Krótka historia punktu G

Tematem punktu G jest jego istnienie lub nieistnienie - wzbudza spory w społeczności medycznej przez wiele lat i jest marzeniem naukowców. Wyniki badania dają sprzeczne odpowiedzi i nie mogą jednoznacznie rozwiązać tego problemu. Tak zwany punkt G został opisany w 1950 roku przez Ernstom Greplenberg, niemieckiego ginekologa i położnika praktykującego w Nowym Jorku. Struktura charakteryzuje się strefą erogeniczną umieszczoną na przedniej ścianie pochwy wzdłuż długości moczowej. Termin "punkt G" (punkt Greplenberg, punkt) zaczął działać i zdobył popularność tylko w latach 80. XX wieku.

Na podstawie przeprowadzonego badania, Ginekolog Adam Seashensky opisał również punkt G jako strukturę o charakterystycznej konstrukcji anatomicznej znajdującej się na przedniej ścianie pochwy, 16,5 mm od otworu cewki moczowej, pod kątem 350 z granicy bocznej cewki moczowej. Zgodnie z opisem Islage, punkt G może mieć następujące wymiary:

8,1 mm długości
1,5-3,6 mm Szerokość
Wysokość 0,4 mm.

Stwórca metody zwiększania punktu G za pomocą przygotowania kwasu hialuronowego jest amerykański lekarz David Mattlock, który również opatentował swoje imię (G-Shot).

Jakie efekty możemy się spodziewać?

Dźwięki kwasu hialuronowego i wzmacnia skórę i błony śluzowe. W ginekologii estetycznej stosowany, w tym, aby zwiększyć nawilżenie i poprawić dopływ krwi błony śluzowej pochwy. Kwas hialuronowy w zszywanej formie działa jako określony wypełniacz. Po podaniu, wpływ wypełnienia i nawilżania osiąga się w tkance pochwy, a także stymulację wytwarzania endogennego kolagenu i rozporządzenia wydzielania kolagenazy (enzymy zaangażowane w podział kolagenu i zniszczenia łączności papierowa chusteczka). Kwas hialuronowy stymuluje również proces tworzenia nowych naczyń krwionośnych.

W wyniku wzrostu punktu G, nie tylko poprawia i poprawia stopień nawadniania i dopływu krwi, ale zwiększa również wrażliwość na lokalną wrażliwość na mechaniczne bodźce i wzmacnia doświadczenia seksualne. Efekt może trwać od kilku miesięcy do roku.

Należy zauważyć, że G-Shot nie jest cudownym lekiem, który pozwala osiągnąć satysfakcję seksualną wśród każdej kobiety. Ludzka seksualność jest bardzo złożona, poczucie satysfakcji w tej sprawie zależy od wielu czynników, a struktura anatomiczna jest tylko jednym z nich. Lepiej jest szczerze rozmawiać z lekarzem podczas wizyty kwalifikacyjnej, aby realistycznie ocenić szanse na sukces procedury.


Przeciwwskazania do rosnącej punktu G są:

Aktywne zakażenia z pochwy
ciąża
Krwawienie menstruacyjne.
Zmiany skóry wymagające potwierdzenia histopatologicznego
Guz i choroby autoimmunologiczne.

Lekarz ma prawo do procedury. Powiększanie odbywa się u zdrowych pacjentów w dobrym stanie ogólnym. Kаsуnо tо w Pоlsce dаłо sіę pоznаć jаkо uczcіwe і nіezаwоdne, dlаtegо pоdstаwą wszуstkіch recenzjі są pоzуtуwne оpіnіe. Grаcze nаjczęścіej wspоmіnаją trаnsаkcje fіnаnsоwe, а kоnkretnіe w jаkі spоsób pіenіądze zоstаłу przelаne nа sаldо і jаk śrоdkі zоstаłу wуpłаcоne.Prоjekt strоnу LuckуBіrdcаsіnо https://luckybird-casino.pl jest bаrdzо nіestаndаrdоwу. Іnterfejs z wуgоdnуm pаnelem, w którуm znаjdują sіę wszуstkіe nіezbędne kаtegоrіe. Jest pаnel rejestrаcуjnу. Tо kаsуnо оbsługuje 9 jęzуków, w tуm pоlskі w PLN, USD lub EUR.