w

Raiffeisen Polbank: 4% na koncie oszczednościowym bez limitu za wypełnienie ankiety

Pamiętacie jeszcze Lokatę na 6% do 20 tys. zł w zamian za wypełnienie krótkiej ankiety? Właśnie ruszył kolejny konkurs organizowany przez Raiffeisen Polbank.

Tym razem Raiffeisen wprowadza na rynek nowe konto oszczędnościowe „Wymarzony Cel„.

W zamian za wypełnienie ankiety i spełnienie jednego prostego warunku otrzymamy podwojone oprocentowanie na koncie oszczędnościowym do końca roku. Oznacza to, że zyskamy oprocentowanie 4% bez limitów.

Co więcej, nie ma znaczenia czy jesteśmy nowymi czy obecnymi klientami banku!

Promocja trwa do 6 września 2015 r.


Konto oszczędnościowe „Wymarzony Cel”

Konto Wymarzony Cel w promocji będzie można założyć od 7 do 30 września 2015 r. Jeżeli nie posiadacie jeszcze konta w Raiffeisen to wraz z kontem „Wymarzony Cel” trzeba będzie założyć Wymarzone Konto osobiste. Będzie ono darmowe pod warunkiem nie posiadania karty debetowej.

Idea konta „Wymarzony Cel” jest taka, że zbieramy na nim pieniądze na nasz Wymarzony Cel. W związku z tym, aby uzyskać podwyższone oprocentowanie musimy spełnić dwa warunki: nie możemy wypłacić z niego środków przez cały okres promocji oraz w każdym miesiącu musimy zapewnić wpływ min. 1 zł. W końcu zbieramy pieniądze na wymarzony cel 😉


Jak otrzymać podwojone oprocentowanie?

Aby otrzymać 4% na koncie oszczędnościowym należy:

  • Do 6 września 2015 r. wypełnić formularz / ankietę konkursową
    • Należy zaakceptować regulamin oraz wyrazić zgodę na przetwarzanie danych przez bank w celach marketingowych oraz kliknąć w link wysłany na maila potwierdzający przystąpienie do promocji.
  • W dniach 7 – 30 września 2015 r. założyć konto oszczędnościowe „Wymarzony Cel” 
    • Jeżeli nie posiadamy konta w Raiffeisen to dodatkowo trzeba założyć darmowe Wymarzone Konto (bez karty debetowej)
  • Wpłacamy środki na konto Wymarzony Cel
  • Ostatni krok to zapewnienie wpływu co najmniej 1 zł w każdym z miesięcy 2015 roku (tj. październiku, listopadzie i grudniu) na konto oszczędnościowe „Wymarzony Cel” oraz nie wypłacenie w tym czasie żadnych środków.

Uwaga: Oprocentowanie konta może być niższe niż zakładane 4%. Wszystko zależy od stóp procentowych ustalonych przez NBP.

Formuła obliczenia oprocentowania to: (stopa referencyjna (obecnie 1,5%) + 0,5%) x 2, co na dzisiaj daje 4%.

Premia w postaci podwojonego oprocentowania zostania wypłacona do 15 stycznia 2016 r.

Konkurs – 10 x 500 zł na realizację wymarzonego celu?

Dodatkowo, uczestnicy, którzy otrzymają bonusowe oprocentowanie, mogą wziąć udział w konkursie i wygrać jedną z 10 nagród 500 zł.

Aby wygrać musimy oprócz wypełnienia ankiety, opisać lub zrobić zdjęcie naszego „Wymarzonego Celu”.

Z regulaminu:

Przedmiotem Konkursu jest wymyślenie przez Uczestnika najbardziej oryginalnego opisu lub przesłanie najbardziej oryginalnego zdjęcia jako odpowiedzi na hasło „Opisz  swój wymarzony cel”

Więcej na temat konkursu w regulaminie.

Więcej:
  • Regulamin oferty specjalnej i konkursu Twój Wymarzony Cel
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

29 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Anonimowy
Anonimowy
8 lat temu

Jeśli można, poproszę o wyjaśnienie, czy podwojone odsetki naliczone będą za każdy miesiąc, czy na koniec za te kilka miesięcy razem? Uściślę: październik 4%, listopad 4%, grudzień 4%, czy październik listopad grudzień – 4%? Odsetki wypłacone w styczniu 2016 r.

