenie do pierwotnego banku (ale nie wiadomo czy CA nie będzie robił problemów, choć w regulaminie nie ma zapisu zabraniającego – przecież 1500zł może pochodzić z dowolnego wpływu).

Anonimowy
Anonimowy
8 lat temu

Ostatnio coraz więcej promocji z niejasnymi regulaminami. Z jednej strony to dobrze, bo takie sprawy muszą rozpatrywać na korzyść klienta.

Anonimowy
Anonimowy
8 lat temu

Kiedy otrzymamy te 250 zł?

Darek M.
Darek M.
8 lat temu

Do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków.

Anonimowy
Anonimowy
8 lat temu

1. Regulamin mówi, że trzeba złożyć wniosek o kartę. A czy kartę trzeba utrzymywać do wypłaty premii???
2. Ten warunek z otrzymaniem 100 zł za bycie niezadowolonym "złoży w innym banku Wniosek z Pełnomocnictwem w celu przeniesienia rachunku Konta z Credit Agricole" to da się spełnić? jak pójdę do dowolnego banku i powiem ze chcę zeby oni mi przenieśli konto itd to to zrobią?

Darek M.
Darek M.
8 lat temu

1. Wg regulaminu nie trzeba utrzymywać 🙂
2. Właśnie planuję na dniach zrobić rozeznanie w których bankach załatwiają takie rzeczy.

Anonimowy
Anonimowy
8 lat temu

A) co z podatkiem od tej nagrody? powyżej 200 zł jest podatek.
B) czy można przenieść tylko konto na które już wpływa wynagrodzenie czy każde inne konto ale warunkiem jest to żeby na nowe konto w CA wpływało wynagrodzenie?

Darek M.
Darek M.
8 lat temu

Z regulaminu:

"jednorazową Premię za przeniesienie Konta z Wynagrodzeniem w wysokości 250 zł (słownie: dwieście pięćdziesiąt złotych);
wartość Premii jest zwolniona z podatku dochodowego od osób fizycznych na podstawie art.21 ust.1 pkt 68 ustawy z dnia 26 lipca 1991 r. o podatku dochodowym od osób fizycznych;"

Anonimowy
Anonimowy
8 lat temu

i co Darek M? Robiles może rozeznanie który bank Nas chętnie przejmie od CA?

Darek M.
Darek M.
8 lat temu

Dzięki za przypomnienie bo o tym zapomniałem. Wpisuję na listę.

sojer
sojer
8 lat temu

Otworzyłem w oddziale, a tam powiedzieli, że aktywują mi zarówno "1. konto z bonusem"(promocja od 1.03.2016 r. do 31.05.2016) oraz zrobią przeniesienie rachunku z wynagrodzeniem. Czyli za pierwszą wpłatę dostanę 50, za trzecią 250, a za płatności kartą zaokrąglenia 20 pln.
Mam mieszane uczucia, bo wypełniłem wniosek na stronie, dostałem email i po chwili zadzwonili. Przyszedłem na umówiony dzień, a w oddziale nie mieli mojego wniosku. Otworzyłem więc "z ulicy" podając jeszcze raz wszystkie dane. Straciłem na to ok. 40 minut, bo nie dochodziły hasła sms i powtarzaliśmy proces.

Anonimowy
Anonimowy
8 lat temu

Witam,

Panie Darku założyłem dziś konto prostooszczędzające plus, tam jest opłata za kartę bodajże 7,9zł jeśli nie zrobię transakcji za 500zł w miesiącu, aby liczyć na 250zł premii trzeba było złożyć wniosek o konto z kartą…W związku z tym mam pytanie czy pobiorą mi opłatę za kartę jeśli jej nie aktywuję?Drugie pytanie czy jeśli jej nie aktywuję to czy zagrożona jest wypłata premii tych 250zł?Warunek z wpłatą pensji oczywiście zostanie spełniony

Darek M.
Darek M.
8 lat temu

Wniosek trzeba złożyć wraz z kartą, ale regulamin nie mówi nic o potrzebie jej utrzymywania, także można z niej zrezygnować.

Jeśli masz wydaną kartę i z niej nie zrezygnujesz to opłata najpewniej zostanie pobrana. Trzeba upewnić się w banku, czy samo zastrzeżenie wystarczy.

sojer
sojer
8 lat temu

Dali mi domyślny limit dzienny 1k i pojedynczy 300 na 1 konto… uważajcie na to.

skoczek
skoczek
8 lat temu

Chciałem przenieść Inteligo, niestety nie można

Marek S
Marek S
8 lat temu

Witam,
mam otwarte konto w BGŻ i już w sumie z niego nie korzystam. Moje wynagrodzenie przekazywane jest obecnie na konto w mbanku.
Te konto w BGŻ chętnie zamknę. Czy mogę wykorzystać te konto BGŻ do "przeniesienia do CreditAgricole" i nie będzie problemem fakt, że obecnie na konto nie trafia żadne wynagrodzenie?

