w

Łatwe 20 zł zwrotu za płatność BLIKiem + 120 zł za otwarcie darmowego Konta Godnego Polecenia 4%

20 zł zwrotu za trzy płatności BLIK na min. 30 zł w BZ WBK
Bank Zachodni WBK ruszył z kolejną promocją płatności mobilnych BLIK. Do zgarnięcia w prosty sposób jest 20 zł premii.

Nowi klienci banku mogą zgarnąć dodatkowe 120 zł premii w zamian za założenie darmowe Konta Godnego Polecenia oprocentowanego na 4% w skali roku. Jest to obecnie najlepszy rachunek bankowy na rynku!

Promocja trwa od 21 marca do 17 kwietnia 2016 r.

Uwaga: Nagrodę otrzyma pierwszych 2500 osób, które spełni warunki promocji. W poprzedniej edycji nie było problemów z otrzymaniem premii mimo niższego progu.

20 zł zwrotu za płatności BLIK

W ramach promocji “20 zł nagrody za Płatności BLIK w BZWBK24” do zgarnięcia jest łatwe 20 zł zwrotuZwrot (moneyback) może wynieść aż 67% kwoty zakupu!

Z promocji mogą skorzystać osoby posiadające konto złotówkowe w Banku Zachodnim WBK. Nie ma wymogu posiadania karty płatniczej, więc osoby nie posiadające karty również mogą skorzystać z promocji (np. starsze konta z płatną kartą).

Aby otrzymać 20 zł zwrotu wystarczy dokonać minimum 3 płatności BLIK na łączną kwotę 30 zł w sklepie lub w Internecie za pomocą aplikacji mobilnej BZWBK24 mobile lub za pomocą systemu bankowości elektronicznej BZWBK24 internet.

Wypłata nastąpi na rachunek połączony z usługą BLIK do 15 maja 2016 r.

BZ WBK przewidział limit nagród w wysokości 50 000 zł. Nagrodę otrzyma pierwszych 2500 osób, które jako pierwsze spełnią warunki promocji, tj. wykonają min. 3 płatności BLIK na łączną kwotę 30 zł.

Poprzednio limit ten wynosi 30 tys. zł), więc został zwiększony prawie dwukrotnie!

120 zł premii gwarantowanej i 4% na darmowym Koncie Godnym Polecenia

Aby otrzymać 120 zł premii trzeba założyć profil na stronie promocji, a następnie założyć darmowe Konto GP 4% i zapewnić wpływ min. 800 zł w kwietniu, maju i czerwcu.

Promocja “Godne Polecenia 4% z premią gwarantowaną 120 zł” przeznaczona jest dla osób, które nie posiadały konta złotówkowego w BZ WBK od dnia 15 sierpnia 2015 roku. Okres karencji jest więc niezwykle krótki, co jest rzecz jasna świetną wiadomością.

Sprawdź szczegóły w prześwietleniu promocji:

Nawet 388 zł odsetek rocznie!

Dzięki oprocentowanemu rachunkowi i możliwości otwarcie trzech takich kont, możemy ulokować kwotę 12 000 zł na 4% w skali roku.

Ile odsetek dzięki temu otrzymamy?

Ile zarobimy na Koncie Godnym Polecenia 4%?
Kwota lokaty
Odsetki netto miesięcznie
Odsetki netto rocznie
Odsetki netto rocznie + premia 120 zł + 20 zł
4 000 zł
10,80 zł
129,60 zł
269,60 zł
8 000 zł
21,60 zł
259,20 zł
399,20 zł
12 000 zł
31,90 zł
388,80 zł
528,80 zł

Jak zapłacić BLIK w sklepie?

37 komentarzy

Dodaj odpowiedź
 1. Tak, możesz założyć nawet trzy rachunki na 4%. A stare konto najlepiej zamknąć 🙂 Pamiętaj tylko, żeby wybrać kuriera i dostaniesz osobną przesyłkę do każdego konta.

 2. Darek jezeli zaplace jednorozowo (raz 30zl za wszystko) w jednym sklepie czy stacji np. 10zl+5zl+15zl, to zalapie sie na promocje do konca kwietnia ?

 3. Anonim, wypłata tych 20 złotych powinna wpłynąć prawdopodobnie do 20 dni roboczych. Nie mniej bardzo fajna opcja dla osób które są na etapie zakładania konta bankowego. Zawsze to bonusowe pieniądze na wydanie na co tylko się chce 🙂

 4. Można otrzymać tylko jedną premię:
  "W przypadku Uczestnika, który posiada więcej niż jedno Konto, Nagroda zostanie wypłacona tylko na jedno Konto, z którego dokonano pierwszej płatności spełniającej warunki Promocji."

