w

HIT! 400 zł za Darmowe Nest Konto w Nest Bank [+8,6% dla oszczędności!]

Nest Konto Nest Bank z premią do 500 zł - lipiec 2023

Nest Bank odpalił świetną promocję bezwarunkowo darmowego Nest Konta. Do zgarnięcia po zmianach jest aż do 400 zł premii (100 zł w ramach programu poleceń lub do 400 zł moneyback). Niestety bank nie daje już możliwości połączenia obu tych promocji. Na dokładkę oszczędzający otrzymują Lokatę Witaj na 8,6% w skali roku oraz Nest Konto Oszczędnościowe na 8,25% w skali roku.

Co więcej, skróceniu o rok uległ okres karencji dla dawnych klientów, a wysokość premii w programie poleceń wzrosła dwukrotnie + otrzymujemy 5% zwrotu (max. 400 zł) za wszystkie wydatki kartą bez żadnych wykluczeń!

Do promocji można przystąpić do 30 września 2023 roku.

→ Przejdź do: Nawet 500 zł na start + 8,25% dla oszczędności za Darmowe Nest Konto

Dla kogo 100 zł premii za otwarcie konta lub do 400 zł moneyback w Nest Banku?

Z III edycji programu poleceń Nest Banku oraz z “Wakacyjnej promocji z Nest Kontem” skorzystać mogą osoby i/lub firmy nie posiadające konta osobistego lub firmowego od 1 stycznia 2021 roku.

400 zł za Darmowe Nest Konto

Premia dla nowych klientów jak już wspomniałem powyżej została podzielona na dwie części: 100 zł premii za założenie konta z podaniem kodu polecającego i spełnieniu dwóch prostych warunków w 1 z 3 miesięcy oraz 400 zł moneyback za płatności kartą. Prześwietlimy teraz obie te promocje.

1 opcja) 100 zł łatwej premii na start

Aby otrzymać 100 zł łatwej premii za otwarcie rachunku osobistego lub 200 zł za otwarcie rachunku firmowego należy:

 • Złożyć dedykowany wniosek online o Darmowe Nest Konto podając kod polecający otrzymany od znajomego wyrażający przy tym zgody marketingowe:
  • na dostarczanie informacji promujących usługi lub produkty Banku wszystkimi kanałami kontaktu tj.: (1) za pośrednictwem wiadomości SMS/MMS oraz (2) w rozmowie telefonicznej oraz (3) za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres e-mail oraz (4) za pośrednictwem bankowości internetowej i aplikacji mobilnej
 • Umowę o konto podpisz w ciągu 14 dni od złożenia wniosku

Jeżeli nie posiadasz kodu polecającego to możesz napisać do nas, aby otrzymać pewny kod: poprzez maila jakoszczedzic.pl (et) gmail com, poprzez formularz kontaktowy lub poprzez Facebooka JakOszczedzic.pl.

 • Po założeniu konta wystarczy spełnić dwa proste warunki w jednym z trzech pierwszych miesięcy kalendarzowych od otwarcia konta:
  • Zapewnij wpływ w wysokości min. 2000 zł (dla konta osobistego Nest Konto) lub 5000 zł w przypadku założenia konta firmowego BIZnest Konta
  • Wykonaj 5 dowolnych płatności spośród: BLIK, operacja kartą, przelew.

Premia zostanie wypłacona za pomocą przelewu na rachunek otworzony w promocji nie później niż do 20-tego dnia roboczego miesiąca po miesiącu spełnienia powyższych warunków.

Po założeniu rachunku możesz zarejestrować się w programie poleceń i polecać konto kolejnym osobom.

2 opcja) 400 zł moneyback w ramach Wakacyjnej promocji z Nest Kontem

Zwrot 400 zł za płatności kartą w ramach wakacyjne promocji z Nest Kontem przysługuje nowym klientom banku, którzy złożą dedykowany wniosek online o Darmowe Nest Konto w wysokości 5% (max. 50 zł miesięcznie) przez okres 8 miesięcy licząc miesiąc założenia konta.

Jak łatwo policzyć pełny zwrot otrzymamy wydając miesięcznie kwotę 1000 zł, co przy dzisiejszych cenach nie powinno być problemem. Dodam, że nie ma tutaj żadnych wykluczeń co do kodów MCC, zatem zwrot zostanie przyznany również za doładowanie kartą konta Revolut (za założenie którego można obecnie otrzymać super łatwe 100 zł premii – jeśli interesuje Cię ten temat to napisz do mnie).

