w

Premiowanie za bankowanie: 600 zł w promocji rachunku „Firma to Ja” w Idea Bank (nowe warunki)

W nowym wydaniu powróciła promocja „Premiowanie za bankowanie” do bezpłatnego rachunku „Firma to Ja” w Idea BankCo miesiąc można zgarnąć 50 zł premii, czyli aż 600 zł przez cały czas trwania promocji.

Co ciekawe, mBank w nowej odsłonie promocji podwyższył premię z 600 zł na 900 zł, a Idea Bank obniżył z 900 zł na 600 zł 😉

Na szczęście, dzięki różnym warunkom promocji nie trzeba wybierać, z której promocji skorzystać. Można zgarnąć 900 zł w mBank i 600 zł w Idea Bank. Razem daje to ładną kwotę 1500 zł.


Idea Bank – Konto firmowe z premią 600 zł

Z promocji „Premiowania za bankowanie” skorzystać mogą zarówno nowi jak i obecni klienci rachunku firmowego „Firma to Ja” w Idea Bank.

Osoby posiadające obecnie rachunek „Firma to Ja” w Idea Bank muszą jednak spełnić kilka dodatkowych warunków. W ciągu 3 miesięcy poprzedzających przystąpienie do promocji:

 • Rachunek nie został zasilony żadnym przelewem (nie licząc przelewów wewnętrznych z rachunków w Idea Bank)
 • Z rachunku nie dokonano żadnego przelewu wychodzącego powyżej 1000 zł
 • Nie wykonano płatności kartą na min. 400 zł
 • Nie wykonano płatności do ZUS / US.

W pierwszej edycji akcji było wiele problemów z dostępem do nowej bankowości elektronicznej Idea Cloud i tym samym z możliwością udziału w promocji. Przed złożeniem wniosku o konto warto upewnić się, że mamy już dostęp do Idea Cloud.

Konto „Firma To Ja” to 0 zł za prowadzenie rachunku, 0 zł za standardowe przelewy zlecone przez internet (również te do US i ZUS), 0 zł za dwa pierwsze przelewy ekspresowe (Express Elixir) i 0 zł za dwa pierwsze przelewy europejskie (SEPA/EuroElixir).

Do tego można mieć bezpłatną kartę debetową pod warunkiem wykonania płatności na min. 400 zł miesięcznie. W przeciwnym razie za kartę zapłacimy 4,99 zł/mc.

Jak otrzymać 600 zł premii (12 x 50 zł)?

Sprawa jest bardzo prosta. Jeżeli spełniasz warunki przystąpienia do promocji to przejdź na stronę promocji i złóż wniosek o konto „Firma to Ja”.

Po aktywacji konta musisz jeszcze przystąpić do promocji. Można to zrobić online, telefonicznie lub w oddziale banku.

Premię w promocji „Premiowanie za bankowanie” otrzymasz za:

Okazuje się, że maksymalną premię 50 zł netto miesięcznie można otrzymać już po wykonaniu 3 wpłat do wpłatomatu po min. 1000 zł każda.

Oczywiście warunki można spełniać dowolnie. Można np. wykonać jeden przelew do ZUS i jedną wpłatę gotówki.

Premia wypłacana będzie do 10. dnia miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków.

Konto „Firma to Ja”


Konto „Firma to Ja” to:

 • 0 zł za prowadzenie konta
 • 0 zł za kartę debetową po wykonaniu płatności na min. 400 zł miesięcznie
  • 4,99 zł w przeciwnym razie
 • 0 zł za wypłaty gotówki w wszystkich bankomatów w kraju
 • 0 zł za wpłaty gotówki w oddziałach
 • 0 zł za wpłaty w wyznaczonych wpłatomatach
 • 0,3%, min. 5 zł za wypłaty gotówki w oddziale
 • 0 zł za przelewy Elixir
 • 0 zł za przelewy do ZUS i US
 • 0 zł za dwa przelewy ekspresowe w miesiącu (Express Elixir)
 • 0 zł za dwa przelewy SEPA w miesiącu
 • 0 zł za zlecenia stałe
 • 0 zł za polecenia zapłaty
 • Lokata 4% na 1 miesiąc
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

12 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Anonimowy
Anonimowy
8 lat temu

Poprzednia promocja to fake. Premii nie wypłacili z powodu kłopotów z cloud. Taki numer robi się raz, Idea gra nieczysto. I w dodatku znów szukają……..

Anonimowy
Anonimowy
8 lat temu

Co znaczy nie wyplacili? Reklamacja i tyle. Zawsze placa :] Predzej czy pozniej, ale placa :]

Anonimowy
Anonimowy
8 lat temu

Właśnie. Ja musiałem złożyć dwa razy, ale w końcu zapłacili 🙂

Anonimowy
Anonimowy
8 lat temu

Korzystam z tej promocji od kilku miesięcy. Dostaję 93 zł premii z czego bank od razu pobiera 18 zł podatku

Początki były trudne, ale jak uporali się z Idea Cloud to już nie ma na co narzekać. No może na słabsze lokaty i brak możliwości zmiany odnawialności online. Trzeba dzwonic i truć dupę na infolinii.

