w

BZ WBK: 4% do 12 tys. zł na Koncie Godnym Polecenia z darmową kartą do końca czerwca 2017 roku!

Bank Zachodni WBK wystartował z kolejną promocją Konta Godnego Polecenia. Tym razem nowi klienci są kuszeni oprocentowaniem 4% do 4 tys. zł oraz zwolnieniem z opłaty za kartę aż do 30 czerwca 2017 roku!

Dodatkowo, w promocji założyć można aż trzy Konta Godne Polecenia, dzięki czemu na 4% będziemy mogli ulokować aż 12 tys. zł.

Do promocji można przystąpić aż do 30 czerwca 2016 roku. Jak zawsze przy tego typu promocjach warto poczekać na jakąś promocję z premią.

→ Przejdź do: Konto Godne Polecenia 4%

120 zł za otwarcie darmowego Konta Godnego Polecenia 4% w BZ WBK

Zalety Konta Godnego Polecenia 4% to bezpłatne prowadzenie rachunku, oprocentowanie 4% do 12 tys. zł, darmowa karta i darmowe bankomaty w kraju do 30 czerwca 2017 roku.

Załóż bezpłatne konto, zapewnij trzy wpływy po 800 zł i zgarnij 120 zł premii!

Konto Godne Polecenia oprocentowane na 4% + darmowa karta

Przed tygodniem wystartowała promocja “Konto na 4%“, w ramach której otrzymamy preferencyjne oprocentowanie 4% do 4 tys. zł na Koncie Godnym Polecenia oraz zwolnienie z opłaty za kartę MasterCard Omni lub MasterCard PAYBACK Omni do 30 czerwca 2017 roku!

Zwolnieniu podlega opłata miesięczna za kartę, sprawdzenie dostępnych środków lub wygenerowanie mini wyciągu w bankomatach, wygenerowanie nowego numeru PIN w Placówce oraz generowanie zestawienia operacji.

BZ WBK na razie nie specjalnie chwali się nową promocją. Być może jeszcze testowane są nowe wnioski o konto i warto poczekać z założeniem konta. Wniosek o konto w promocji złożyć można wyłącznie za pośrednictwem Internetu, telefonu lub poprzez aplikację mobilną BZWBK24.

Warunki otrzymania oprocentowania 4%:

 • Nie złożenie sprzeciwu co do przetwarzania danych w celach marketingowych
 • Wyrażenie zgody na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną.

Jak ulokować 12 tys. zł na 4%?

Regulamin promocji “Konto na 4%” precyzuje jasno, że można posiadać aż trzy oprocentowane rachunki Godne Polecenia 4%.

Aby nie było problemów, konto najlepiej założyć nie będąc zalogowanym do bankowości elektronicznej. Po prostu wypełniamy wniosek na stronie banku wybierając kuriera jako metodę aktywacji konta.

W przeciwnym razie wniosek może być od razu odrzucony lub może nie być oprocentowany.

→ Załóż kolejne Konta Godne Polecenia na 4%


Dokumenty:

 • Regulamin promocji “Konto na 4%”

59 komentarzy

Dodaj odpowiedź
 1. 1. "W okresie Promocji Uczestnik może ,otworzyć maksymalnie trzy Konta. Kolejne Konta nie zostaną objęte PROMOCJĄ. " (regulamin promocji Punkt 4 (zasady i warunki promocyjne), podpunkt 3).

  2. "Wniosek o otwarcie Konta Godnego Polecenia z usługami bankowości elektronicznej BZWBK24 w promocji Konto na 4%, składany za pośrednictwem Internetu"
  (regulamin punkt 2 (Definicje) podpunkt 1).
  ———————–
  Tak więc wkradło się kilka błędów 🙂

 2. Jakich błędów? Bo z tego co zacytowałeś to wszystko się zgadza.

  A co do wniosku, to powinien pojawić się dedykowany formularz. Czas pokaże jak to będzie wyglądało.

 3. Wniosek o KGP złożyłem w dniu 31.10.2015r. oraz wykonałem przelew na kwotę 1 zł do chwili obecnej brak odzewu ze strony banku oraz brak zwrotu 1 zł.

 4. Przed chwilą otrzymałem e-maila od BZ WBK, cyt:
  Szanowny Kliencie,
  Uprzejmie informujemy, że wniosek o numerze 14-848455 złożony w dniu 2015-10-31 08:02 został odrzucony. W przypadku pytań, prosimy o kontakt z doradcą pod jednym z poniżej wymienionych numerów telefonu.

  Z poważaniem
  Bank Zachodni WBK S.A.
  Może powodem odrzucenia wniosku jest to, że wcześniej miałem KGP i wypowiedziałem w związku z wprowadzeniem opłaty 7 zł. za kartę debetową?

