w

15 zł zniżki na Allegro za wydanie 5 zł i aktywację PayU Express

Ruszyła kolejna akcja z kuponami Allegro. Tym razem do zgarnięcia jest kupon o wartości 15 zł w zamian za zakupy za min. 5 zł i płatność PayU Express.

Cały czas można też zgarnąć 2 x 20 zł zniżki za zakupy na min. 200 zł.

15 zł zniżki na Allegro od PayU Express

Z promocji skorzystać mogą posiadacze zweryfikowanego konta Allegro (na dzień 29 lutego 2016 r.), którzy nie mają aktywnej usługi PayU Express lub mTransfer Mobilny.

To, czy mamy aktywną opcję PayU Express, możemy sprawdzić przechodząc do zakładki
-> Moje zakupy -> PayU/Lista moich kart i kont.

Jeżeli spełniamy powyższy warunek to wystarczy dokonać zakupów na Allegro za min. 5 zł (bez kosztów wysyłki) i zapłacić przelewem (lista obsługiwanych banków poniżej), aktywując jednocześnie opcję PayU Express lub mTransfer mobilny.

Aktywacji dokonamy poprzez udzielenie odpowiedniej zgody (na stronie Allegro lub po zalogowaniu do banku) w trakcie opłacania Transakcji.

Szczegółowe informacje na temat dodawania PayU Express i mTransfer mobilny w poszczególnych bankach Użytkownik może znaleźć na stronie www.payuexpress.allegro.pl.

Promocja została podzielona na dwa etapy. Pierwszy etap trwa od 3 do 12 marca, drugi od 17 do 27 marca 2016 r.

 

Kupony z pierwszej edycji będą ważne tylko do 16 marca, natomiast z drugiej edycji do 31 marca 2016 r.

W ramach promocji można otrzymać wyłącznie jeden kupon o wartości 15 zł.

Zrealizować go można podczas płatności w aplikacji mobilnej Allegro, wyłącznie zapisanym rachunkiem bankowym,
przy zakupach o minimalnej wartości 15 zł (bez kosztów wysyłki).

PayU Express dostępne jest w:

 • Alior Bank
 • BGŻ BNP Paribas
 • Getin Bank
 • mBank
 • Pekao SA
 • T-Mobile Usługi Bankowe

45 komentarzy

Dodaj odpowiedź
 1. Fajna akcja, tyko ja już wcześniej skorzystałem z PayU Ex :/
  Dzisiaj to już raczej za późno. Ale ciekawe, jakbyśmy pod koniec lutego wyłączyli PayU Exspress?

 2. Coś mnie ruszyło i przy którejś z ostatnich promocji usunąłem mTransfer. Dziś zapłaciłem i dodałem PayU Ex. Dam znać, czy potwierdzi się zasadą zamykania zbędnych usług.

 3. Z getinem to nie zadziała. W aplikacji mobilnej wyskoczy komunikat o nieobsługiwanej przeglądarce i nie będzie można dokonać płatności. Oczywiście getin olewa zgłoszona sprawę.

  Co do poruszonej kwestii zarzucania niechlujstwa w poprzednich wpisach. Chodziło o niedokładne informowanie, powinieneś w każdym temacie o kuponach allegro, payu, payu express, mtransfer mobilny pisać że to wszystko nie działa w kategoriach w których nie można płacić kartą. Kiedyś zwróciłem na to uwagę, dopisałeś ale w kolejnych tematach nie ma tego dopisanego i w konsekwencji masa komentarzy że coś nie działa.

 4. Nie widziałem takiej wzmianki nigdzie w Internecie 😀 Może jednak Darek będzie lepszy i zacznie pisać takie rzeczy.

  A tak na serio czy to nie jest logiczne, ze jak promocja dotyczy płatności z góry, to nie działa w kategoriach, gdzie nie zapłacisz kartą?

 5. A czy można kupić przedmiot przez aplikację mobliną nabijając sobie przez to do wydatku 200zł, by wtedy skorzystać z tej drugiej promocji (20zł na zakupy allegro)?

 6. @upupupup
  Jakie 50zł? Przeczytaliście artykuł i regulamin? Cena do zapłaty ma być min. 15zł. To nie ta promocja gdzie trzeba za min. 50.

  @Rafal 0
  Żeby dostać kupon trzeba do konać płatności PayU Express lub mTransfer
  mobilny a w jaki sposób to zrobisz to nie ma znaczenia.

  Po wykorzystaniu kuponu nie zapomnijcie zalogować się do allegro i usunąć PayUex lub mTm oraz wszystkie zapisane karty płatnicze żeby w przyszłości znowu móc korzystać a podobnych promocji.