Anonimowy
Anonimowy
8 lat temu

Proszę się na to nie nabierać! Dużo obiecanek, a potem to już tylko tandeta. Ja kiedyś zalogowałem się do starego systemu Idea, aby założyć lokatę. Ten dawny fakt zadecydował, że oferta premiowanie za bankowanie nie zadziała u mnie do jakiegoś rzekomego przeniesienia do nowego systemu, które od 6 tygodni pomimo monitów telefonicznych i mailowych z mojej strony nie dochodzi do skutku. To zwykła tandeta i tyle. Tak samo jak sztuczki z odnawianiem się lokat na minimalny procent. Jest tak wiele banków i ciekawych promocji, opisywanych również na tym ciekawym blogu. To jednak jeden z tych nielicznych wyjątków, które należy omijać z daleka.

Anonimowy
Anonimowy
8 lat temu
Reply to  Anonimowy

Mam dokładnie to samo..

Anonimowy
Anonimowy
8 lat temu

Autor bloga nie mógł przewidzieć polecając produkt bankowy prawdziwych realiów z nim związanych, ale proszę przynajmniej w przyszłości opisując produkty finansowe tego dostawcy wspominać, że bank przysparza klientom problemów, nie wypełnia zobowiązania ofertowego stosując pewne zabiegi formalne i generalnie jest niewiarygodny.

Jak już cię przeniosą do owego nowego systemu, to się okaże, że promocja nie może zostać zastosowana, bo jej aktywacja nastąpiła za późno. Ha ha ha. Syf i tyle.

Anonimowy
Anonimowy
8 lat temu

Składajcie reklamacje!

Darek M.
Darek M.
8 lat temu

Pisałem w komentarzach do poprzedniego wpisu i tutaj też, że było wiele problemów. Sam musiałem reklamację składać dwa razy. W końcu premię otrzymałem. Także słuchajcie rad powyżej i składajcie reklamację. To nie Wasza wina, że bank Wam nie udostępnił nowego systemu Idea Cloud. W końcu zakładaliście konto ze strony reklamującej promocję, więc sprawa jest na 99% do wygrania.

Anonimowy
Anonimowy
8 lat temu

Potwierdzam problemy w całej rozciagłości.

IdeaBank aspiruje do bycia instytucją dedykowaną szczególnie biznesowi i obsłudze działalności gospodarczych. Marketingowo stawia na taki kierunek działań. A w praktyce to nieprzeciętne dziadostwo. Po prostu śmiech na sali.

Bardzo nietrafiona wcześniejsza rekomendacja. Nie zmienia to jednak wysokiej rangi i renomy tego bloga.

Taki mBank, czy Biz Bank co najmniej dwie klasy jakościowe wyżej. Tak uważam osobiście.

Proszę sobie wyobrazić, że oferta dla firm w BiZ Banku obowiązująca do 31.01.2016 roku zapewnia na głównym koncie firmowym 4% do 10.000 zł a na towarzyszącym mu firmowym oszczędniościowym rachunku lokacyjnym 3% dla wysokokwotowych nakładów.

Nie wiem, jak ta oferta przedstawia sie obecnie, ale po co zaprzątać sobie głowę niedopracowaną śmieciową ofertą IdeaBanku, wyglądającą ładnie i kusząco tylko na folderze reklamowym ?

Anonimowy
Anonimowy
8 lat temu

Dzień dobry, …trzy reklamacje, ..informacja od banku o nadaniu numeru dla reklamacji, …zero odzewu, czy reklamacja jest uznana, …konto nadal bez migracji do nowego systemu transakcyjnego. Naprawdę !

magnif
magnif
8 lat temu

U mnie również 2 reklamacje, rozpatrzone negatywnie. Konto już zamknęłam, bo nie zamierzam się z dziadami użerać. Zostaję w mbanku. Konto w ideabanku to była jedna wielka wtopa. Nic im nie działa jak trzeba a winę przerzucają na klienta. Nawet jeden z pracowników przyznał, że promocja "premiowanie za bankowanie" jest wyjątkowo wredna i zawiera milion niejednoznacznych haczyków. Pierwszy raz jestem jakimiś działaniami banku tak zdegustowana. Omijać z daleka radzę.

Co myślisz?

300 zł za polecenie karty kredytowej Citibank i tablet Lenovo Tab2 A-7 30 dla poleconego

100 zł premii za otwarcie konta + 50 zł za każde polecenie w ramach „Mam PKO”