w

Idea Bank – Lokata na Dobry Początek – 8% brutto

Klon oferty Getin Online – Lokaty na Start został wprowadzony tym razem przez Idea Bank, również z grupy Leszka Czarneckiego – Getin Noble Bank S.A.
Oferta Idea Banku – Lokata NA DOBRY POCZĄTEK jest niemal lustrzanym odbiciem oferty Getin Banku. Oferuje ona w tej chwili najwyższe oprocentowanie 6,44% netto (8% brutto) na okres dwóch miesięcy.

Szczegóły lokaty:
Ograniczenie
Z Lokaty może skorzystać Klient, który do momentu poprzedzającego złożenie dyspozycji założenia Lokaty nie zawarł z Bankiem umowy produktu finansowego prowadzonego przez Bank na podstawie „UMOWY RAMOWEJ o udostępnienie Bankowości Telefonicznej, o udostępnienie Bankowości Internetowej i wykonywa nie czynności bankowych”  ani nie ulokował środków pieniężnych na rachunkach terminowych lokat oszczędnościowych prowadzonych przez Bank.

Oferta ważna tylko do 15 września.
Uwaga:
Wciąż nie możemy być pewni, że od nowego roku nowy Rząd nie zafunduje nam zmiany ordynacji podatkowej likwidującej możliwość omijania podatku Belki. Z tego powodu opisywana lokata ma dodatkowy plus jako, że zakończy się jeszcze w tym roku.
Więcej informacji na temat lokaty w karcie produktu. (http://www.ideabank.pl/idea/doc/Lokata_na_dobry_poczatek.pdf)
Dzięki temu, że jest to lokata z dzienną kapitalizacją odsetek (omijająca podatek Belki) możemy zastosować optymalizację (http://drogadowlasnegom.blogspot.com/2011/08/optymalizator-lokat-z-dzienna.html), aby wycisnąć jak najwięcej. Kwota optymalna wynosi 1048,53zł przy której oprocentowanie wzrasta do 6,61% netto.
Można założyć tylko jedną taką lokatę, z tego też powodu optymalizacja nie ma za bardzo sensu.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Co myślisz?

Polbank – Lokata Wyjątkowa – 7,3% brutto

Getin Online – 7,5% brutto na 24 miesięcy