w

Money Mania 4: 100 zł premii za założenie Konta 360º w Banku Millennium

Money Mania 4 - 100 zł do Konta 360 w Banku Millennium
Właśnie ruszyła promocja “Money Mania 4” organizowana przez Money.pl.

W czwartej odsłonie akcji do zgarnięcia jest 100 zł premii.

Zasady są proste: trzeba m.in. założyć Konto 360º w Banku Millennium oraz zapłacić kartą 360 zł do końca kwietnia oraz w maju.

Promocja trwa do 31 marca 2016  roku.

300 zł za otwarcie darmowej karty kredytowej + 300 zł cashback

Aby otrzymać premię wystarczy wykonać 7 płatności na dowolną kwotę! Dodatkowo można korzystać z 5% cashback’u i zgarnąć dodatkowe 300 zł w ciągu roku.

Złóż wniosek o darmową kartę i zgarnij 300 zł na start + 300 zł za płatności (również dla obecnych klientów)

Money Mania 4: 100 zł do Konta 360º w Banku Millennium

W ramach czwartej edycji “Money Mania” otrzymamy 100 zł premii zwolnionej z podatku dochodowego. Wystarczy spełnić warunki opisane poniżej.


Podobnie jak w poprzedniej akcji Banku Millennium, z promocji skorzystać mogą osoby, które od 1 kwietnia 2015 r. nie posiadają żadnego produktu w Banku Millennium.
Aby otrzymać 100 zł premii:
 • Do 31 marca 2016 r. zarejestruj się na stronie promocji i potwierdź kliknięciem w link aktywacyjny
  • Uwaga: Należy wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Organizatora promocji oraz na przekazanie Organizatorowi informacji o spełnieniu warunków promocji przez Bank Millennium
 • Również do 31 marca złóż wniosek o Konto 360º lub Konto 360º Student  (osoby do 26. roku życia) wraz z kartą debetową Visa 360º za pomocą linku dostępnego po zalogowaniu na stronie promocji.
  • Umowa musi zostać podpisana do 10 kwietnia 2016 r.
  • Musimy wyrazić zgody marketingowe (możemy je odwołać po otrzymaniu wszystkich premii)
  • Konto możemy aktywować na trzy sposoby: wykonując przelew weryfikacyjny, poprzez kuriera lub podczas wizyty w oddziale banku
 • Do 20 kwietnia 2016 r. uzupełnij numer założonego konta >po zalogowaniu na stronie promocji
 • Do 30 kwietnia 2016 r. wykonaj min. 5 płatności w sklepach stacjonarnych lub za pomocą BLIKa na łączną kwotę 360 zł
 • Od 1 do 31 maja 2016 r. wykonaj min. 5 płatności w sklepach stacjonarnych lub za pomocą BLIKa na łączną kwotę 360 zł
  Uwaga: Transakcje muszą zostać zaksięgowane przez bank. Data księgowania transakcji może być późniejsza o kilka dni od daty rzeczywistego wykonania płatności. Nie mogą one też zostać anulowane.

  Nagroda zostanie przekazana na aktywny rachunek do 31 lipca 2016 roku.


  Polub stronę Jak Oszczędzić.pl na Facebooku i otrzymuj informacje o najnowszych promocjach:

  Konto 360°: Szczegóły, opłaty i prowizje

  Konto 360º będzie darmowe po spełnieniu dwóch prostych warunków, tj. zapewnieniu wpływu z innego banku w wysokości min. 1000 zł i wykonaniu jednej płatności kartą.
  Od drugiego roku, aby nie płacić 4,99 zł miesięcznie za „Pakiet Bardzo Pomocny”, musimy zrezygnować z tego pakietu (np. telefonicznie).

  Konto 360° to:
  • 0 zł za prowadzenie konta po spełnieniu warunku: wpływ na konto w wysokości min. 1000 zł i jedna płatność kartą
  • 0 zł za kartę do konta
   • Uwaga: Warto sprawdzić, czy nie mamy aktywnego pakietu bezpieczna karta za 3,99 zł miesięcznie. Zalecam od razu po otrzymaniu karty wyłączyć go dzwoniąc na infolinię.
  • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i za granicą
  • 0 zł za zlecenia stałe
  • 0 zł za „Pakiet Bardzo Pomocny” przez okres 12 miesięcy od otwarcia konta
   • 4,99 zł od drugiego roku
  • 2,70% na koncie oszczędnościowym
  • 3,50% na lokacie mobilnej

  Harmonogram promocji

    


  Okres  Aktywność
  / Suma płatności kartą  Do 31 marca 2016 r.


  Zarejestruj się na stronie promocji i złóż wniosek o Konto 360º

  Do 20 kwietnia 2016 r.

  Uzupełnij numer założonego konta w panelu promocji


  Do końca kwietnia 2016 r.


  Wykonaj min. 5 płatności kartą w sklepach stacjonarnych lub BLIKiem na łączną kwotę 360 zł


  W maju 2016 r.


  Wykonaj min. 5 płatności kartą w sklepach stacjonarnych lub BLIKiem na łączną kwotę 360 zł


  Do 30 czerwca 2016 r.  Otrzymasz informację o przyznaniu nagrody


  Do  31 lipca 2016 r.  Otrzymasz 100 zł premii

  Więcej informacji:

  36 komentarzy

  Dodaj odpowiedź
  1. Mam pytanie. Po wypełnieniu danych na pierwszej stronie rejestracji i kliknięciu "dalej" wyświetlił się komunikat: "Jeśli chcesz kontynuować, udaj się do najbliższego oddziału Banku.". Nie mam tam opcji aktywacji poprzez zamówienie kuriera lub przelewem weryfikacyjnym. Czy robię coś nie tak, czy ktoś z Was także ma taki komunikat? Dodam, że na maila także nic mi nie przyszło póki co.