  Co do wypłaty, to bank zweryfikuje spełnienie warunków do 30 kwietnia i wypłaci pieniądze do 15 maja 2016 r.

 5. Ta strona BLIKa jest do … Przybliżam i przybliżam i nadal nie wiem, gdzie można zapłacić.

  Czy dobrze widzę, że w Netto da się zapłacić BLIKiem?

 6. Anonimowy : u mnie to samo. Do kitu są ich mapy. Mnie pokazuje że u siebie w Biedronce moge płacić !
  Byłem dziś i Empiku, Kolorterze i Inmedio ( bo ponoć można u nich płacić Blikiem ) i odszedłem z kwitkiem. Robili wielkie oczy o tą formę płatnosci gdy pytałem…..
  Został mi tylko Orlen u siebie. Zatankowałem, potem kupiłem hotdoga a na końcu gazete. Warunki spełnione zostały ( 3 transakcje ). Pozostaje czekać aż zwrócą 20zł 🙂

 7. Nie jest tak różowo.
  Te 20 zł w moim przypadku jest nie do osiągnięcia.
  Przetestowałem to na 2 najbliższych punktach z BLIK-iem w mojej okolicy.
  W pierwszym stwierdzili, że nie można płacić BLIK-iem, w drugim – jak najbardziej, ale jak podał kod, to okazało się, że nie mogę tak zapłacić (nie ten bank?).
  Podsumowując: w moim przypadku BLIK z BZ WBK nie działa.
  I szkoda na to czasu i pieniędzy.

 8. Właśnie siostra chciała założyć konto w tej promocji (jako że w poprzedniej nie zdążyła, i chyba dobrze). Niestety link nie działa i daje "Error 400". Czekam na naprawienie linku!

 9. @up Poprawcie tą stronę, bo w ogóle nie widać na tej mapce wspomnianych punktów. Pokazuje tylko ich liczbę a po przybliżeniu dziwną nazwę. Nie da się kliknąć w punkt, żeby zobaczyć jego szczegóły i np. numer telefonu.

 10. dajcie spokoj z tą promocją. prawie nigdzie nie można płacić blikiem a dzisiaj odszedłem z kwitkiem nawet z jednej ze stacji orlen. masakra.

 11. Udalo mi sie w jednej piekarni koło pracy, byłam pierwszą klientką od blika i chwilę pracowałyśmy nad terminalem ; ) dodatkowo raz udalo mi sie zasilic konto w mobilet przy mega wielu próbsch. Ciągle wyskakuje kpmunikat o problemie z apką.

 12. Widzę, że słabo znacie BLIKa i BZWBK.

  Z tej promocji (i jej podobnych) można skorzystać nie wychodząc nawet z domu i nie mając nawet jakiegokolwiek smartfona (aplikacja IKO nie jest potrzebna!).

  Wystarczy mieć konto w BZWBK (lub je założyć, też w promocji) i najprostszy komputer/tablet (ostatecznie może być i ten smartfon) z dostępem do internetu, aby płacić BLIKiem i spełnić warunki promocji.

  Mam nadzieję, że sporo osób już zrozumiało o co chodzi 🙂

 13. Ja kupiłem t-shirt w sklepie internetowym + 2 dołaowania za 5zł 😛
  Mam nadzieję, że się załapię na zwrot, bo jak na razie to bardzo mało popularna płatność 😉

 14. Chciałbym się upewnić czy aby otrzymać premię gwarantowaną (120zl) muszę wybrać karte do konta czy moge wybrać opcję bez karty. Wybrałem opcje bez karty i stąd moje obawy. Niby w regulaminie promocji nic o tym nie pisze ale nie jest to dla mnie jasne… ?

 15. Rzeczywiście w tej edycji brak jest informacji o karcie. Kartę masz darmową z bankomatami (wystarczy wyrazić zgody marketingowe), więc nie wiem czemu jej nie wziąłeś 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ładowanie…

Lokata 4% z premią 50 zł + 90 zł na Groupon za założenie Wymarzonego Konta w Raiffeisen Polbank

Lokata od Zająca na 3% i Lokata Wiosenny Zysk na 2,85% w Idea Bank