 5. Mamy już "jutro" i …. ? 🙂
  A może chociaż coś więcej wiadomo jaka to ma być niespodzianka z jakimi korzyściami dla klienta 🙂 ?

 6. Promocja jeszcze nie ruszyła. Nie bez powodu o niej jeszcze nie piszę a przez nadgorliwość można było stracić. Jutro już powinna akcja ruszyć.

 7. Jak akcja nie ruszyła, jak ruszyła w terminie 04.11.2015r. do 24.11.2015r. za założenie konta w BZ WBK od Agory można otrzymać 100 zł oraz oprocentowanie KGP na 4% do 4000 zł.

 8. Promocja Agory nie obejmuje obecnych klientów. A co z 'bazową' promocją konta? Czy będąc posiadaczką konta GP mogę otworzyć dwa kolejne i będą one oprocentowane na 4%?

 9. @up
  Bardzo dobre pytanie, bo sam jestem takim klientem 🙂 Zaraz dzwonię do banku.

  Osobę narzekającą na niby nieprawdziwe informacje zapraszam na maila. Wyjaśnię wszystko i pokażę dowody 🙂

 10. Ok, już wiem. Można założyć trzy takie konta. Postaram się na dniach dodać opis ze screenami jak taki proces przebiega, żeby gdzieś nie popełnić błędu.

 11. Strona działała już nawet przedwczoraj.

  We wpisie na temat promocji tłumaczyłem, że wczoraj trwały jeszcze testy i oficjalny start miał miejsce dzisiaj. Taką informację otrzymałem od Organizatora i przekazałem dalej. Co miałbym niby napisać Twoim zdaniem? Zaoferowałem dokładnie wyjaśnienie sprawy face to face, jeżeli nie daje Ci to wciąż spokoju, ale widzę, że kolega woli posiać trochę hejtu w moją stronę.

 12. Panie kolego Akcja ruszyła wczoraj, a nie dzisiaj i to jest udokumentowane w Regulaminie Promocji od Agory. Przeczytaj regulamin. Jestem tego przykładem, gdyż wczoraj tj. 05.11.2015 r. zarejestrowałem się w Akcji promocyjnej
  „Godne Polecenia 4% z premią gwarantowaną 100 zł”

 13. Mam konto w WBK założone we wrześniu 2015. Jak wobec tego mogę założyć 2 pozostałe konta Godne polecenia, aby ulokować na nich pieniądze na 4%.

 14. Nie kwalifikuję się na premię, ale postanowiłam otworzyć konto ze względu na oprocentowanie. Skorzystałam z opcji przelewu z innego banku, myk myk dostałam na maila umowę, a w niej stoi: "oprocentowanie wynosi 0,00%". Czekam na kontakt z banku, bo nie mogę się dodzwonić na infolinię.

 15. Bank musi mieć jakieś problemy, bo chyba tylko z kontami zakładanymi przez kuriera nie ma problemów. A przecież tak jest drożej dla banku.

 16. Konto Godne Polecenia to tani chwyt marketingowy. Złożony wniosek o drugie konto (pierwsze założyłem przez przelew) 26.11.2015 poprzez kuriera, do dziś cisza. Wnioski (2 i kolejny) poprzez przelew weryfikacyjny, odrzucane. Pod podanymi numerami tel. nie uzyskasz żadnych wiążących odpowiedzi, jedynie ble,ble.
  Pisząc poprzez pocztę elektroniczną to samo. Ludzie nie chcecie się denerwować dajcie sobie spokój z tymi Kontami. BZ WBK nie dorósł do tego, amatorszczyzna i to na niskim poziomie.

 17. Ok to znaczy jak ? 26.11.2015 złożony wniosek z kurierem, dzisiaj jest 09.12.2015 i cisza, zero kontaktu ze strony BZ WBK. Może do czerwca 2016 ktoś się odezwie, he he.

 18. To chyba jakiś rekord 😀
  Ja bym zadzwonił do banku z pytaniem co się dzieje. Ewentualnie możesz też spróbować przez formularz kontaktowy na stronie promocji.

 19. Darku M. nie czytasz tego co piszę. Pisałem wcześniej, o braku jakichkolwiek wyjaśnień czy odpowiedzi. Ani telefonicznie ani e-mailowo nie dowiesz się nic. Bank leje na klientów.
  Wrażenie jakbyś rozmawiał z czubkami. Sory ale tak to wygląda, dlatego napisałem ten post aby ostrzec innych przed nieuczciwym, amatorskim bankiem BZ WBK.

 20. Eee, no przesadzasz, ja czytam dokładnie co Ty piszesz. Postaraj się zrobić to samo. Organizatorem ? Jakim i czego? Jedyną stroną w tej promocji jest BZ, Ty zapewne mylisz promocje, ta Agory nie ma tu nic wspólnego, ona się już skończyła, ja z niej skorzystałem, udało mi się założyć jedno konto. A KGP na 4% to działka wyłącznie BZ.