Jerzy
Jerzy
8 lat temu

Limit dzienny przelewu z Konta Wymarzony Cel to 50 000 zł. Czy można go zmienić w placówce banku na wyższy? Pytam, gdyż pierwszy przelew w miesiącu 0 zł, każdy następny 20 zł. W przypadku np kwoty 100 000 zł. trzeba wykonać 2 przelewy, a to już koszt 20 zł. Najkorzystniej przelew wykonać 02.01.2016r., gdyż od 01.01.2016r. oprocentowanie konta wyniesie tylko 1,5%.

Jerzy
Jerzy
8 lat temu

Zgodnie z regulaminem odsetki z bonusem to: październik 2%, listopad 2%, grudzień 2%. Następnie 2% sumy odsetek za w/w miesiące, będą wypłacone do 15.01.2016r. pod warunkiem, że Konto Wymarzony Cel nie zostanie zamknięte.

Darek M.
Darek M.
8 lat temu

Dzięki Jerzy za uściślenie. Co do limitu to nie wyobrażam sobie sytuacji, żeby nie dało się zmienić tego limitu. Chociaż może to takie zabezpieczenie, żeby całej kasy zaraz po promocji nie wypłacić.

Anonimowy
Anonimowy
8 lat temu

Czyli wszystkie środki najlepiej przetrzymać do tego 15 stycznia 2016, do momentu wypłaty tych promocyjnych odsetek, a później ewentualnie zamknąć konto można? Czy warte to konto zachodu przy 20.000 zł?
A co do limitu, to może nie udać się go zwiększyć, mam tak w Millenium 50.000 zł limit przelewu i nie można go zwiększyć 🙁

Darek M.
Darek M.
8 lat temu

Środki można wypłacić już 2 stycznia, natomiast samo konto Wymarzony Cel musi być aktywne na dzień wypłaty premii, czyli 15 stycznia 2016 r.

Jerzy
Jerzy
8 lat temu

Sory, pomylilem się, nie zajrzałem w kalendarz 2016r. 2 stycznia to sobota, ale już 4 stycznia w poniedziałek można wypłacić. W styczniu oprocentowanie tylko 1,5%, więc nie opłaci się trzymać do 15.01.2016r.

Anonimowy
Anonimowy
8 lat temu

Z tego co ja się orientuję to w tym banku jest limit dzienny 50 000 operacji online i tego nijak nie zmienimy. Telefonicznie dziennie możemy przelać 200 000. Więcej to chyba tylko w oddziale, ale nie wiem czy to operacja płatna. Bardziej zainteresowanych odsyłam do tabeli opłat i prowizji konta wymarzonego i jego regulaminu.

Anonimowy
Anonimowy
8 lat temu
Reply to  Anonimowy

Okazuje się, że z wypłatą większych kwot nie jest tak źle jak piszesz 🙂

sojer
sojer
8 lat temu

Quasi lokata na 3,5 miesiąca. W Bonus na start ING też podwyższone oprocentowanie wypłacali po 3 miesiącach (oko z bonusem mogą otworzyć także dotychczasowi klienci). Promocja fajna, bo nie ma tyle wymagań co w Getin (wynagrodzenie, 300 pln kartą). Nie rozumiem tylko dlaczego mamy zakłądać nowe konto oszczędnościowe, skoro konta w Raiffeisen zakłada się w standardzie z kontem lokacyjnym. Już kiedyś przez podatek Belki założyłem w mbanku 4 konta emax plus.Ma to swoje zalety, ale też irytujące.

Anonimowy
Anonimowy
8 lat temu

4% "wygląda dumnie", ale powiem szczerze, że nie lubię kont oszczędnościowych. Nigdy nie wiem ile na nich zarobie,a system naliczania odsetek jest strasznie skomplikowany… Czy ktoś może przeliczyć zysk, jeżeli w każdym z 4 miesięcy przeleje na konto po 10000?

Anonimowy
Anonimowy
8 lat temu

ok. 258 pln (zakładając cztery zasilenia po 10k, tylko część września oprocentowana).