  2. Jak to już po promocji? Przecież według tego co jest napisane promocja trwa do 31 marca 2016r. Czy zatem zakończyła się wcześniej?

  3. Oczywiście, promocja jest cały czas aktywna. Anonimowemu wyżej pewnie chodziło o 3. edycję.

   @up up up
   Może już kiedyś składałeś/aś wniosek i w związku z jakimiś problemami musisz teraz aktywować konto w oddziale?!

   Zawsze możesz spróbować ponownej aktywacji w promocji z innego maila.

  4. Ja w ogóle nie mogę się zarejestrować, wypełniam wszystkie pola, akceptuję regulamin i nic. Nie przekierowuje mnie na żadną inną stronę, nie dostałam tez żadnego maila z linkiem aktywacyjnym. Nigdy też nie byłam klientem banku millenium. Czy komuś też się tak zdarzyło? Będę wdzięczna za pomoc 🙂

  5. Darek, a może znalazłbyś chwilę do opisania programu poleceń Millennium?
   Oczywiście to zwykła prośba, a nie "wymuszenie" ze strony forowicza ;)))
   pozdrawiam

  6. po 1-sze dla kazdej ze stron, po 2-gie kazde kolejne polecenie to 100zl dla polecajacego. Jesli to jest marne to po jakiego wafla opisywac np. promocje Raiffeisen za 50zl? Promocja to promocja i niech kazdy sam definiuje co jest marne, a co jest godne uwagi, a jak masz za duzo siana to daj na biednych, beda wdzieczni ze VIP sie z nimi podzielil. koniec w tym temacie

  7. Nie lubię promocji z polecaniem, bo zawsze kończy się to wielkim spamem.

   Jednak muszę przyznać, że promocja Millennium jest naprawdę niezła. Nie podoba mi się tylko jedna rzecz: niższa premia za polecenie pierwszej osoby. Wiadomo, że każdy za założenie konta chciałby już te 100 zł a nie 60 zł. I jak rozwiązać ten problem?!

   Szczegóły póki co na stronie:
   https://www.bankmillennium.pl/klienci-indywidualni/konta-osobiste/polecam-bank-millennium

   • W ogóle mnie nie przekierowywało na stronę banku, ale po jakichś dwóch dniach dostałam od money manii maila z prośbą o ponowne wypełnienie formularza. Pomyślałam, że może jakieś problemy z serwerami.

   • W ogóle mnie nie przekierowywało na stronę banku, ale po jakichś dwóch dniach dostałam od money manii maila z prośbą o ponowne wypełnienie formularza. Pomyślałam, że może jakieś problemy z serwerami.

  8. Witam, trochę się pogubiłem ,czy jeżeli aktualnie nie mam konta w millenium to mogę skorzystać czy nie? Konto poprzednie zostało zamknięte 08,08,2015 .

  9. Niestety nie lapiesz sie na promocje :((( konto musialoby byc zamkniete przed 01 kwietnia 2015, a zostalo faktycznie dopiero w sierpniu tegoz roku! Pozostaje czekac na kolejna….
   Pzdr

  10. W regulaminie promocji napisane jest 5 płatności w sklepach STACJONARNYCH. Mam rozumieć, że zapłata na allegro bądź za komórkę kartą debetową nie będzie brana pod uwagę?

  11. Zgadza się. Może to być płatność kartą lub BLIKiem w sklepach stacjonarnych. Wystarczą małe płatności za batonik, czy cokolwiek, to chyba łatwo spełnić te warunki 🙂

  12. Czyli zakładam konto, nie wyrażam sprzeciwu na zgody marketingowe i potem 5 płatności na min. 360 zł w kwietniu i maju. I to wszystko?

  13. Czy można jednocześnie wziąć udział w tej promocji i być klientem poleconym w promocji poleceniowej "polecaj bank millenium i zyskaj do 1360 zł" ?

  14. Konto jest darmowe po zapewnieniu wpływu min. 1000 zł i jednej płatności kartą. Więc poczekałbym do końca lokaty. Oczywiście można się upewnić co i jak na infolinii.

  15. Na moim koncie w Money Mania nie mogę uzupełnić danych tzn.wpisać nr.konta założonego w Banku Mill.Dane konta nie chcą się edytować.Z tego co czytam do 20.04.16 należy ten numer uzupełnić w danych.

  16. Dzisiaj również wysłałem zapytanie na maila i wszystko można powiedzieć"startneło".Właśnie przed chwilą mogłem już edytować konto w Money Mania i dopisałem nr.konta Banku.

  17. Panie Darku nie otrzymałem e-maila z informacją o przyznaniu premii i złożyłem reklamacje do Moneymania.Poinformowano mnie ze to Bank przekazał listę zakwalifikowanych osób. Czy teraz złożyć reklamację do Banku Millennium ? Wszystkie wymagane warunki spełnilem.

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  Ładowanie…

  Ranking kont bankowych, marzec 2016 roku

  Rodzina 500 plus, wszystko co trzeba wiedzieć o programie + jak odebrać 500 zł