w

2,7% na koncie oszczędnościowym i 3,5% na lokacie mobilnej do Konta 360° w Banku Millennium

Kontynuując temat oszczędzania chciałbym przypomnieć o najlepszym koncie oszczędnościowym na rynku oprocentowanym 2,7% w skali roku w Banku Millennium.

Tak wysoko oprocentowane konto oszczędnościowe możemy założyć otwierając Konto 360º, którego prowadzenie, a także karta do konta oraz wypłaty ze wszystkich bankomatów mogą być darmowe.

Wystarczy jedna płatność kartą do konta lub BLIKiem w miesiącu oraz wpływ min. 1000 zł miesięcznie. Wraz z atrakcyjnym Kontem 360° klienci otrzymują również lokatę mobilną 3,5%.2,7% na koncie oszczędnościowym dla nowych środków do 100 tys. zł

Konto oszczędnościowe to miejsce, gdzie sam trzymam płynne środki z funduszu awaryjnego. W razie potrzeby mam błyskawiczny dostęp do moich pieniędzy w każdym momencie.

Konto oszczędnościowe w Banku Millennium oprocentowane jest na 2,7% w skali roku dla nowych środków do 100 tys. zł, co jest jedną z najlepszych ofert na rynku (pomijam tutaj konta oszczędnościowe z limitem do 10 tys. zł).

Promocyjne oprocentowanie obowiązuje przez okres 92 dni i jest liczone od dnia, w którym nastąpi pierwsze przekazanie nowych środków na konto w okresie Promocji.

Nowe środki są z kolei obliczane jako jednoczesna nadwyżka nad środkami na Koncie Oszczędnościowym oraz łącznym zaangażowaniem klienta w banku na koniec 14 maja 2016 r. (ROR, rachunki oszczędnościowe, lokaty terminowe oraz rachunki inwestycyjne). Promocja trwa do 2 lipca 2016 r. włącznie.

→ Przejdź do: Konto Oszczędnościowe na 2,7% w Banku Millennium

3,5% na Lokacie Mobilnej

Podwyższone oprocentowanie lokaty mobilnej otrzymamy dzięki „Rozszerzonej rzeczywistości” – nowemu rozwiązaniu w aplikacji mobilnej banku. Rozwiązanie przetestowałem i działa 😉

Aby założyć lokatę na preferencyjnych warunkach:

 • Zainstaluj aplikację mobilną Banku Millennium
  o Jeżeli nie masz konta, możesz założyć na stronie banku.
 • Zaloguj się i z bocznego menu wybierz zakładkę „Rozszerzona rzeczywistość”
 • Skieruj aparat telefonu na baner na stronie „Lokaty mobilnej”
 • Po „rozpakowaniu” prezentu wyskoczy 3,5% i przycisk kierujący nas do wniosku o promocyjną lokatę.
  • Na 3-miesięcznej lokacie mobilnej można ulokować od 500 zł do 10 000 zł
  • Oprocentowanie 3,5% w skali roku obowiązuje posiadaczy Kont 360º

Jedna osoba może założyć tylko jedną lokatę mobilną.

Uwaga: Opcja dostępna w aplikacjach na iOS od wersji 4.3.0 i na Androida od wersji 4.3.76 (z wyłączeniem telefonów z procesorami w architekturach x86 i mips).

Konto 360º i Konto 360º Student: szczegóły i opłaty 

Prowadzenie Konta 360º, a także karta do konta oraz wypłaty ze wszystkich bankomatów mogą być darmowe. Warunki są proste – wystarczy jedna płatność kartą do konta lub BLIKiem w miesiącu oraz wpływ min. 1000 zł miesięcznie.

Konto 360° to:

 • 0 zł za prowadzenie konta przy wpływach min. min. 1000 zł oraz min. jednej płatności karta / BLIKIEM w miesiącu
  • 8 zł w przeciwnym razie
 • 0 zł za kartę do konta (Visa PayWave) przy wpływach min. min. 1000 zł oraz min. jednej płatności karta / BLIKIEM w miesiącu
  • 7 zł w przeciwnym razie
 • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów przy wpływach min. min. 1000 zł oraz min. jednej płatności karta / BLIKIEM w miesiącu
 • 0 zł za zlecenia stałe
 • 0 zł za BLIK’a (płatności i wypłaty z bankomatów)
 • 0 zł za pomoc medyczną i techniczną z „Pakietem Bardzo Pomocnym” przez okres 12 miesięcy od otwarcia konta, potem 4,98 zł
 • 3,5% w skali roku na 3-miesięcznej lokacie mobilnej
 • 2,7% w skali roku dla nowych środków do 100 tys. zł na koncie oszczędnościowym 

Osoby, które założą konto potwierdzając wniosek przelewem muszą się liczyć się z nałożonymi limitami na transakcje w wysokości 5 tys. zł miesięcznie. Dlatego dobrze w wolniejszej chwili odwiedzić później którąś z placówek banku. Mają ich sporo, a w centrach handlowych są czynni także w weekendy.Dokumenty / linki

 • Strona Banku: Konto oszczędnościowe na 2,7% do 100 tys. zł
 • Regulamin promocji „Nowe środki na koncie oszczędnościowym”

(function(w,d,s,l,i){w[l]=w[l]||[];w[l].push({’gtm.start’:

new Date().getTime(),event:’gtm.js’});var f=d.getElementsByTagName(s)[0],

j=d.createElement(s),dl=l!=’dataLayer’?’&l=’+l:”;j.async=true;j.src=

'//www.googletagmanager.com/gtm.js?id=’+i+dl;f.parentNode.insertBefore(j,f);

})(window,document,’script’,’dataLayer’,’GTM-TRMLD2′);

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

5 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Anonimowy
Anonimowy
8 lat temu

Hmm, ciekawie to wygląda. Jak teraz założę konto to promocyjne oprocentowanie będzie trwało przez 92 dni od wpłaty nowych środków?

Anonimowy
Anonimowy
8 lat temu

Ciekawe ale nie trawię. Poszukuje banku oferującego stabilne, przyzwoite warunki dla stałych klientów. Wszystkie promocje na 3 miesiące robią wrażenie piramid finansowych reklamowanych dla ściągnięcia nowych klientów. A później zamykamy sklepik i wiejemy.

Darek M.
Darek M.
8 lat temu

Dlatego można zastosować taką strategię:
– zakładasz konto na siebie
– zakładasz konto na żonę

Środki przelewasz między kontami tak, aby zawsze łapać się na promocyjne oprocentowanie. Tak naprawdę nie jest to zbyt wiele roboty, wystarczy sobie w telefonie ustawić odpowiednie przypomnienia.

Anonimowy
Anonimowy
8 lat temu

potwierdzam co mowi Darek – mam tak z zona – raz na okolo 3 miesiace wykonuje 1 przelew (bezplatny – elixir) i tyle…

Anonimowy
Anonimowy
8 lat temu

nigdy nie wiadomo na jakie oprocentowanie ma się konto. Millenium nie udostępnia tej informacji w prosty sposób tak więc człowiek nie ma pewności czy w danym momencie jest 3,5% czy może 0.8% to jest spory minus

Co myślisz?

Darmowe przejazdy taksówką: 100 zł w UBER oraz 50 zł w mytaxi

Zarabianie na promocjach bankowych. Podsumowanie moich dokonań w grudniu 2015 r. (równowartość odsetek od kwoty 238 tys. zł!)