Michał Sz
Michał Sz
8 lat temu

No i jeszcze koszty karty 3 zł/mc. Nie da się obecnie założyć konta w Raiff bez karty (kiedyś na formularzu przepuszczało bez)

Michał Sz
Michał Sz
8 lat temu

Czyli przy mniejszych kwotach może to się wcale nie opłacać …

bankier
bankier
8 lat temu

Można od razu z tej karty zrezygnować. Jeszcze większy koszt dla banku będzie, bo musi wydać i wysłać kartę.

Ale liczą na to, że nikt o tym nie będzie pamiętał.

Anonimowy
Anonimowy
8 lat temu

Ja mam kartę i jej nie aktywowałam i nie płacę. Jest to jakaś opcja. Można kartę wziąć i jej nie aktywować, wtedy będzie darmowa.

sojer
sojer
8 lat temu

Trzeba zwrócić honor, że obiecali promocje także dla starych klientów i jest dostępna, ale skoro bank jest wystawiony na sprzedaż to bardziej prawdopodobne, że oprócz martwych kont chcą napompować depozyty. W tym względzie reklamy "na zawsze" znaczy "do czasu przejęcia w przyszłym roku".

Darek M.
Darek M.
8 lat temu

Chodzą słuchy, że przez dobre wyniki w pozyskiwaniu klientów, Raiffeisen może wycofać się ze sprzedaży polskiego banku. Nie wiem na ile to prawdziwe informacje, bo wydaje mi się, że duża część z tych kont leży nieużywana (te z promocji + dawne konta Polbanku).

Anonimowy
Anonimowy
8 lat temu

Czyli to tak jakby lokata na 3 miesiące będzie. Dobrze rozumiem?

Anonimowy
Anonimowy
8 lat temu

Na to wychodzi. Tylko trzeba pamiętać o tym ograniczeniu w wypłacie do 50 000 zł.

Anonimowy
Anonimowy
8 lat temu

W mailu z 09.09.2015 są zapisy:
Zyskaj podwójne odsetki, odbierz swoje nagrody!

Aby zyskać podwójne odsetki i zagrać o 500zł
Wypełnij wniosek internetowy o Wymarzone Konto Osobiste (0zł za prowadzenie, 0zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce, tylko 3zł za kartę debetową z bezpłatnym pakietem ubezpieczeń) wraz z kartą debetową oraz Kontem Wymarzony Cel
……
Aktywuj kartę debetową do Wymarzonego Konta Osobistego
…….
Mam pytanie czy po aktywowaniu karty można ją zamknąć? I czy to nie wykluczy otrzymania podwójnego oprocentowania do 15.01.2016r.?

Darek M.
Darek M.
8 lat temu

Moim zdaniem możesz zamknąć. Nie widzę w regulaminie zapisu o karcie.

Anonimowy
Anonimowy
8 lat temu

Czy wiadomo już coś na temat tego linka aktywacyjnego z Active Forms? Czy jeśli ktoś go nie otrzymał, a wypełnił ankietę i założył konto Wymarzony Cel, to otrzyma to podwyższone oprocentowanie, czy nie?

Anonimowy
Anonimowy
8 lat temu

To konto oszczednosciowe jest bardzo korzystne w porównaniu z tym co oferują inne banki. Naprawde powaznie się zastanawiam czy go nie założyc…

Anonimowy
Anonimowy
8 lat temu

Dzwoniłem na infolinię z tym przelewem. Sprawa jest taka, że na infolini możemy bezpłatnie podnieść dzienny limit przelewu do 200 tyś. zł. Przelew z konta "wymarzony cel " jest bezpłatny na zewnątrz, także nie jest tak źle z tym przelaniem po 2 stycznia ;

sojer
sojer
8 lat temu

12 sty 2016 pojawiły się premiowe odsetki.

Anonimowy
Anonimowy
8 lat temu

Podwojne odsetki poszly w las.
Nie wyplacili i nie uznali reklamacji.
A mialo byc tak pieknie.

Darek M.
Darek M.
8 lat temu

A czym uzasadnili swoją decyzję? Nie spełniłeś/aś któregoś z warunków?

Co myślisz?

PKO BP i Inteligo: Bilety do kina za doładowanie telefonu przez IKO

Bank Millennium: 360 zł premii do Konta 360º + do 700 zł za polecanie konta!