w

100 zł za otwarcie konta Inteligo + 150zł za polecenie w programie Mam Inteligo

W programie polecającym Mam Inteligo do zdobycia jest do 150zł dla osoby polecającej (jednorazowo za polecenie co najmniej jednej osoby) oraz 100zł dla osoby poleconej.

Szczegóły programu maminteligo.pl

Polecając konto Inteligo w każdym etapie można otrzymać bon zakupowy do sklepu empik.com o wartości 150 zł, a osoba, która skorzysta z takiego polecenia,  otworzy konto Inteligo i będzie z niego korzystać w sposób określony w Regulaminie, otrzyma bony o wartości 100 zł.
Osoba polecająca otrzyma jeden bon do empiku o wartości 150 zł jeśli znajdzie się wśród pierwszych 500 zgłoszeń w każdym z etapów!
Natomiast osoba polecona otrzyma bon na 100 zł po spełnieniu warunków Regulaminu.
Etapy programu:
 • I etap 11.03-10.04.2013r.
 • II etap 11.04-10.05.2013r.
 • III etap 11.05-10.06.2013 r

Warunki programu – czyli jak otrzymać 100zł

Aby otrzymać 100 zł do sklepu empik.com należy:
 • otworzyć konto z wykorzystaniem unikalnego kodu (PDI1401045907),
 • wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla celów marketingowych,
 • zaakceptować Regulamin programu,
 • dokonać transakcji bezgotówkowych pierwszą kartą Inteligo wydaną do rachunku głównego na łączną kwotę 300 zł, przy czym transakcje powinny zostać wykonane i rozliczone w ciągu 30 dni od dnia podpisania umowy o konto. Płatności internetowe wykonane kartą nie są brane pod uwagę.
 • w chwili ustalania prawa do nagrody posiadać konto Inteligo.
Bony zakupowe będą przekazywane w ciągu 15 dni roboczych od chwili ustalenia prawa do nagrody, czyli spełnienia wszystkich powyższych warunków.

Jak otrzymać kolejne 150zł

 1. Załóż konto Inteligo
 2. Zarejestruj się w programie Mam Inteligo
 3. Polecaj konto Inteligo
 4. Wygrywaj nagrody:
 • Nagroda gwarantowana – bon zakupowy do empik na 150zł
 • Nagrody dodatkowe – dla najaktywniejszych uczestników (5 x Playstation 3, 2 x kino domowe Samsung, 1 x Samsung TV 3D)
Więcej o programie poleceń:
 • Zasady konkursu

Nagroda gwarantowana
Kupony o wartości 150 zł do sklepu empik.com otrzymasz jeśli zmieścisz się w puli 500 poleceń w każdym z etapów! W trakcie trwania danego etapu otrzymasz tylko jeden bon o wartości 150 zł bez względu ilu osobom skutecznie polecisz konto.
Bony będą przekazywane uczestnikom konkursu na widniejące w danych Inteligo adresy e-mail. Bon obowiązuje na cały asortyment. Aby skorzystać z kodu, należy podczas dokonywania płatności na stronie sklepu wybrać płatność z góry i jako formę płatności – ekartę. Bony mają ważność do 31 lipca 2013r.
Nagrody specjalne
Nagrody specjalne zostaną przyznane najbardziej aktywnym klientom. Im większej liczbie osób skutecznie polecisz konto Inteligo tym większą szansę masz na otrzymanie nagrody specjalnej. Nagrody zostaną przyznane po zakończeniu wszystkich 3 edycji programu.

Skuteczne jest polecenie, w wyniku którego nowy Klient otworzy konto Inteligo oraz w ciągu 30 dni od podpisania umowy wykona kartą wydaną do rachunku głównego płatności w punktach usługowo-handlowych na kwotę minimum 300 zł.
Nagrody dodatkowe:
 • Telewizor 3D SAMSUNG UE55ES6800 – dla osoby z największą liczbą skutecznych poleceń (minimum 14 skutecznych poleceń),
 • Kino domowe SAMSUNG HT d6750w – dla kolejnych dwóch osób z największą liczbą skutecznych poleceń (minimum 10 skutecznych poleceń),
 • Konsola SONY Playstation 3 Super Slim 500 GB Niebieski + 2 kontrolery – dla kolejnych pięciu osób z największą liczbą skutecznych poleceń (minimum 6 skutecznych poleceń).

Konto Inteligo

Inteligo jest internetowym kontem, prowadzonym przez największy bank w Polsce – PKO BP. Dzięki czemu przelewy pomiędzy tymi bankami dochodzą niemal natychmiastowo (nie dotyczy przelewów wykonanych w nocy).
Zalety konta Inteligo:
 • 0 zł za prowadzenie konta i przelewy krajowe przez Internet
 • 0 zł za wydanie karty i jej używanie przy miesięcznych, rozliczonych transakcjach bezgotówkowych wykonanych kartą na kwotę min. 100 zł miesięcznie
 • 0 zł za wypłaty z tysięcy bankomatów PKO Banku Polskiego i BZ WBK
 • wsparcie wybranej inicjatywy charytatywnej: Edukacja, Nadzieja, Zdrowie lub Ekologia – projekty realizowane przez Fundację PKO Banku Polskiego oraz jej Partnerów Strategicznych
 • W ramach konta Inteligo indywidualnego lub wspólnego możesz otworzyć dowolną liczbę rachunków – ułatwi Ci to zarządzanie Twoimi finansami. Dzięki otwarciu konta Inteligo, zyskujesz najbardziej przyjazny serwis oraz produkty finansowe online
 • szybkie przelewy bez podawania numeru rachunku
 • debet i kredyt – minimum formalności i procedur
Wady:
 • Potrzeba wykonania transakcji kartą do konta na min. 100zł miesięcznie aby karta była darmowa.
Więcej:

 • Regulamin programu poleceń – Mam Inteligo

Wnioski

Do wyboru mamy dwie promocje konta Inteligo. W pierwszej otrzymamy 50zł bezpośrednio na otworzone konto. W drugiej do zdobycia jest 100zł w postaci bonu do sklepu empik. Dodatkowo, gdy już posiadamy konto Inteligo, to w przypadku polecenia kolejnej osoby do zdobycia jest dodatkowe 150zł.
Wybór promocji i decyzja, czy warto z niej skorzystać należy do was. Główny warunek to wykonanie transakcji na 300zł w ciągu 30 dni od otworzenia konta. Można się tu wspomóc płatnościami w Żabce. Niestety płatności internetowe są wykluczone.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Anonimowy
Anonimowy
11 lat temu

Nie założe konta Inteligo, powód? Brak wpłatomatów!

Anonimowy
Anonimowy
10 lat temu

Mam nadzieję że bedzie kolejna akcja " Mam Inteligo " bo w sierpniowej nie powiodło mi się, ale pod koniec roku zmobilizuję znajomych do otwarcia tego konto, bo warto, jest bardzo wygodne… no i mozna na nim zarabiac jak widać 🙂 albo chociaż zbierać nagrody 🙂

Co myślisz?

Premia 50 zł za założenie konta w Inteligo na Gruper

Alior Bank – Konto Rozsądne ze zwrotem 5%