 7. W regulaminie jest napisane,że "nie posiadali payu express PRZED 29.02", z tego by wychodziło, źe promocja dotyczy tylko tych, co nigdy nie mieli, a nie tylko w dniu 29.02.

  • To już wiemy że usunięcie i dodanie z powrotem PayU Express nie zadziała.
   Ale czy zadziała PayU Express na drugim koncie na Allegro, aktywowane w tym samym banku ?
   Ten sam rachunek bankowy na 2 kontach Allegro ….

 8. @up
  Ja posiadałem payuex już dwa razy i dwukrotnie usuwałem a mimo to dostałem kupon. Usunąłem payuex jakiś czas temu więc przed 29.02 nie posiadałem go, przez jakiś czas. Z resztą skąd payu ma wiedzieć czy ten sposób płatności był aktywowany wcześniej, równie dobrze przed może oznaczać 10 lat temu.

 9. To było dość oczywiste, liczyłem jednak na zapis mówiący o możliwości sprawdzenia w zakładce… Skoro usunąłem wcześniej to tam nie ma niczego. Poza tym zakup i tak chciałem zrobić, po części też zrobiłem to by dać informację na tym blogu. W końcu oprócz zarabiania drobnych kwot jest to też frajda.

 10. Jezeli dokonam zakupu 14,15 lub 16 marca, to do kiedy moge wykorzystac kupon ? Czy nie jest tak, ze tylko do 16.03 inaczej przepadnie ?

 11. Z kopiowałem to z teksu fragment tekstu Darka
  Promocja została podzielona na dwa etapy. Pierwszy etap trwa od 3 do 12 marca, drugi od 17 do 27 marca 2016 r.

  Kupony z pierwszej edycji będą ważne tylko do 16 marca, natomiast z drugiej edycji do 31 marca 2016 r.

 12. Według regulaminu powinno działać. Jednak nie wiadomo, czy nie ma jakieś dodatkowej weryfikacji, a organizator zastrzegł sobie prawo do odmowy przyznania nagrody w przypadkach "nadużyć".

 13. Przepraszam za wcześniejszy wpis. Jednak otrzymałem kupon, dość późno, po tygodniu od zakupu, ale przesyłkę odebrałem dopiero w sobotę, może to miało znaczenie?

 14. Teraz pod tym linkiem jest promocja "Regulamin promocji obowiązujący od 17 do 31 marca 2016", co ciekawe dają kupon na 20 zł przy mwz 20 zł!

 15. PayU wprowadzajac nowy regulamin do ll edycji zaczyna sie miksowac od wysylki kuponow w kwocie 20zl.
  Chyba, ze jest ktos kto dostal juz kupon od 17.03 ?

 16. W tym regulaminie na kwotę 20 zł, którego link jest podany w poście jest napisane, że kupon przysługuje użytkownikom którzy:
  "w okresie od 01.08.2014 r. do 29.02.2016 r. nie dokonali płatności
  za Transakcję z wykorzystaniem kuponu obniżającego wartość płatności za Transakcję"
  No to chyba nikomu z nas nie przysługuje :-)))

 17. Tam są 2 regulaminy. Zapis o którym wspominasz jest w regulasminie na 1-16 marca, obok jest regulamin na 17-31 marca i tam jest tylko, że nie posiadali zapisanej przed 29.02.2016 usługo PayuExpress

 18. Mam problem przy aktywacji tej szybkiej płatności w Alior – gdy w Allegro pojawia się ten pierwszy komunikat, czy chcę płacić jednym kliknięciem – daję TAK, ale po zalogowaniu do banku (pod kwota przelewu) jest taka rubryczka, że akceptuję regulamin tych szybkich przelewów z okienkiem, czyli do zafajkowania, ale okienko jest nieaktywne!! Próbowałem też płacić z drugiego konta w mBank i tam z kolei też nie mam w ogóle tej rubryczki "akceptuję regulamin mtransfer mobilny", która jest pokazana na instrukcji na stronie http://payuexpress.allegro.pl. Ktos z Was miał podobne problemy? Jesteście mi w stanie doradzić? Nie zleciłem tej wpłaty z żadnego z tych 2 kont, bo bez akceptacji tych regulaminów nie jestem pewny czy mi dadzą kupon. Dodam, że oczywiście nie mam żadnym kont zapisanych w systemie.

 19. Powyższe pyt. nieaktualne – nie udało mi się aktywować na PC, ale w aplikacji tak, więc loooz 🙂 Teraz czekam na kupon, mam nadzieje że potrwa to krócej niż 2 dni

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ładowanie…

Najlepsze konta oszczędnościowe na marzec 2016 roku

Czas na odbiór 50 zł w promocji “Bądź aktywny” w Toyota Bank