Darek M.
Darek M.
8 lat temu

Listę banków biorących udział w procesie przenoszenia konta znajdziesz tutaj:
http://static.credit-agricole.pl/asset/b/a/n/banki-uczestniczace-w-procesie-przenoszenia-konta_9307.pdf

Jest tam BGŻ tylko sprawdź numer konta czy się zgadza.

sojer
sojer
8 lat temu

Nie ma problemu, bo to pracodawcę CA informuje o zmianie nr konta, natomiast stary bank informują o pełnomocnictwie do zamknięcia. CA przysłała mi sms o zaakceptowaniu wniosku o zamknięcie, bo jak wiadomo nie zawsze drugi bank akceptował wniosek o zamknięcie, a wtedy nici z premii.

Darek M.
Darek M.
8 lat temu

Czyli teraz wystarczy zasilać konto przez 3 miesiące i czekać na 250 zł a może nawet 350 zł 🙂

Anonimowy
Anonimowy
8 lat temu

Osoba polecona podpisała umowę o konto i kartę z polecenia np 21.06 kartę załóżmy otrzyma w następnym tygodniu czyli jeszcze w czerwcu czy warunek płatności kartą 100 zł w każdym z trzech miesięcy liczy się od czerwca czy chodzi o pełne miesiące czyli od lipca? Regulamin jest trochę niejasny.

Darek M.
Darek M.
8 lat temu

Ale to chyba inna promocja niż opisywana tutaj (250 zł za przeniesienie konta)

Anonimowy
Anonimowy
8 lat temu

Jak wygląda ostatecznie sprawa z tymi wpływami? Czy trzeba przekazywać wynagrodzenie czy może być wpływ z innego banku?

Anonimowy
Anonimowy
7 lat temu

Możesz sam przelać z innego banku.

Anonimowy
Anonimowy
7 lat temu

Czy kartę trzeba utrzymać? Jasne dla mnie jest to, że trzeba o nią zawnioskować, ale nie widzę informacji o jej utrzymaniu.

Anonymous
Anonymous
7 lat temu

Czy tak ciężko przeczytać kilka komentarzy powyżej? :/

Anonimowy
Anonimowy
7 lat temu

Czy wystarczy przenieść konto czy trzeba przenieść też wynagrodzenie? Co z osobami, które nie pracują i nie maja wynagrodzenia? Nie obejmuje ich ta promocja?

Darek M.
Darek M.
7 lat temu

To już w placówce banku wyjaśnisz z pracownikiem, nie powinno być problemu z przystąpieniem do promocji.

Anonimowy
Anonimowy
7 lat temu

Czy ktoś już otrzymał premię za przeniesienie? Zakładając konto zostałam poinformowana, że nie muszą być to wpływy z wynagrodzenia. Została mi jeszcze jedna wpłata i chcę uciec z tego banku, dawno nie byłam tak niezadowolona z usług bankowych, jak w przypadku CA.

sojer
sojer
7 lat temu

Nadal czekam, w sumie dostałem dwa razy wynagrodzenie, a przez pierwsze dwa miesiące przelewałem sobie sam. Za miesiąc spełnię warunek na 100%, wtedy zacznę się niecierpliwić.
Ciekawostka: obecnie na stronie CA oferują już tylko 100 zł premii za przeniesienie.

Anonimowy
Anonimowy
7 lat temu

Założyłam konto w cos koło 10 maja. Pierwsza moja wyplata weszła jeszcze w maju potem czerwiec i lipiec. Warunkiem było wynagrodzenie w 3 m-cach. Czy w sierpniu nie powinnam dostać premii 250 zł ? Póki co jej brak.

Anonimowy
Anonimowy
7 lat temu

Masz rację powinnaś była dostać premię. Dzwoń na infolinię. Zgodnie z regulaminem
"Wypłata Premii określonej w ust. 1 pkt 1) nastąpi na rachunek Konta nie później niż na koniec kolejnego miesiąca
kalendarzowego po spełnieniu przez Uczestnika wszystkich warunków określonych w §4 Regulaminu."

Anonimowy
Anonimowy
7 lat temu

Po rozmowie z infolinią – Premie otrzymam po spełnieniu warunków i upływie pełnych 3 m-cy czyli w moim przypadku założenie konta w maju, wpływ wynagrodzenia VI, VII, VIII i premia powinna wpaść do końca IX. Czekam cierpliwie 😉

Co myślisz?

Lokata Mobilna 3% na 2 miesiące w Credit Agricole

Ranking lokat bankowych, czyli najlepsze lokaty na maj 2016 roku