Warunkiem naliczenia zwrotu jest zapewnianie miesięcznych wpływów w wysokości min. 2000 zł z konta w innym banku (może to być również własny rachunek) lub od innej osoby z dowolnego konta, w tym z Nest Banku.

Zwrot zostanie przekazany na Twoje konto w Nest Banku do 20-go dnia miesiąca po miesiącu wykonania płatności kartą.

Uwaga:

Premia Za Płatności Kartą naliczona zostanie:

1) za miesiąc, w którym otwarto Rachunek ROR oraz za kolejne 7 miesięcy kalendarzowych od otwarcia Rachunku ROR, w przypadku gdy otwarcie Rachunku ROR nastąpiło do 15-tego dnia danego miesiąca

2) za 8 pierwszych pełnych miesięcy kalendarzowych od otwarcia Rachunku ROR, w przypadku gdy otwarcie Rachunku ROR nastąpiło po 15-tym dniu danego miesiąca.

Kod polecający Nest Bank. Jak go otrzymać?

Jeśli nie posiadasz jeszcze konta w Nest Banku, to możesz napisać do nas na maila (jakoszczedzic.pl (et) gmail com), poprzez formularz kontaktowy lub poprzez Facebooka JakOszczedzic.pl, a przekażemy Ci nasz pewny kod.

Po założeniu konta możesz zarejestrować się w programie, aby uzyskać swój kod w celu przekazania go kolejnym osobom.

W tym celu należy zaloguj się w bankowości elektronicznej lub aplikacji mobilnej Nest Bank. Następnie kliknij po prawej strony “Oferty” > “Program Poleceń III edycja”, zaakceptuj regulamin programu i znajdujące się tam zgody oraz potwierdź wniosek kodem SMS.

Teraz możesz przejść do polecania konta Nest Banku swoim znajomym przekazując im swój kod.

Wypłata premii dla polecającego również nastąpi w terminie do 20-tego dnia roboczego, następującego po miesiącu spełnienia warunków przez osobę otwierającą konto.

Nest Lokata Witaj na 8,6% w skali roku

Jak już wspomniałem powyżej, nowi klienci Nest Bank mogą ulokować oszczędności na 8,6% w skali roku do 50 tys. zł na okres 6 miesięcy.

Nest Lokata Witaj wymaga od nas spełnienia dwóch warunków w celu otrzymania podwyższonego oprocentowania: wpływów na min. 2000 zł + 3 przelewów/płatności w każdym miesiącu obowiązywania lokaty (czyli takie same jak w przypadku konta oszczędnościowego).

Nest Lokatę Witaj założysz w terminie 30 dni od otwarcia całkowicie darmowego konta osobistego bez żadnych haczyków (również z kartą debetową) poprzez bankowość elektroniczną.

Prześwietlenie darmowego Nest Konta znajdziesz w dalszej części wpisu.

Nest Lokata Witaj to:

 • Okres: 6 miesięcy
 • Oprocentowanie: 8,6% w skali roku
 • Minimalna kwota lokaty: 1 000 zł
 • Maksymalna kwota lokaty: 50 000 zł
 • Ograniczenie: Tylko dla nowych klientów Nest Bank
 • Dostępność: W ciągu 30 dni od otwarcia konta
 • Gwarancje BFG do równowartości 100 tys. euro
 • Warunki dodatkowe:
  • zgody marketingowe
  • wpływ min. 2000 zł w każdym miesiącu trwania lokaty
  • wykonanie 3 przelewów zewnętrznych / płatności kartą / BLIKIEM w każdym miesiącu
Nest Konto Oszczędnościowe 8,25% do 200 tys. zł

Nest Bank posiad w ofercie świetne konto oszczędnościowe na 8,25% w skali roku do kwoty 200 tys. zł. Promocyjne oprocentowanie 8,25% w skali roku będzie obowiązywało nawet przez 90 dni (2 pełne miesiące + miesiąc otwarcia konta).

Po tym czasie oprocentowanie zostanie obniżone do oprocentowania standardowego, które wynosi obecnie 3% w skali roku, ale bez problemu znajdziemy w Nest Bank ciekawą lokatę, np. Lokatę Lojalną na 6,5% w skali roku.

Nadwyżkę ponad saldo na Koncie oszczędnościowym możesz też na start ulokować na Nest Lokacie Witaj na 8% w skali roku na okres 6 miesięcy oraz na Lokacie na Nowe środki.

Jakie warunki należy spełnić, aby otrzymać 8,25%?