 21. Taka prośba, żeby używać opcji Nazwa/Adres URL i podawać samo imię. Łatwiej się pisze do kogoś per imię niż do kilkunastu anonimowych 🙂

  Przeczytałem, ale z tego komentarza przecież nic nie wynika. Problemy są dobrze znane, natomiast nikt kto założył dodatkowe konta przez kuriera nie raportował problemów. Skoro postanowiłeś jednak pójść pod prąd … to na problemy sam się pisałeś. Niestety nie potrafię tutaj pomóc.

  WBK to 3-4 największy bank w Polsce, wielka korporacja. Ten kto pracował w korporacji wie, jak ciężko załatwić pewne, nawet najbardziej proste sprawy.

 22. Ja rozumiem, że można mieć jakieś pretensje, ale wszędzie gdzie się dało pisałem, żeby zakładać przez kuriera. Wiem doskonale, że wg regulaminu można założyć inaczej, jednak jak widać system z automatu zakładał stare KGP bez oprocentowania.

  Nic na to nie poradzę, mogę tylko wszędzie doradzać, żeby używać opcji kuriera do czasu potwierdzenia, że inne drogi działają.

 23. Zakładałem przez kuriera 2 dodatkowe konta. I … pupa, konta nadal są nieaktywne – pojawiły się jakieś 3 tygodnie temu. Na moje pytanie o aktywację – jakiś student na infolinii udzielił informacji – bank ma nieograniczony czas na aktywacje kont. Zatem kurier wcale nie taki doskonały …

 24. Dzwoniłem, okazało się, że mam "nieczytelny" skan dowodu osobistego. Zakładając pierwsze konto przez internet dołączyłem pliki ze skanem z zamazanymi danami jak na linku z bik
  Konto zostało założone. Wnioskując o dwa kolejne (opcja przez kuriera, ale i tak trzeba podać dane), za każdym razem dołączałem pliki ze skanem. Kurier miał kopie wyglądające jak 10 xero kopia oryginału.

  Na infolinii poinformowali, że jedyne wyjście to udanie się do oddziału i zezwolenie na wykonanie skanu dowodu. Nie bardzo chcę się zgadzać na taki skan i nie rozumiem jak bank mógł założyć bez problemów konto przez net na kopię dowodu z zamazanymi danymi, a w pozostałych dwóch przypadkach odmawia aktywacji takich kont? Najwyżej zaczekam na wpływ premii z promocji i w ramach protestu złożę dyspozycję zamknięcia rachunku …

 25. Mam pytanie do osób które już mają kilka KGP. Mam konto od dłuższego czasu, czy w ramach promocji mogę założyć 3 KGP na 4% czy tylko 2? W/g regulaminu mogę otworzyć w okresie promocji.
  Drugie pytanie czysto techniczne, wszystkie te konta są widoczne po zalogowaniu tzn. maja ten sam NIK?

 26. Założyłem w/w konto w promocji 100zł – stąd moje pytania:
  – bank miał nie pobierać opłaty za kartę do czerwca 2017 r. na początku stycznia pobrało mi z konta 7 zł za kartę, czy były jakieś dodatkowe warunki po spełnieniu których nie pobierają opłaty ???
  – kiedy zostanie wypłacona premia ???
  Będę wdzięczny za odpowiedź.

 27. 1. Trzeba zadzwonić i zgłosić reklamację (brak odpowiedniej zgody na marketing, która zapewne była zaznaczona w umowie). Ten sam problem ma niestety wiele osób, ale kasę oddają i przepraszają 🙂
  2. To raczej komentarz do innego wpisu (w sumie były dwie promocje i trzecia trwa obecnie).

 28. Jakie problemy? 🙂 Są opóźnienia w związku z dużym zainteresowaniem.

  Co do oprocentowania, to 4% zapisane jest w osobnym regulaminie promocji podlinkowanym na końcu wpisu 🙂

 29. "Też mieliście wpisane w umowie oprocentowanie konta 0% ???" – ja taką podpisałem w tym tygodniu – będą normalnie naliczać to 4%? :/

 30. witam. mam pytanie do tej promocji. czy termin 30 czerwca dotyczy tylko zwolnienia karty z opłat? czy tez do tego terminu jest to oprecentowanie na koncie? bo nie wiem czy już w lipcu mam rezygnować z tych kont czy dalej bedzie to oprocentowanie 4%? Proszę o odp. jest mozesz.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ładowanie…

Kupony o wartości 20 zł na Allegro w promocji “Kupon dla aktywnych”

Ranking lokat bankowych – listopad 2015 r.