Nest Bank postawił dwa warunki, które należy spełnić w okresie do 30 dni od otwarcia konta oraz od 31 do 60 dnia od otwarcia konta:

 • zapewnienie wpływu/ów na łączną kwotę 2000 zł
 • wykonanie min. 3 transakcji (przelew zewnętrzny, płatność kartą, płatność BLIK)

Konto Oszczędnościowe Nest Oszczędności to:

 • Oprocentowanie: 8,25%
 • Kwota maksymalna: do 200 000 zł
 • Czas trwania: 90 dni od otwarcia konta
 • 0 zł za prowadzenie
 • 0 zł za pierwszy przelew wewnętrzny
 • Możliwość wypłaty w dowolnym momencie, bez utraty odsetek
Nest Konto: zalety i opłaty

Nest Konto to całkowicie darmowe konto osobiste wraz z kartą debetową i kontem oszczędnościowym na 8,25% w skali roku oraz lokatą na start na 8,6%.

Nie znajdziemy tutaj żadnych gwiazdek czy haczyków. Prowadzenie konta wraz z kartą i bankomatami otrzymujemy za 0 zł (kartą z bankomatów Euronet lub BLIKIEM ze wszystkich bankomatów w Polsce).

Nest Konto to:

 • 0 zł bezwarunkowo za prowadzenie konta
 • 0 zł bezwarunkowo za kartę płatniczą
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów Euronet kartą debetową
 • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów BLIKIEM
 • 0 zł za wpłaty z bankomatów Euronet kartą debetową
 • 0 zł za wpłaty ze wszystkich bankomatów BLIKIEM
 • 0 zł za wypłaty gotówki podczas zakupów sklepie (cash back)
 • 0 zł za przelewy ELIXIR i SEPA
 • 0 zł za zlecenia stałe przez bankowość elektroniczną
 • 8,6% do 50 tys. zł na lokacie Witaj na 6 miesięcy
 • 8,25% do 200 tys. zł na koncie oszczędnościowym
Dokumenty:

Regulamin promocji “Wakacyjna promocja z Nest Kontem”

Regulamin promocji “Polecam Nest Bank – III edycja”

Tabela opłat i prowizji

0 0 głosy
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest

13 komentarzy
Najstarszy
Najnowszy Najwięcej głosów
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Robert
Robert
2 miesięcy temu

wydaje mi się, że te promocje się jednak nie łączą… Zgodnie z „POLECAM NEST BANK – III EDYCJA” § 4 punkt 2, wykluczona jest afiliacja, a link do wniosku podany w tym artykule, jest linkiem afiliacyjnym 🙁

Robert
Robert
2 miesięcy temu
Odpowiedz do  Darek

Już poprawili, już nie da się skorzystać z obu opcji jednocześnie

Bartosz
Bartosz
2 miesięcy temu

Chyba jakiś błąd ale pod żadnym linkiem nie ma pola na kod polecający. Czy ktoś ma podobny problem?

Robert
Robert
2 miesięcy temu
Odpowiedz do  Bartosz

Tak, już bank to poprawił i nie da się skorzystać z obu opcji jednocześnie, jest to zgodne z regulaminem. Niestety 🙁

XYZ
XYZ
1 miesiąc temu

To porządkując – otwierając konto z polecenia nie będzie moneybacku? W artykule obydwa linki przekierowują na stronę z informacją o możliwości zyskania 400 zł…

Darek M.
1 miesiąc temu
Odpowiedz do  XYZ

Dokładnie tak. Jeśli zakładasz przez stronę z moneyback (400 zł), to nie ma miejsca do podania kodu poleceń (na początku było to miejsce). Dlatego zostawiłem tylko ten link do promocji korzystniejszej dla zakładających.

atraks
atraks
1 miesiąc temu

w tej opcji drugiej , też trzeba zrobić 5 płatności ? bo dzisiaj 20 a moneyback nie ma ??

Darek M.
1 miesiąc temu
Odpowiedz do  atraks

Zwrot powinien zostać naliczony do wczoraj. A miałeś tylko jedną płatność?

atraks
atraks
1 miesiąc temu
Odpowiedz do  Darek M.

Miałem 3 płatności ,ale mogłem sie pomylić na revolucie , stąd pytanie .Mogę zacząć od sierpnia przez 8 miesięcy? czy lipiec nie zrobiłem to przepada i zostaje tylko 7 miesiecy

Co myślisz?

Rekordowe 620 zł za konto w Santander Bank Polska [+ 7% dla oszczędności i do 300 zł zwrotu za rachunki]

470 zł za założenie konta osobistego w BNP Paribas